Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 201 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אויש נו באמת, אני רוצה שתכתבו לי דבר אחד חשוב ש BF3 חידש בו. גרפיקה ובאגים זה לא משהו חשוב, משהו שבאמת עוזר למשחק.

זה BF2 עם מפות חדשות והרי זבל ש DICE אספו במהלך השנים עם BC ו BC2. אפילו תפריטים אין במשחק הזה :P

מהיום שהתחילו חדשות על המשחק הזה שמענו רק דברים רעים, גם ב PREVIEW האחרונים, ה MP שבור וה SP לא מעניין. אל תתחילו גם להגיד שזה מבוסס על גירסאות ישנות, גיסאת PREVIEW שחדשה בהרבה מה- BETA וכוללת גם עוד מפות ואת ה SP המלא.

רוצים לשמוע חידוש ב COD? הוא יעבוד, החידוש הכי חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש נו באמת, אני רוצה שתכתבו לי דבר אחד חשוב ש BF3 חידש בו. גרפיקה ובאגים זה לא משהו חשוב, משהו שבאמת עוזר למשחק.

זה BF2 עם מפות חדשות והרי זבל ש DICE אספו במהלך השנים עם BC ו BC2. אפילו תפריטים אין במשחק הזה :P

מהיום שהתחילו חדשות על המשחק הזה שמענו רק דברים רעים, גם ב PREVIEW האחרונים, ה MP שבור וה SP לא מעניין. אל תתחילו גם להגיד שזה מבוסס על גירסאות ישנות, גיסאת PREVIEW שחדשה בהרבה מה- BETA וכוללת גם עוד מפות ואת ה SP המלא.

רוצים לשמוע חידוש ב COD? הוא יעבוד, החידוש הכי חשוב.

באמת קשה להבחין בשינוי בין BF2 ל-BF3?

מספיק שהגראפיקה שונה,כול המשחק נראה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, לא גרפיקה. חוץ מזה BF2 יצא ב 2005, תשווה את COD ו COD2 ל MW2 או MW3 ותחזור להגיד שאין הבדל.

BF3 לא מחדש שום דבר, מביא את כל מה שהיה בסדרה עד היום, מוסיף TDM (אני לא מוכן להתיחס למצב משחק הזה כחידוש) ומשפר את הגרפיקה.

MW3 מוסיף לפחות מצב משחק חדש אחד, משהו קטן אז נגיד שהוא מקביל ל TDM. מוסיף תוספות לנשקים, מפות חדשות ועוד כמה דברים. שרתים בשניהם יעבדו בערך באותה צורה.

עכשיו נעבור לנקודות החשובות יותר:

- HIT BOX, של COD תמיד היה טוב יותר ולא ראיתי שינוי מורגש ב BF3.

- HIT DETECTION, שניהם חרא אבל בכל זאת של COD פחות חרא, לפחות אי אפשר לירות באנשים דרך קירות או לעשות להם SUPER SHOT.

- ביצועים, BF3 לא יציב במיוחד, מתנגש עם עצמו, עובד עם PB שפוגע ביציבות עוד יותר, כבד הרבה יותר ומגביל יותר בכל מה שקשור לחומרה. COD ניראה מספיק טוב, עובד על מגוון הרבה יותר רחב של חומרה ובצורה טובה יותר, משתמש ב STEAMWORKS שלא מפריע למשחק בכלל.

- ב COD יש תפריטים ב BF3 אין.

- ב COD יש רשימת שרתים, ב BF3 יש רשימה שבחצי מהזמן לא מראה את הפינג ולא מעדכנת את השרתים מהר מספיק.

- ב COD אפשר לראות פינג במהלך המשחק ב BF3 לא (מפריע מאוד לזיהוי בעיות).

- ב COD לא צריך לצאת מהמשחק בשביל לעבור שרת ולכן המעבר בין השרתים הרבה יותר מהיר.

בקיצור, שניהם לא מחדשים שום דבר, שניהם יכולים להיות מצויינים. נשאר רק לבחור את זה שעובד טוב יותר וסורי, כאן BF3 מפסיד ויפסיד גם כמה חודשים אחרי שהוא יצא.

נ.ב.

אתם כל כך מדברים על גרפיקה, אף פעם לא ראיתי מישהו אומר מילה על זה ש VALVE ו מוציאים משחקים שנראים כמו משחקים מתחילת שנות ה 2000..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, לא גרפיקה. חוץ מזה BF2 יצא ב 2005, תשווה את COD ו COD2 ל MW2 או MW3 ותחזור להגיד שאין הבדל.

BF3 לא מחדש שום דבר, מביא את כל מה שהיה בסדרה עד היום, מוסיף TDM (אני לא מוכן להתיחס למצב משחק הזה כחידוש) ומשפר את הגרפיקה.

