באיזה מערכת הפעלה לבחור: Android או Windows Phone? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה מערכת הפעלה לבחור: Android או Windows Phone?

card

Recommended Posts

אוקיי אז לפי מה שאתה אומר, אם אני קונה אנדרואיד של , אז התוכנת סינכרון שלו תסנכרן לי ישירות מול ה-Outlook..

נחמד מאד.

רק לוודא: הטלפון לא ינסה איכשהו לסנכרן בנוסף גם מול Google?

אני ממש לא רוצה להחזיק את ה-Contacts List שלי באינטרנט חח

לגבי שרת Exchange, אין לי כזה בבית..

ואני מסנכרן רק בבית.. לא בעבודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואוו

רק עכשיו שמתי לב לזה בזאפ שזה עולה ככה, לפני כחודש זה עלה 4500 באתרים מסויימים.

לא נורמלי איך אנשים מנסים לגנוב...באמת ואוו.

ולדעתי המחיר גבוה כדי שיפסיקו לקנות את ה HD2 ויעברו לדור המתקדם, כמו שעושים למשל עם חומרת מחשבים כמו ה RDRAM שיקר בטירוף וה SDRAM שגם כן.

ואולי אני טועה אבל זה נראה לי הכי הגיוני

כמובן שמבחינת מכשיר? עדיף לך HD7 או DHD, ה HD2 הוא בעל חומרה ישנה טובה מאוד אבל מריץ תוכנת הפעלה חלשה וישנה, אז כמובן שהיתרון הוא לגבי כל השאר.

אם באמת היו מאפשרים את העדכון של W7 ל HD2 כמו שהבטיחו בעבר, זה היה מצויין.

אבל אם לסבתא היו גלגלים...והם לא עשו את זה בגלל רצון להרוויח על מכשירים חדשים, בזה אני בטוח, כי ה HD2 מסוגל להריץ WM7 ללא בעיה.

במילים פשוטות, עדיף לך WM7 שזה ה HD7, או פשוט אנדרויד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני הולך על Mobile, אני מעדיף דווקא את 6.5, ולא את 7..

זה אומר לקנות את HD2 ולא את HD7.

הסיבות, נכתבו כבר קודם..

WM7 היא גרסא 1.0 של חדשה.. הרבה דברים בסיסיים לא קיימים שם, אפילו לא copy ו-paste.

כמו כן WM7 לא עושה MultiTasking. הרבה אנשים מתלוננים שכל הזמן צריך לפתוח ולסגור תוכנות, במקום לפתוח ולעבור מאחת לשנייה.

יש עוד מלא סיבות. WM7 היא פשוט מסריחה, בניסוח עדין.

כך שאם אני הולך עם WM, אין ספק שאני קונה את HD2.

(ואם המחיר שלו היה יותר זול כמו שהוא צריך להיות - כי הוא ישן יותר, אז בכלל הייתי קונה בלי לחשוב..)

עכשיו רק נשאר לי לבחור בין ובין WM.

אני באמת מתקשה להחליט.

:(

עוד כמה שאלות שאני סקרן לגביהן:

1)

HTC Desire HD תומך בפלאש כשמשתמשים ב-Browser.

מבחינתי, זה חסרון דווקא.

האם יש אפשרות בהגדרות שם לבטל בדפי אינטרנט?

2)

האם יש פתרון לבעיה באנדרואיד שאי אפשר להצמיד טקסט בעברית לימין?

(משהו קטן שאפשר להתקין שיפתור את זה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו

רק עכשיו שמתי לב לזה בזאפ שזה עולה ככה, לפני כחודש זה עלה 4500 באתרים מסויימים.

לא נורמלי איך אנשים מנסים לגנוב...באמת ואוו.

ולדעתי המחיר גבוה כדי שיפסיקו לקנות את ה HD2 ויעברו לדור המתקדם, כמו שעושים למשל עם חומרת מחשבים כמו ה RDRAM שיקר בטירוף וה SDRAM שגם כן.

ואולי אני טועה אבל זה נראה לי הכי הגיוני

כמובן שמבחינת מכשיר? עדיף לך HD7 או DHD, ה HD2 הוא בעל חומרה ישנה טובה מאוד אבל מריץ תוכנת הפעלה חלשה וישנה, אז כמובן שהיתרון הוא לגבי כל השאר.

אם באמת היו מאפשרים את העדכון של W7 ל HD2 כמו שהבטיחו בעבר, זה היה מצויין.

אבל אם לסבתא היו גלגלים...והם לא עשו את זה בגלל רצון להרוויח על מכשירים חדשים, בזה אני בטוח, כי ה HD2 מסוגל להריץ WM7 ללא בעיה.

במילים פשוטות, עדיף לך WM7 שזה ה HD7, או פשוט אנדרויד.

