ביטוח לאומי - איך אני יודע אם אני צריך לשלם עבור חודשים בהם לא עבדתי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטוח לאומי - איך אני יודע אם אני צריך לשלם עבור חודשים בהם לא עבדתי?

liav12

Recommended Posts

לפותח האשכול, כמו קודמיי ממליץ לך לסדר את החובות שלך כלפיי המוסד. כמה שיותר מהר...

בנוסף מומלץ מאוד לשמור, את כל תלושי המשכורת שאתה מקבל.

לשלם באשראי דרך האינטרנט או בטלפון. לחלוטין לא דרך הוראת קבע!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי במצטבר יותר מ 3 אולי 4 שנים שלא שילמתי ביטוח לאומי ולא עבדתי בעבודה מסודרת (שמוציאה תלוש ) . ולא קיבלתי שום מכתב .

המכתבים מתחילים ברגע שניגשים אליהם והולכים להסדיר תשלום . וגם אחרי שמשלמים לך תוכיח שאין לך אחות והם מוציאים ת'נשמה .

והכי דפוקקקקק ביטוח לאומי לא יודעים מתי הועוברו התשלומים אליהם כאשר עובדים עבודה מסודרת .

היום אני עובד בעבודה מסודרת . ובכנות אין לי בעיה להסדיר תשלום גם אם יהייה גבוה . אבל שיראו לי על איזה חודשים ויציגו בפני מידע עדכני ואמיתי .

ולא ירדפו אחרי . לאחר התשלום כמו שעושים להרבה . בקיצור אני לא מראה ת'פרצוף שלי בביטוח לאומי עד שאני אדע שהם עובדים בצורה מסודרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הם ויתרו (בלי שום סיבה שאני יודע עליה) על חוב של יותר מאלף שקל לפני הגיוס, אבל על חוב מאוחר יותר של יותר מאלף שקל זה הגיע עד שעקלו לי את החשבון ואז שילמתי.

ביטוח לאומי הוא ביטוח.

ועל פי החוק, זה איזשהו ביטוח מינימלי שכל אזרח במדינה מחוייב לעשות. זה נועד בשביל להבטיח איזושהי רמת חיים מינימלית של האזרחים במדינה.

המטרה של הביטוח לאומי היא לממן את הממשלה. זה שיטה שהממשלה יכולה בעזרתה להוציא יותר כספים בלי להעלות את המיסים הישירים, על ידי זה שבביטוח לאומי (ותוכניות אחרות) יוצרות "עודפים" ש "מושקעים" באגרות חוב של הממשלה - כלומר הממשלה חייבת לעצמה (יותר מ 100 מליארד שקל בישראל, על פי המאזנים של הביטול לאומי) הממשלה כמובן שלא יכולה לשלם "חזרה" את החובות לביטוח הלאומי בלי לגבות מיסים חדשים, כך שמדובר בתרמית פונזי ענקית, שתכריח את הממשלה לחתוך מהקצבאות למיניהם עוד ועוד ולהעלות את מס ביטוח לאומי עוד ועוד בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

meirpolaris, הנה הסיבה שבגללה ויתרו לך:

דמי ביטוח לאומי - מי פטור מתשלום דמי ביטוח לאומי

ג. מי שמלאו לו 18 שנים פטור מתשלום דמי ביטוח עד 12 חודשים לכל היותר, לא בהכרח רצופים, ובתנאי שיתחיל שירות חובה לפני גיל 21. הערה:סעיפים ג' ד' בתחולה מ-1.8.2002

ד. מי שמלאו לו 18 שנים והוא לומד במוסד חינוכי על - יסודי (עד כיתה י"ב) או מצוי בהכשרה מקצועית, פטור מתשלום דמי ביטוח בתקופת הלימודים, וכן בתקופה נוספת מסיום הלימודים עד 12 חודשים לכל היותר, לא בהכרח רצופים, בתנאי שיתחיל שירות חובה לפני גיל 21 . לתשומת לבכם שפטור זה יחול תמיד בגיל שבין 18 ל -21 ולא יותר מזה. הפטור אינו חל מיום השחרור ואילך.

http://www.btl.gov.il/Insurance/National%20Insurance/Pages/%D7%9E%D7%99%20%D7%A4%D7%98%D7%95%D7%A8%20%D7%9E%D7%AA%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9D%20%D7%93%D7%9E%D7%99%20%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%97%20%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי במצטבר יותר מ 3 אולי 4 שנים שלא שילמתי ביטוח לאומי ולא עבדתי בעבודה מסודרת (שמוציאה תלוש ) . ולא קיבלתי שום מכתב .

המכתבים מתחילים ברגע שניגשים אליהם והולכים להסדיר תשלום . וגם אחרי שמשלמים לך תוכיח שאין לך אחות והם מוציאים ת'נשמה .

והכי דפוקקקקק ביטוח לאומי לא יודעים מתי הועוברו התשלומים אליהם כאשר עובדים עבודה מסודרת .

היום אני עובד בעבודה מסודרת . ובכנות אין לי בעיה להסדיר תשלום גם אם יהייה גבוה . אבל שיראו לי על איזה חודשים ויציגו בפני מידע עדכני ואמיתי .

ולא ירדפו אחרי . לאחר התשלום כמו שעושים להרבה . בקיצור אני לא מראה ת'פרצוף שלי בביטוח לאומי עד שאני אדע שהם עובדים בצורה מסודרת

נראה מה תגיד כאשר תצטרך לקבל משהו מהם (כמו אבטלה, או כל תשלום אחר ולא ישלמו לך כי יש לך חובות). אם באים לסדר אז ריבית סולחים ואפשר לפרוס לתשלומים.

אני לא משחק משחקים עם ביטוח לאומי. זה ארגון שעדיף להיות בסדי אתו. אחרת זה יוצא יקר יותר. ואל תחשוב שהם פריירים. מה שאתה חייב, אתה תשלם בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...