Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 207 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

יש לרצות למקסם רווח ויש חזירות. להוציא משחק שהוא למעשה מיחזור של המשחק הקודם בסידרה, לגבות עליו 60$, 10$ יותר מהמקובל, ואז אחרי כמה חודשים להוציא חבילת מפות ב-15$ (בשביל 5 מפות) ועוד כמה חודשים אח"כ עוד חבילה בעוד 15$, הגענו כבר ל-90$ למי שמתקשה בחשבון, זה פשוט חזירות לשמה. אה כן וחלק מהמפות בחבילה הן בכלל מפות מכותרים קודמים.

בהשוואה לכך ה-Back To Karkand יעלה 10$ ויכלול 4 מפות ונשקים וכלי מחודשים מ-BF2.

ואגב מפת conquest ממוצעת יותר מפורטת ויותר גדולה מכל מפות COD ביחד.

אל תקנה....לא מבין מה הבעיה פה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מסכים שה DLC של DICE הוגן יותר (וגם היה הוגן יותר ב BC2), של זה שוד ובגלל הרוב פה בפורום לא קונים (בארץ בכללי לא קונים כל כך).

מה שמפחיד אותי זה שהם יתחילו לדרוג 10$ על כל DLC ולהוציא גם כל שלושה חודשים, ב BC2 הם אמרו שהם לא יעשו את זה, מאז דברים השתנו ויכול להיות ש EA יפעילו עליהם לחץ לדרוש מהקונים יותר כסף. למשל הקודם היה DLC של 15$ לזה כרגע יש אחד של 10$, יכול להיות שההורדה של ה 5$ נועדה להקל על העובדה שהם רוצים עוד 10$ ועוד 10$ ועוד 10$ ואז עוד פעם יעשו משחק צדדי שיהיה בעתיד או בעבר עוד 15$.

זה ש DICE היו נחמדים עם BC2 לא אומר שהם יהיו נחמדים שוב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההרשמה עדיין לא נסגרה.

במידה ואתם מעוניינים ברכישה קבוצתית במחיר מוזל (היום המחיר יעלה לאתר), אתם מוזמנים להרשם כאן:

http://www.games.co.il/forum/viewtopic.php?f=117&t=2709

18 חבר'ה נרשמו. ההרשמה תסגר כאשר 25 חבר'ה יהיו רשומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שה DLC של DICE הוגן יותר (וגם היה הוגן יותר ב BC2), של זה שוד ובגלל הרוב פה בפורום לא קונים (בארץ בכללי לא קונים כל כך).

מה שמפחיד אותי זה שהם יתחילו לדרוג 10$ על כל DLC ולהוציא גם כל שלושה חודשים, ב BC2 הם אמרו שהם לא יעשו את זה, מאז דברים השתנו ויכול להיות ש EA יפעילו עליהם לחץ לדרוש מהקונים יותר כסף. למשל הקודם היה DLC של 15$ לזה כרגע יש אחד של 10$, יכול להיות שההורדה של ה 5$ נועדה להקל על העובדה שהם רוצים עוד 10$ ועוד 10$ ועוד 10$ ואז עוד פעם יעשו משחק צדדי שיהיה בעתיד או בעבר עוד 15$.

זה ש DICE היו נחמדים עם BC2 לא אומר שהם יהיו נחמדים שוב :P

אני מסכים איתך... אני גם מקווה שהם לא יתחילו לגבות כסף על DLC .

הסיבה שDLC עולה 10$ היא טריק שיווקי שנועד לגרום לאנשים שאהבו את BF2 להזמין מראש את המשחק לפני שהוא יוצא.

שבמחשבה , אתה תגיד שהמשחק עלה לך 60$ דולר במקום 60$ +10$ על הDLC...

בBC2 הגבייה הנוספת הגיע עם הSPECACT ואז עם וויטנאם (שמהר מאוד יצא של EA על שניהם - אני קניתי את שניהם ב8 דולר או משהו כזה).

מה שחשוב הוא ששניהם לא "שינו" את צורת המשחק בBC2 - לא היה חוסר איזון בגלל הSPECACT ולא קרה מצב שעפת משרת כי לא היה לך את וויטנאם...

לדעתי, תמיד היה לDICE בראש את התחרות עם COD , בגלל זה לא יצאו DLC בתשלום... רק כדי להגיד שאנחנו פה בשביל השחקנים שלנו ואנחנו לא גובים אקסטרה כסף.

אבל זה בדיוק כמו שסיכמת...הם היו עד עכשיו "נחמדים" אבל אין הבטחה שהם ימשיכו להיות כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה AIM BOT אז מי שכתב את זה גאון, יותר חשבתי בכיוון של ספוטר (WH) או שזה בכלל מבויים/ערוך. הרבה יותר פשוט לבקש מכמה חברים בקבוצה השניה להיות במקום מסויים בשביל שהוא יוכל להרוג אותם או פשוט לערוך את הסרטון ולהוסיף כיתוב של הריגה וסאונד מתאים.

דבר אחד בטוח, אין מצב שהוא עשה את ההריגות האלה עם משחק תקין וחוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלכלית, לא. לא יהיה לך את ה DLC ואם תרצה לשחק במפות האלה זה יעלה לך 10$.

אם זה לא מעניין אותך ואתה מעדיף קודם ליראות שהמשחק טוב אבל כן, כדאי לבדוק קודם מה אנשים אחרים אומרים על המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו רגע,כדאי לחכות כמה ימים אחרי שהבאטל פילד ייצא כדי לראות אם לא יהיו בו באגים ואז לקבל החלטה האם לקנות אותו או לא?

באגים מתקנים, במיוחד מה שמאוד מפריע בתחילה.

יש הבדל עצום בין המשחקיות לבאגים.. בכל הסידרה היו בהתחלה בעיות. אם אתה רוצה תמתין (שכן לא ידוע מה יפול עלינו על ההתחלה ). לגבי משחקיות אם אתה אוהב -אז תקנה מעכשיו -זה לא כיף להכנס אחרי חודשיים שאתה אפס במשחק.

גם עכשיו יש מכירה של הגירסה הרגילה והיא זולה יותר, בכל מצב תצטרך להוסיף סכום על תוספת של המפות וכדו'.. אם לא עכשיו אז אחר-כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...