Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 127 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פרסומת ל NVIDIA...עם בונוס קטן של תרוצים ללמה הם עשו בחירות גרועות כמו BATTLELOG.

המשחק הזה הוא חלק מתוכנית השמדת העולם של NVIDIA (אני מדבר על TWIMTBP)?

עריכה:

לפי מה שראיתי באינטרנט יש על המשחק את הלוגו של שלושת יצרניות החומרה, נשמע כמו כאב ראש רציני...מצד שני זה עבד לא רע ב BC2 (שתמך בכל הבונוסים של ו NVIDIA).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תאריך תחילת הבטא מתקדם ואני מתחיל להילחץ. נשברתי וקניתי באוריגן. אגב בהזמנה לא הופיעה ה-PWP למרות שהוא כן אמור להיות כלול, זה מה שהתומך אמר:

[ltr]

Thank you for choosing EA. A representative will be with you shortly.

You are now chatting with 'Edwin'

Edwin:

Thank you for contacting Origin Help. My name is Edwin. How may I assist you today?

you:

hello

you:

I just now preordered battlefield 3

you:

after I completed the order i noticed I didn't see the physical warfare pack in the order details

Edwin:

may I have the order number?

you:

you:

if i try to buy through the web store it is part of the order

you:

http://store.origin.com/store?Action=DisplayPage&Env=BASE&IsGift=no&Locale=en_IE&SiteID=eaemea&id=ThreePgCheckoutShoppingCartPage

Edwin:

also can you verify the name and billing address?

you:

Edwin:

thank you, the bonus of beta and free guns for battlefield heroes are included

you:

yea that I saw, I'm talking about Physical Warfare Pack

you:

see here: http://store.origin.com/store?Action=DisplayPage&Env=BASE&IsGift=no&Locale=en_IE&SiteID=eaemea&id=ThreePgCheckoutShoppingCartPage

Edwin:

yes it includes it:

Edwin:

http://store.origin.com/store/ea/en_US/pd/ThemeID.718200/productID.224766400

Edwin:

any other questions or concerns?

you:

ok, but it didn't show up in the receipt

Edwin:

I do apologize because it is a pre-order it will not display until release

you:

oh ok, thank you very much then

Edwin:

for chatting with me, have a great weekend!

you:

thanks you too.

[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חייבים לפסיק להתקופף ולפתוח את תחת בשביל כל חברה שמנסה לדפוק אותכם >:(

בשביל גישה מוקדמת ל BETA שילמת 50 שקל, זה נשמע לך הגיוני?

אתם צריכים להבין שהחברות האלה כל הזמן מנסות לדפוק אותכם, אם הן רואות שזה עבד בדרך מסויימת הם ישתמשו בה בכל הזדמנות שתיהיה להם. זה נכון ל עם ה DLC ל COD (עד היום 18M מיליון הורדות לתוכן נוסף של BLACK OPS) וזה נכון גם למחירים המשוגעים ש EA רוצה שנשלם ב .

מחירים של DIGITAL COPY אמורים להיות זולים יותר, זהים למחיר רגיל אם החברה לא רוצה לפגוע בשותפות שלה, אין שום הצדקה בעולם לזה שאנחנו צריכים לממן את ההוצאות של EA. אין שוב סיבה בעולם שאנחנו נשלם יותר ממשתמשים אחרים בארה"ב, במיוחד שהשוק של בארה"ב וקנדה קטן בהשוואה לאירופה, אסיה ואפריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, תאריך תחילת הבטא מתקדם ואני מתחיל להילחץ. נשברתי וקניתי באוריגן. אגב בהזמנה לא הופיעה ה-PWP למרות שהוא כן אמור להיות כלול, זה מה שהתומך אמר:

אם כבר קנית, אז אין מה לעשות, תתחדש, אבל עשית דבר לא חכם מאוד. המחיר בORIGIN לא הוגן ואסור לקנות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל גישה מוקדמת ל BETA שילמת 50 שקל, זה נשמע לך הגיוני?

כשביצעתי את ההזמנה המוקדמת עוד בתקופה של EADM, לא דובר על הנושא שום דבר (וגם לא על ה PWP). אך כעת ה L.E מופיע לי ברשימת המשחקים ב ויש לי הרגשה שגם אני אקבל גישה מוקדמת לבטא, כאילו ורכשתי את המשחק באמצעות . נדע ככל הנראה בעוד מס' ימים, אם וכאשר הבטא באמת תרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פעם שאלתי את התמיכה שלהם שאלה בקשר לתוספת של 2142 והם נתנו לי תשובה לא נכונה, לא הבנתי מה הם רוצים, שאלתי שוב והם אמרו לי סליחה ונתנו לי את הפרטים הנכונים. בפעם הראשונה הם נתנו לי שם משתמש של מישהו אחר :P רק היה חסר שהם יתנו את הסיסמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...