לא מוצא את הבעיה בשאילתא. - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מוצא את הבעיה בשאילתא.

omfir

Recommended Posts

:facepalm:

קודם כל, ניסית לכתוב את הפונקציה? אם תנסה, תשים לב שהיא לא מתקמפלת.

חוץ מזה:

סבבה. עכשיו, אם אני רוצה לכתוב פונקציה שתקבל את שם המשתמש והסיסמה ומחזירה את השאילתא הרצויה, מה צריך לכתוב?

יענו, אם אני מעביר לפונקציה "dani" ו-98765 אז אני לא רוצה שתחזור לי השאילתא של yossi ו-12345, אלא השאילתא של dani ו-98765.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל תעשה לי טובה תתקן לי את זה כמו שצריך ואחרי זה אני מבטיח לך שאני אבין את הקוד.

ה"שלב-שלב" הזה רק מבלבל אותי כי אני לא יודע איך לבנות שאילתא כמו שצריך,שלא נדבר על החיבור לבסיס הנתונים שלא מצליח מי יודע מה.

אני מסכים איתך בנוגע ל- :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לשאילתות, זה קשור למשהו הרבה יותר בסיסי (מחרוזות).

אתה רוצה לכתוב שורת קוד שמקבלת את שני הפרמטרים UserNickName ו-UserPassword ובונה שאילתא לפיהם.

אז הקוד שלך צריך להיות:

string.Format("select * from Korym where UserPassword={0} and UserNickName=\"{1}\"", UserPassword, UserNickName)

ככה שתלנו את התוכן של המשתנים UserPassword ו-UserNickName בתוך השאילתא. כיוון ש-UserNickName הוא מחרוזת, בתוך השאילתא הוא צריך להופיע במרכאות. אבל, בשביל לכתוב מרכאות בתוך מחרוזת צריך להשתמש ב-escaping, כלומר צריך לכתוב "\ במקום סתם ".

עכשיו אתה מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שינויים רבים עדיין לא הצלחתי לגרום לזה לעבוד :nixweiss:.

public void ReaderPassword(string UserNickName, int UserPassword)
{
DataSet ds = Sqlhelper.fill(string.Format("select * from Korym where UserPassword={0} and UserNickName=\"{1}\"", UserPassword, UserNickName), "Korym");
if (ds.Tables["Korym"].Rows.Count > 0)
{
DataRow dr = ds.Tables["Korym"].Rows[0];
dr["UserPassword"] = UserPassword;
Sqlhelper.update(ds, "select * from Korym", "Korym");
}
}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...