Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה בלי חיים מתחדשים? כי זה באטלפילד זה למה,זה לא קוד.

הקטע של החיים\מדיק היה מצויין ב-BF2 ושיחק תפקיד חשוב בteamplay.עכשיו,אם יש חיים מתחדשים למה צריך מדיק?

לטעמי היה הכי טוב אם היו לוקחים את BF2 משפרים את הגראפיקה,פיזיקה,נשקים חדשים ,מפות חדשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר לי בבקשה מה הקשר של פזצטה (פול זחל צפה טווח אש) למצב שכיבה\שכב חפה?

כי לי לא זוכר שאתה צריך לזחול כשאתה רק נופל לשכב חפה..

בנוסף מצידי תפתחו ספר תו"ל של צה"ל, תשאל מדריך קליעה או מה שזה לא יהיה.

בחיים בחיים אתה לא נופל ישר ממצב עמידה לשכיבה. לא היה וגם לא יהיה.

במיוחד לא עם קרמי, וסט ונשק שאתה צריך להחזיק ביד אחת!!

היד שלך לא יכולה להחזזיק את כל המשקל של הגוף שלך!!! מה לא ברור בזה?!?!

נכנסת יותר מידי לתו"ל.. בסך הכל חזקתי את מה שרשמת לפני,שאי אפשר לנתר עם כל הציוד עליך,ואפילו בלי ציוד.

בשביל להכנס למצב שכיבה ממצב עמידה בצורה מהירה ונוחה צריכים להשתמש עם היד שהברכיים לא ידפקו לך ! כמובן בלי להזרק עם כל המשקל..

וכשיורים עליך אז תאמין לי שאתה לא חושב על זה,פשוט מעיף את עצמך שלא תחטוף כדור לביצים.

אחלה שבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבינים מה הכוונה? כבר בעיצוב של האתר (http://www.ea.com/battlefield3) הם מבהירים שהם הולכים לקחת את כל הטוב שב-BC2 - ולקחת אותו צעד קדימה. כשהם אומרים שהולך להיות מנוע הרס ב-BF3, הם חותמים על הסרת הבלעדיות של BC2. בגדול, זה אומר שלא נראה BC3 בקרוב, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שיחזירו את "המפקד" עם כל היכולות שהיו ב-BF2 ,ובלי חיים מתחדשים.

+1

החסרון של מפקד חוליה מאוד מורגש ב BC2 ודי הרס את עבודת הצוות. נכון שיש SQUADS אבל אף פעם לא הולכים ביחד אלא כל אחד הולך לאיפה שהוא רוצה ועושה מה שבא לו. במיוחד שאפשר לעשות SPAWN על כל אחד מהחיילים בחוליה ולא דווקא המפקד אז תמיד החוליה מתפזרת. מי ששיחק ב BF2 יודע מה זה משחק קבוצתי אמיתי עם מפקד שנותן פקודות וקבוצה שהולכת ביחד.

בריאות מתחדשת זה גם משהו שקצת הרס את המשחק, מילא במשחקים כמו COD שאין חובש אז זה לפחות מאזן קצת את המשחק, אבל אם יש כבר חובש בבטלפילד זה אידיוטי לגמרי והופך את החבילות של החובש למשהו כמעט מיותר לגמרי. זה אולי מחזיר לך את הבריאות יותר מהר בכמה שניות אבל אתה אף פעם לא מרגיש שהחובש ממש מציל את החיים שלך. אנשים משחקים בחובש בדרך כלל רק בגלל ה LMG שלו ולא כדי לרפא חיילים, שזה גם כן משהו קצת מפגר לדעתי (מה הקשר בכלל בין חובש ומגיסט? ??? ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו מנוע ההרס קיים גם ב 1943 וגם ב BC הראשון (שניהם הופצו לקונסולות בלבד).

האמנם? אני יודע שיש אותו ב-BC1, התכוונתי לבלעדיות של תת-סדרת BC. אבל לא ידעתי שיש אותו גם ב-1943.

זה הורס את כל התיאוריה שלי! ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

החסרון של מפקד חוליה מאוד מורגש ב BC2 ודי הרס את עבודת הצוות. נכון שיש SQUADS אבל אף פעם לא הולכים ביחד אלא כל אחד הולך לאיפה שהוא רוצה ועושה מה שבא לו. במיוחד שאפשר לעשות SPAWN על כל אחד מהחיילים בחוליה ולא דווקא המפקד אז תמיד החוליה מתפזרת. מי ששיחק ב BF2 יודע מה זה משחק קבוצתי אמיתי עם מפקד שנותן פקודות וקבוצה שהולכת ביחד.

בריאות מתחדשת זה גם משהו שקצת הרס את המשחק, מילא במשחקים כמו COD שאין חובש אז זה לפחות מאזן קצת את המשחק, אבל אם יש כבר חובש בבטלפילד זה אידיוטי לגמרי והופך את החבילות של החובש למשהו כמעט מיותר לגמרי. זה אולי מחזיר לך את הבריאות יותר מהר בכמה שניות אבל אתה אף פעם לא מרגיש שהחובש ממש מציל את החיים שלך. אנשים משחקים בחובש בדרך כלל רק בגלל ה LMG שלו ולא כדי לרפא חיילים, שזה גם כן משהו קצת מפגר לדעתי (מה הקשר בכלל בין חובש ומגיסט? ??? ).

לוקח יותר מ 60 שניות [!!] לחדש את כל החיים, בזמן שמדיק מחזיר אותם בבערך 4-5 שניות מבדיקות שעשיתי... הפרשים עצומים בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקח יותר מ 60 שניות [!!] לחדש את כל החיים, בזמן שמדיק מחזיר אותם בבערך 4-5 שניות מבדיקות שעשיתי... הפרשים עצומים בהחלט.

לפי מה שכתוב כאן חבילת בריאות מחזירה 10 נקודות כל שניה, ככה שלוקח 10 שניות לרפא לגמרי את כל הבריאות שלך:

http://www.bfbc2wiki.com/wiki/Medic_Kit

אני לא יודע מה קצב הריפוי הרגיל במשחק, אבל אני לא חושב שלוקח ממש דקה שלמה.

בכל מקרה אי אפשר בכלל להשוות את BC2 ל BF2. חבילת עוזרת (אחרת זה לא היה במשחק) אבל כשאתה פצוע אתה ממילא תופס מחסה ומחכה שתחלים. אז יקח לך כמה שניות יותר אולי בלי זה, אבל המדיק ממש לא חיוני ואפשר בהחלט להסתדר בלעדיו. זה ממש לא BF2 שאנשים רצו כל הזמן וצעקו למדיק שירפא אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DICE shows off Frostbite 2 engine in video

DICE has released a new video of Frostbite 2, the engine that will power Battlefield 3.

The four-minute video shows off the “real-time radiosity” of the engine, with multiple environments shown throughout. The very start of the video even has a look similar to that of the Swedish studio’s action parkour title Mirror’s Edge.

The presentation of the engine, by DICE’s Per Einarsson and Sam Martin from Geomarics, is below.

Battlefield 3, teased for the first time this week and throughout this past weekend, releases this fall for PC, 360 and PS3.

http://www.vg247.com/2011/02/07/dice-shows-off-frostbite-2-engine-in-video/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

זה נועד להראות את הפוטנציאל שיש במנוע הגרפי.

בסה"כ רמת הפירוט שבו נראית לא רע בכלל....

אני מקווה שנזכה לראות בתערוכת המשחקים שבחודש הבא איזה סרטון מהמשחק עצמו ,אפילו אם זה מגירסת טרום אלפא או משהו בסגנון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...