הגדול מכולם טס מחר לתאילנד - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדול מכולם טס מחר לתאילנד

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב שמעתי את כל הבבל"ת הזה של חברים שלי ש"היו בתאילנד ולא שמעו על חצי מהאתרים שלי ומדברים פה כמו כמה חבר'ה שהגיבו...".

רוצים נופש בתאילנד? אל תיקחו טיול מאורגן, תיקחו טיסה לאיים בדרום וזהו. קו סמוי, קופנגן, איי קופי פי ועוד כמה שהזכירו כאן וזהו.

עוד כמה ימים בצפון להגיד "ראיתי מקדש, שטתי בנהר, ראיתי את שבט ארוכות הצוואר וטיפסתי בין עצים ביער טרופי בגובה 50 מטר+SKI JET" וזהו...

ככה תהיו כמו תיירים שבאים לישראל ומתמקדים באתרים הגדולים, כותל, ראש הנקרה, כנסייה פה ושם, מצדה, אילת, טיילת בתל אביב וזהו. זה סתם ליופי.

אז אם זה הרעיון של להתבטל רוב הימים על החוף ולחפש בחורות, זה בדיוק מה שאתם צריכים. לדאוג לבד לסידורי שינה, לארגן הכל, טיפים לכל נותן שירות מקומי ואת כל הכאב ראש הזה על עצמכם ובעיקר - לשמור על משטר שינה ולקום בזמן לאן שאתם צריכים, זה הכי טוב בשבילכם. לא מאורגן.

מי שרוצה לראות את תאילנד ולא לנסוע לשם בשביל לקנות חולצות במאה באט ולהתלהב כמו חייל משוחרר שחושב שטיול זה חופים וסטלה, ורוצה ליהנות מארץ שופעת אתרים, תרבות והזדמנויות לראות את אחת התרבויות והארצות המדהימות ביותר על כדוה"א, מוזמן לקחת טיול מאורגן ולא לדאוג לשום דבר.

אני עברתי משהו כמו 100 אתרים שונים בזמן שהייתי שם. בכל יום המדריך עבר על סדר היום, שינה מסלול לפי הזמן והפקקים כדי לתת עדיפות לא רק לאתרים ראשיים. הוא הכניס אותנו למקומות אשר לא רשומים אפילו כאתרי תיירות וידע בדיוק עם מי לדבר כדי לראות משהו אחד או לשוט לאזור כזה או אחר. ראינו דברים, שטנו בקיאקים לתוך מערות, ביקרנו במפעלים אותנטיים וראינו איך עושים של אורז,יהלומים, משי, רהיטים בעבודת יד, כל הדברים שנמכרים בארץ ורק שומעים על זה.

ראינו מופעים שונים ומשונים באזורים שונים של האי, בינינם FantaSea וקברט של מדהים של "קטוים" שווי ערך להפקה בברודווי, ביקרנו במקום הכי גבוה בתאילנד ובאזורי תצפית אסטרונומית מחקרית, ליד ארמונות ומקדשים ובעיקר המון המון אתרים קטנים שהמדריך הכניס בין התוכנית פשוט כי הוא גר שם, סיפר שיש את זה ואת זה וכולנו החלטנו שכן, רוצים לראות. מי שלא רצה עדיין פרש ונסע לאן שהוא רצה, בין אם זה ישראלים שכמובן רצו לקנות שטויות מכל הבא ליד ובין אם זה חבר'ה שרצו לראות דברים מיוחדים כמו מסעדות כמו SeaFoodMarket ומקומות אחרים.

אז כן, קמנו בשש בבוקר והלכנו לישון ב23:00 בערך, לא היה פינוק של לישון עד הצהריים ולהתבטל אבל בשביל זה לבזבז כסף?

בשביל חופים וסטלה אני אסע לסיני. בשביל לראות ולחוות נסעתי לתאילנד בטיול מאורגן עם מדריך ישראלי שגר שם ומכיר כל פיפס.

