Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

^^אז אני רואה שאתה לא שיחקת בכולם.

כל אחד מהם שונה מהשני, כולם דומים קצת, אבל כולם יותר שונים מדומים.

בכל מקרה, שיעשו שהמצב שכיבה יהיה כמו בבלאק אופס, קפיצה למצב שכיבה, ככה שאי אפשר לירות באוויר, ולקום לוקח איזה שנייה וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שהיה ב BF2 עם הבאני הופינג היה באמת נורא.

אבל זה לא בעיה לסדר, פשוט שלא תיהיה אנימציה או אפשרות של החלפת מצבים ב mid air, אני לא מכיר חיילים שיקפצו ואז יפלו ישר על יד אחד ונשק בשניה. לא ראליסטי.

שיעשו אנימציה כמו שצה"ל מדגים איך נכנסים למצב שכיבה, מדויק וקולע בול לעיניין.

בטירונות שלי בתרגול חוליה על רטוב, דווקא כן עשינו את זה, לא ירידה, אלה קפיצה תוך כדי זריקה של הרגליים לאחור בצורת V ונחיתה מהירה למצב ירייה בשכיבה, כל העסק אורך כשנייה לשניים, ראליסטי :xyxthumbs:

אבל כן, אני לא תומך בזה במשחק, סתם מעצבן :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי אדון קובי המעגל אבל אתה טועה.

קודם כל אתה מתכופף עם הרגלים ולא ישר ממצב עמידה זורק את הרגלים בצורת V כי אחרת אתה כנראה תעקם\תשבור\תנקע את כף היד.

תחשוב אחורה על הטירונות ואני יכול להגיד לך שגם אני עשיתי את זה וגם הייתי מפקד טירונים זה חרוט אצלי במוח לצערי.

ותלמד לקורא הודעות.

אמרתי שזה חשוב מאוד ואני בעד לשים את המצב שכיבה במשחק אבל כמובן שדרוש שינויים מ BF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תותי, נשמה של ברבור, אתה הולך להגיד לי מה היה בטירונות שלי, בחיל שלי, ביחידה שלי, במחזור שלי? לא חשבתי אדוני מפקד הטירונים.

במהלך הטירונות שלי וגם לתוך המסלול אף אחד לא עיקם/שבר/נקע את כף היד/מפרק היד/הזרת במהלך ביצוע של כניסה למצב שכיבה כפי שתיארתי בתרגיל חולייה על רטוב.

לא 02 אצלנו אסיים בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח איך באלי לחזור לבטלפילד 2 .

מישהו משחק? יש עדיין שרתים פעילים עם פינג נורמלי ?

ואי פול גז איזה הרגשה טובה זאת לראות את הסרטון שהבאת .

אני זוכר לפהי בערך 3 שנים אני ועוד 2 חברים היינו משחקים בחופש הגדול כל יום מראשון עד חמישי , היינו משחקים עד 4-5 בבוקר ותמיד רק במפה הזאת .

מישהו יכול למצוא לי את הסרטון שעשו על המשחק שזה כאילו מראיינים כל אחד מהדמויות מה הוא עושה במשחק ?

ראיתי אותו ממש ממזמן ואני לא מצליח למצוא אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תותי, נשמה של ברבור, אתה הולך להגיד לי מה היה בטירונות שלי, בחיל שלי, ביחידה שלי, במחזור שלי? לא חשבתי אדוני מפקד הטירונים.

במהלך הטירונות שלי וגם לתוך המסלול אף אחד לא עיקם/שבר/נקע את כף היד/מפרק היד/הזרת במהלך ביצוע של כניסה למצב שכיבה כפי שתיארתי בתרגיל חולייה על רטוב.

לא 02 אצלנו אסיים בזה.

טוב.

אז תעשה לעצמך טובה, קפוץ לסלון רגע תנסה ממצב עמידה ליפול שכיבה ותגידי שהצלחת.

תמיד אבל תמיד אתה מכופף את הרגלים ושם את היד בזוית ממש צמוד לקרקע.

אתה יודע למה? כי ברגע שאתה "זורק" את הגוף שלך (80 קילו~) על היד הקטנה שלך אתה יכול בכיף לשבור אותה.

תחשוב על זה רגע, יש פה הגיון במה שאני אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כמו שאמרתי זה היה מלפני 3 שנים בערך .

אני זוכר שזה היה רק שהתחלתי לשחק במשחק (לא שיחקתי בו ישר שהוא יצא) ,

אם אני לא טועה אתה תמיד היית הורג אותי , ובגלל שלא ידעתי לשחק אז אני לא הצלחתי להרוג אותך.

ומאז אני זוכר את הניק הזה .

חחחח וזה היה ממש בהתחלה שהתחלתי לשחק עוד לא הבנתי כלום במשחק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...