Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 176 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

יכול להיות שאני טועה, אבל נראה לי שבזמן שיש לך את האפשרות לאשר את ההחייאה או לא. אז אם הורגים אותך במצב הזה זה לא נחשב כהריגה אצלך. יכול להיות שאני טועה.

קרה לי מקודם. גם אני חשבתי שזה לא נחשב אבל זה כן. החיו אותי וחשבתי לתומי האם לקום או לא ו.. בום, הרגו אותי ונוספה לי עוד מיתה.

אגב האם קרה לעוד מישהו שבמקום לטעון את הנשק אתם מקבלים קיט שלא שלכם? אני יודע שאם מחזיקים R אז זה אמור לקחת אבל אני לוחץ לחיצה קצרה כמו תמיד. קרה לי כבר כמה פעמים. :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש אפשרות לשנות את שם החייל?

אני לא מוצא איפה וזה תקוע לי עם שם המשתמש של החשבון

בכל מקרה תאשרו אותי בקבוצה falcode

ואני חייב לומר שהמשחק הזה עצבן אותי היום עד כדי כך שהפסקתי לשחק אחרי איזה רבע שעה ולא בגלל באגים.

הרגו אותי איזה עשר פעמים ב FF. אנשים פשוט מרססים כל דבר, כל מקום ולכל כיוון בלי להסתכל :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי יש כבר מתנדבים לפתוח שרת תחת החסות של HWz הפינגים טובים לאירופה אבל אני מעוניין כמו הרבה אחרים לרדת אל מתחת ל90 .

דבר שחסר לי הוא הפינג ביני לשרת וכול שחקן אחר אין אף מידע עליו בממשק המשחק .

כרגע אני מקווה לראות שינויים והרבה בכול מערכת הירי במשחק והבליסטיקה {כדורים חודרים בטונדות בעוובי של מטר :facepalm: וכבר מנוצל לרעה }.

עדין קשה להפרד מBC2.

בקשר לשם היוזר {mystziek} אצלי הוא עבר לבד מBC2 לBF3 אפילו שם הקלאן .

נסה לפתוח חשבון חדש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל הדיבורים פה אני מבין שהמשחק יצא כבר? או שאתה מדברים על בטא?

אם יצאה גירסה כל שהיא, מישהוא יכול להגיד לי אם המפרט שלי יריץ על הגדרות הכי גבוהות ב- 1080P?

מעבד: phenom 2 x4 965

זיכון: 2X2GB DDR3

כ.מסך: HD6850

אני יכול לעשות OC למעבד ולכרטיס מסך שעוד לא עשיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הבטא, ירוץ על Medium טוב.

אתה רציני :s05: עד היום שום משחק לא נתקע לי מעולם ואני משחק בכל דבר חדש שיוצא!...אני מצליח להישאר מעל ה- 30 FPS בהכל חוץ אולי ממשחק אחד (MATRO 2033).

איך הגעתה למסקנה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-BF3 אי אפשר לבחור שם חייל, לפחות לא כרגע בבטא. דיברתי כבר עם התמיכה ואם אתה ממש רוצה אז תצטרך לשנות את ה-Master ID שלך ב-EA.

ואיפה אני משנה את זה ? השינוי זה תופס לאותו שם שמופיע לי במולטי כרגע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...