אני אגב ממליץ בחום שאם אתם לוקחים טיול מאורגן תדרשו את המדריך שלמה אדלר. הוא המדריך הכי טוב שהיה לי אי פעם בטיול מאורגן. מתקתק ומדייק.

עוד משהו זה שהדבר שהדאיג אותנו הוא... שום דבר. הכל מוכן. רק תקום ותיכנס לאוטובוס. בין כה טסנו 3 פעמים בין צפון לדרום מזרח ומערב ולא בזבזנו זמן לרגע על נסיעה ארוכה באוטובוס. לא יודע מה מספרים לכם על טיולים מאורגנים, אבל אני באלפיים ומשהו דולר ראיתי וחוויתי ולא דאגתי לכלום.

*וכן, גם לי היה זמן חופשי מתי שרציתי כמו לרוץ בכל 7 הקומות של קניון MBK ולקנות בקומה 4 (אלקטרוניקה וחשמל) מה שהייתי צריך כולל להפוך למדריך המקומי לענייני iPhone והחיקוי שלו שעולה עליו כפליים (עולה 100$, מכיל אנטנה לטלוויזיה 5 ערוצים שניתן לקלוט בארץ, שני כרטיסי SIM, סוללה יותר חזקה, כרטיס זיכרון SIM ונראה אותו דבר מבחינת מערכת הפעלה דומה ל - וכמובן הכל חופשי וחינמי DRAG & DROP כי זה לא הסגורה).

ועכשיו לקטע החשוב לגברים:

הדבר הכי חשוב לדעת לגבי תאילנד לגבר ששמע ש"תאילנד זו ארץ הסקס" וחושב שזה כמו בישראל - זה להבדיל בין Katoi, "שונה" בתאילנדית לבין אשה:

1. הקטוי גבוהות, הנשים האוטנטיות נמוכות. כולן

2. הקטוי בעלות קול עבה. לא גברי אבל עבה ולא נשי דק

3. הקטוי מתנהגות יותר בשרמוטיות. יותר מדיי זזות ומסדרות עצמן

4. הקטוי בעלות חזה גדול. לכל התאילנדיות יש חזה קטן לרוב

5. הקטוי שמות יותר מדיי מייק אפ להדגיש את "נשיותן". הרגילות לא

6. לקטוי יש גרוגרת. חלקן מסירות אותה בניתוח אבל רובן המוחלט לא

אני אישית לא נהניתי מכל הקטע של הסקס כי בכל הזמן שלי שם לא מצאה חן בעיני ולו תאילנדית אחת.

נגיד ככה: כח הגברא חזר אליי רק עם העלייה למטוס אל-על והיופי הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא נהניתי מכל הקטע של הסקס כי בכל המזן שלי שם לא מצאה חן בעיני ולו תאילנדית אחת. נגיד ככה שכח הגברא חזר אליי רק עם העלייה למטוס אל-על והיופי הישראלי.

וגם כי בתכלס לא היה זמן בין הריצות אחרי המדריך ל7 שעות שינה מטכ"ליות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שמעתי את כל הבבל"ת הזה של חברים שלי ש"היו בתאילנד ולא שמעו על חצי מהאתרים שלי ומדברים פה כמו כמה חבר'ה שהגיבו...".

רוצים נופש בתאילנד? אל תיקחו טיול מאורגן, תיקחו טיסה לאיים בדרום וזהו. קו סמוי, קופנגן, איי קופי פי ועוד כמה שהזכירו כאן וזהו.

עוד כמה ימים בצפון להגיד "ראיתי מקדש, שטתי בנהר, ראיתי את שבט ארוכות הצוואר וטיפסתי בין עצים ביער טרופי בגובה 50 מטר+SKI JET" וזהו...

ככה תהיו כמו תיירים שבאים לישראל ומתמקדים באתרים הגדולים, כותל, ראש הנקרה, כנסייה פה ושם, מצדה, אילת, טיילת בתל אביב וזהו. זה סתם ליופי.