MW3 מוסיף לפחות מצב משחק חדש אחד, משהו קטן אז נגיד שהוא מקביל ל TDM. מוסיף תוספות לנשקים, מפות חדשות ועוד כמה דברים. שרתים בשניהם יעבדו בערך באותה צורה.

עכשיו נעבור לנקודות החשובות יותר:

- HIT BOX, של COD תמיד היה טוב יותר ולא ראיתי שינוי מורגש ב BF3.

- HIT DETECTION, שניהם חרא אבל בכל זאת של COD פחות חרא, לפחות אי אפשר לירות באנשים דרך קירות או לעשות להם SHOT.

- ביצועים, BF3 לא יציב במיוחד, מתנגש עם עצמו, עובד עם PB שפוגע ביציבות עוד יותר, כבד הרבה יותר ומגביל יותר בכל מה שקשור לחומרה. COD ניראה מספיק טוב, עובד על מגוון הרבה יותר רחב של חומרה ובצורה טובה יותר, משתמש ב STEAMWORKS שלא מפריע למשחק בכלל.

- ב COD יש תפריטים ב BF3 אין.

- ב COD יש רשימת שרתים, ב BF3 יש רשימה שבחצי מהזמן לא מראה את הפינג ולא מעדכנת את השרתים מהר מספיק.

- ב COD אפשר לראות פינג במהלך המשחק ב BF3 לא (מפריע מאוד לזיהוי בעיות).

- ב COD לא צריך לצאת מהמשחק בשביל לעבור שרת ולכן המעבר בין השרתים הרבה יותר מהיר.

בקיצור, שניהם לא מחדשים שום דבר, שניהם יכולים להיות מצויינים. נשאר רק לבחור את זה שעובד טוב יותר וסורי, כאן BF3 מפסיד ויפסיד גם כמה חודשים אחרי שהוא יצא.

נ.ב.

אתם כל כך מדברים על גרפיקה, אף פעם לא ראיתי מישהו אומר מילה על זה ש VALVE ו מוציאים משחקים שנראים כמו משחקים מתחילת שנות ה 2000..

אין גם הרבה הבדלים בין MW1 ל-MW3 חוץ מכמה שינויים זעירים בגראפיקה :yelclap:

חוץ מזה שכל משחק של נראה שונה מקודמו בהרבה אלמנטים.

נגמרו להם הרעיונות אבל תמיד יהיה להם קהל מעריצים בני14 שיקנו את המשחק שלהם ...

בעניין הביצועים,תלוי איזה מחשב יש לך.על-מנת לקבל את החוויה המקסימלית מבאטלפילד אתה צריך מחשב מתאים.

אם לא,אתה כנראה לא תאהב את המשחק ותחזור ל-COD.

אני מצאתי את הדרך להנות משני המשחקים,ואפילו גם להיות דיי טוב בשניהם.

הולך לקנות את שניהם אפילו שאני חושב ש-MW3 לא שווה 60 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה איך אני משחק עם ההגדרות גראפיקה שום דבר לא משנה,אפילו ה-FPS נשאר אותו דבר.

ניסיתי להשים Shadows על Low ועדיין הצללים נראים מצויין.

זה רק אני?

ניסיתי לעשות ריסטרט למשחק אחרי כל שינוי וכלום.

רק כשאני משנה רזולוציה אני רואה שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו נתקל בהמון המון תקיעות קטנות במשחק? גם על Low על 1680X1050 יש לי הרבה תקיעות כאלה קטנות, במיוחד ב- Caspian Border.

זה קורה לכולם או שזה פשוט המחשב שלי מיושן כבר?

Q6600

Radeon HD4850

2GB Ram

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מישהו נתקל בהמון המון תקיעות קטנות במשחק? גם על Low על 1680X1050 יש לי הרבה תקיעות כאלה קטנות, במיוחד ב- Caspian Border.

Q6600

Radeon HD4850

2GB Ram

כנראה ה- זאת הסיבה.

גם הכרטיס מסך לא להיט.

תנסה להוריד רזולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Q6600

Radeon HD4850

2GB Ram

כי אפילו מחשבים חזקים משלך מתקשים ב-CASPIAN. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שומע על כל מיני בעיות שאנשים נתקלים בהם, אצלי למזלי (טפו טפו טפו..) אין שום תקלות.

המפרט שלי מופיע בצד עם הדרייבר האחרון מהאתר של ATI.

נכון - הגרפיקה מוגדרת על AUTO אבל אני לא חושב שהיא על LOW אלא דווקא על MED.

אני עכשיו מעביר ל-HIGH ואני אדווח לכם.

לגבי מדידת פריימים - אני לא מאמין בזה, אם אני לא רואה DELAY בעין שלי אז לא איכפת לי כמה פריימים לשניה - ואני שם לב לכל דבר קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...