ה- HD2 מריץ מעולה את WP7 (זה כבר לא WM), כמובן שהעברית עדיין לא מושלמת, אך כל השאר עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^עוד לא נתקלתי בבעיה עם שסרבה לעבוד בגלל חוסר באינטרנט (יש לי אוסף לא קטן של אפליקציות), אני נוהג לעדכן מה שצריך לעדכן ע"י WIFI בבית ואח"כ אם יש צורך, תמיד יש WIFI חופשית באיזור בו אני שוהה.

אפליקציית וואי נט, מקו וכלכליסט לא יעבדו בלי חיבור לרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפליקציית וואי נט, מקו וכלכליסט לא יעבדו בלי חיבור לרשת.

טוב ברור..

אלה אפליקציות שכל המהות שלהן מבוססת על .

אני דיברתי על אפליקציות שלא ממש צריכות , ועדיין יעשו בעיה בגלל שאין , רק בגלל שהן רצו לעדכן איזה משהו קטן על הסרבר, או להוריד משם פרסומת :)

אני גם ממליץ לעשות מאמץ (בלהתרגל למערכת הפעלה חדשה עם עתיד) ולעבור לאנדרואיד (SGS, Desire HD, S).

אתמול בערב הייתי ב-Youtube, וצפיתי בהרבה קטעי וידאו שמראים את , ואת המכשיר Desire HD.

אני חייב להגיד שזה דיי מפתה לנסות את זה. זה נראה שעשו שם עבודה טובה מאד - גם במכשיר, גם במערכת ההפעלה, וגם ב- Sense.

אולי אני צריך להפסיק להיות שמרן, ולוותר על WM, ולנסות לעבור למשהו אחר, שנראה שבאמת עשו שם עבודה טובה יותר.

אני רק מקווה שלא אתאכזב מהנושא של הקישוריות המאד נדרשת לאינטרנט.

גוגל ידועה מאד ב"גישת הענן" שלה:

בנטבוקים שלה, הם ממש מצפים שכל הזמן תהיה מחובר לאינטרנט, והשאיפה שלהם היא שתשמור את כל נתונים שלך באינטרנט(כי כך קל להם לנטר את זה יותר, כדי לדעת איזה פרסומות לדחוף לך..)

אני מאד לא אוהב את הגישה הזו, אני בגישה הפוכה לחלוטין: עצמאות ממלאה של המכשיר, ושמירת כל המידע באופן מקומי.

זה הרבה יותר מהיר(קריאה, כתיבה), וגם מבחינת .

אני דיי חושש שעם מכשיר מבוסס , תהיה לי בעיה בקטע הזה.

ודרך אגב, אף אחד לא ענה על זה...

אודה לכם אם תוכלו.

1)

HTC Desire HD תומך בפלאש כשמשתמשים ב-Browser.

מבחינתי, זה חסרון דווקא.

האם יש אפשרות בהגדרות שם לבטל בדפי אינטרנט?

2)

האם יש פתרון לבעיה באנדרואיד שאי אפשר להצמיד טקסט בעברית לימין?

(משהו קטן שאפשר להתקין שיפתור את זה?)

3)

האם זה נכון שב- Desire HD טעינה מלאה מספיקה ליממה אחת בלבד?

כל יום צריך להטעין את המכשיר?

אם אני מבטל את ה-wifi וה-, כמה זמן יחזיק המכשיר(בערך)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר "שאי אפשר להצמיד טקטט לימין"? אם אני מכניס Memo וכאלה אז העברית כן צמודה לימין, על איזה תופעה/תוכנה בדיוק אתה מדבר?

לגבי - כל שתקנה היום יידרוש טעינה יום-יומית.

אם אתה כמעט ולא עושה שימוש במכשיר אז הוא יכול להחזיק גם יומיים אבל בשימוש סטנדרטי המכשיר מספיק בערך ליום (או פחות) - וזה נכון לכל בשוק פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר "שאי אפשר להצמיד טקטט לימין"? אם אני מכניס Memo וכאלה אז העברית כן צמודה לימין, על איזה תופעה/תוכנה בדיוק אתה מדבר?

אני נתקלתי בכמה מקומות שכתבו שיש עברית באנדרואיד, אבל בלי הצמדה לימין..

כלומר אם אני אכתוב note, או SMS, או בכל מקום שאפשר לכתוב בעברית(ואולי גם לקרוא?), אז הם כותבים שהטקסט צמוד לשמאל..

אז אתה אומר שזה לא כך?

אז אין שום בעיה בכלל, בשומקום, בקשר לעברית?

(אני לא מדבר על הבעיה של מספרים ואותיות שמתערבבים.. זה סיפור אחר.. אני מדבר על הצמדה לימין, כשקוראים/כותבים עברית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...