על מעבד 2500k + לוח וזיכרון שבחרתי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על מעבד 2500k + לוח וזיכרון שבחרתי

ksn1981

Recommended Posts

שלום לכולם,

i5-2500k

ASUS P8P67

GSkill RipJaws - 2X4GB / 1600MHz / CL9 / 1.5V

1. האם המעבד מגיע רק כ-BOX ?י

2. האם קירור ה-BOX באמת שונה מהמעבדים שלא K ?י

3. האם באמת הסדרה של הלוח בעייתית עם מעבדי ה- K ?י

4. אני מעוניין באוברקלוק 4.5GHz.. ושה- USB3 וה- SATA3 לא יחלקו את ה- PCIeX16 עם כרטיס המסך הבודד שאני אשתמש.. אז האם יש טעם לקחת את אחד הלוחות היותר מתקדמים בסדרה: PRO / EVO / DELUXE ?י

5. באותם נתוני בדיוק, קיימת הסדרה X שכביכול מותאמת במיוחד ל- SB.. מה ההבדל מלבד במראה ?

אין לי ניסיון קודם עם OC.. אז..

6. האם זה נכון שלהגיע ל- 4.5GHz עם הרכיבים הנ"ל זה קלי-קלות ?

7. האם אפשר להישאר ב- OC הנ"ל כל הזמן ? או שרק בעת הצורך ?

אפשר כמובן לענות על חלק מהשאלות.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני מתאר לעצמי שלא

2. לא, בדיוק אותו קירור כמו שאר המעבדים

3. היא לא בעייתית, יש לי את אותו לוח, הוא פשוט מגיע עם גרסאת ביוס שצריך לעדכן.

4. ה-USB3 וה-SATA לא יושפעו במידה ולא תשתמש בPCI-E 4X, במידה ואתה מתכנן CF (אין אפשרות ל-, קח בחשבון), אין לך מה לדאוג.

5. לא יודע בדיוק, אך בדרך כלל הכוונה היא עם מתח נמוך יותר (1.5).

6. 4.5 הוא לא בדיוק קלי קלות, תקרא מדריכים ותהיה בסדר גמור.

7. לפי המידע באינטרנט רוב המעבדים מגיעים ל4.6 יציב עם מתח בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה יוסי..

אני רואה שהלוח שלך זה ה- PRO.. אז זה לא אמור לשנות בתשובות.. או שלקחת את זה בחשבון?

אז לעדכן ביוס (UEFI) והכל טוב..

וכל עוד אני משתמש בכרטיס מסך בודד.. אין לי את המגבלה על ה- PCIeX16 בגלל ה- USB3 וה- SATA3..

ובדרישות שלי, אין טעם להשקיע בלוח אחר..

בקשר לזיכרונות, זה מה שמשגע.. אותה חברה ואותם נתונים (בפרט ה- 1.5V)!!

בקשר לקירור, כנראה זה המצב בארץ (אתה קנית 2500K BOX בארץ.. נכון?).. כי בחו"ל זה מגיע עם אחר (לספק לך לינקים?)

בקשר לאוברקלוק, למרות שניסיוני בתחום זה עומד על 0.. מסבירים כמה הגדרות פשוטות לגמרי, ואתה ב- 4.5.. אני מניח שה- SB והלוח שציינתי תורמים לפשטות הזו..

כמה OC עשית אצלך (מן הסתם כי קנית K)?

באיזה למעבד אתה משתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התושבת PCI השנייה ב-Pro היא 8X, אין הרבה הבדלים בין הלוחות. גם ה-פרו מגיע עם גרסאת ביוס ישנה.

בדיוק, ברגע שתכניס כרטיס מסך נוסף ותשנה את ההגדרות בביוס ל-PCI 4X רק אז ה-USB3 יושפע.

בקשר לזכרונות - אין טעם להשקיע אם שניהם דומים, יכול להיות שמדובר באותם עם שם שונה בגלל המעבדים, לך על הכי זול.

אני לא חושב שבארץ זה שונה, את שלי קניתי מחו"ל. היו השערות לקירור חזק / מאסיבי יותר במעבדים הפתוחים, אני אישית עדיין לא ראיתי כאלו, הקירור שאני קיבלתי רגיל לחלוטין.

אני עדיין מחפש זמן כדי לשבת על ה-OC כמו שצריך, בנתיים רק בדקתי את הצ'יפ והגעתי ל4.2 בלי מאמץ עם מתחים דיי נמוכים (טמפ' לא עלו מעל 56).

אני משתמש ב- Xigmatek Darknight אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על כל התשובות :xyxthumbs:

הקירור שלך נראה קטן-מימדים,דבר שאני ממש אבל ממש אוהב..

ניסיתי את ה- Mugen2.. בעיני הוא "מושלם" מבחינת קירור ורעש.. אבל התלבש לי על חצי לוח, שלא לדבר על הזיכרונות שמחץ (ואני מדבר על עם צלעות שלא הולכות לגובה).. פשוט מבאס.. היה לי על זה ת'רד לא מזמן..

אולי יתמזל מזלי ותגיד שיש לך את המוגן על אחד מהמחשבים שלך :)

בכל מקרה, יש לך מושג איך הקירור הזה משתווה למוגן? היית ממליץ?

ועןד משהו.. הקירור שלך לא מופיע באתר שלהם עבור 1155 (אפילו לא 1156 - אותו דבר מבחינת קירור) !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על כל התשובות :xyxthumbs:

הקירור שלך נראה קטן-מימדים,דבר שאני ממש אבל ממש אוהב..

ניסיתי את ה- Mugen2.. בעיני הוא "מושלם" מבחינת קירור ורעש.. אבל התלבש לי על חצי לוח, שלא לדבר על הזיכרונות שמחץ (ואני מדבר על עם צלעות שלא הולכות לגובה).. פשוט מבאס.. היה לי על זה ת'רד לא מזמן..

אולי יתמזל מזלי ותגיד שיש לך את המוגן על אחד מהמחשבים שלך :)

בכל מקרה, יש לך מושג איך הקירור הזה משתווה למוגן? היית ממליץ?

ועןד משהו.. הקירור שלך לא מופיע באתר שלהם עבור 1155 (אפילו לא 1156 - אותו דבר מבחינת קירור) !!

הוא לא מופיע אבל איכשהו הצלחתי לחבר אותו עם התושבת של ה-775, ברגע שיוצרים עם החברה קשר הם גם שולחים תושבת ל1155 בחינם.

לגבי הגודל הוא לא כזה קטן, אבל גם לא גדול, הוא פשוט יותר צר מהרגיל, והוא לא משתווה למוגן-2. המוגן פשוט חייה גם מבחינת גודל, ומאווררים. אבל בסופו של דבר הכל תלוי במחיר, את ה-dark knight קניתי במחיר מצחיק שלא יכולתי לפספס, ללא זה רוב הסיכויים שהייתי הולך שוב על ה-212+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...