אז אם זה הרעיון של להתבטל רוב הימים על החוף ולחפש בחורות, זה בדיוק מה שאתם צריכים. לדאוג לבד לסידורי שינה, לארגן הכל, טיפים לכל נותן שירות מקומי ואת כל הכאב ראש הזה על עצמכם ובעיקר - לשמור על משטר שינה ולקום בזמן לאן שאתם צריכים, זה הכי טוב בשבילכם. לא מאורגן.

ההורים שלי 90% מהזמן תכננו את הטיולים שלהם. והם לא מהטיפוסים ששורצים במלונות...

ורבים האנשים האחרים שעושים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלצ'קו, הכי חשוב בטיול לדעתי, והכי כיף, הרפתקאות שחבל"ז זה - ספונטניות, וואללה להגיע לתאילנד, להצביע ב-RANDOM על מקום במפה ללכת לשם.

בעיות, תקלות, צרות, רומנטיקה, והכי חשוב - שום דבר לא צפוי!

לזה אני קורא טיול, כי כשהכל הולך כפי שאתה תיכננת, לדעתי משעמם ולא שווה את זה, לדעת מראש איפה תיהיה ומה תעשה זה באסה.

וואללה באמת לחזור לפה ולהתחיל לספר לחברים : תשמע אחי התפנצ'ר לי הגלגל ברכב, אז שכרתי גמל והוא ירק על מכוניות, עצרו אותי ישבתי בכלא, שם הכרתי את צ'רלי ועל שמו אני יקרא לכלב שיהיה לי שאני אחזור לארץ. אחרי זה פגשתי מישהי מזה כוסית חבל על הזמן, היא לקחה אותי לחדר שלה וקיבלתי לילה כמו שלא היה לי בחיים. תשמע אחי, היה חריףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף.

ולא לחזור לארץ ולספר : וואללה הכל הלך כפי שרציתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ורק עכשיו יצא לי להיכנס לכאן

ואלכס כבר הגיב על הרעיון של טיול מאורגן אז נותר לי רק לחזק את דבריו

אלכס הסבר יפה לא יכולתי לעשות זאת יותר טוב.

עם איזו חברה טסת ?

לגבי לשבת לתכנן מסלול כנראה לא הסברתי את עצמי מספיק טוב

כשאני מדבר על לתכנן מסלול לא הכוונה היא בלשבת ולכתוב איפה אני כל דקה מהטיול כי זה בחיים לא יקרה

זה יותר בקטע של ולקורא את הספר טיולים להבין מה יש בכל אזור מה מומלץ יותר לעשות ומה פחות לעשות ועל מה להשקיע יותר את הזמן ולהיפך

וכמו כן לדעת איך להגיע לאותו אזור ולעבור לאיזור הבא כשצריך.

וכמו שאלכס כבר אמר אני טס לחו"ל על מנת לטייל ולכן אני ארצה להגיע להרבה מקומות ולטייל ולהספיק לראות דברים לא סתם לשבת באותו מקום ולראות רק ים.

לכן בסופו של דבר כשאני מתכנן מסלול זה פשוט להגיע לאותו מקום יותר מוכן מאשר סתם להגיע לאותו מקום ללא תכנון מראש ואז להיתקע כי אין לי מושג מה לעשות באותו מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה שמה שעושה להם את הטיול זה ההסברים של המדריך ושיש מי שדואג לטיפים לנותני השירותים ויש כאלה שמעדיפים לבהות בנוף מהמרפסת בצפון הודו.

לדעתי מרבית אלה שנוסעים בטיולים מאורגנים לא עושים את זה מתוך חשש שלא יסתדרו אלא מהסיבה שהם אוהבים לטייל נטו ולהקשיב להסברים.

לדעתי טיול מאורגן זול יותר מטיול עצמאי ורמת השירותים שתקבל תהיה גבוהה יותר אבל איך אומרים, אין מחיר לחופש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...