Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 161 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://kotaku.com/5844860/battlefield-3s-producer-is-his-own-viciously-hard-critic-says-hes-ashamed-of-bad-company-2

אפילו Patrick Bach יודע ש BC2 היה משחק גרוע :lol:

לי זה ניראה כאילו ה BETA פחות טובה מהאלפא, הרבה בעיות שלא היו קודם והרבה בעיות מורגשות שלא סודרו. בנוסף מלא בעיות מסביב עם ו BATTLELOG.

עוד משהו שאני לא מבין זה למה בקונסולות יש MENU כמ ושצריך ובמחשב אין, אם הם עשו אחד למה הם הוציאו אותו? פיגור נוראי.

גם בקונסולות יש מלא בעיות כי כניראה המשחק לא נבדק כמו שצריך, הרבה הגדרות לא עובדות כמו שצריך.

בקיצור המשחק יצא במצב מאוד לא טוב...וחבל, לפי האלפא הפעם הם היו בכיוון הנכון...

נ.ב.

לא נשארו לי עניים מזה שישבתי מטר מהמסך :s07: במחשב עם FPS שבקושי הגיע ל 30 ומסך 17" היה הרבה יותר קל ליראות מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של DICE זה יש להם עוד חודש ליצר עוד באגים מפגרים ואז עוד שנה לנסות לסדר אותם :screwy:

מזל שלא הוצאתי שקל על המשחק הזה, לרגע חשבתי שהוא יהיה יותר טוב מ BC2, עכשיו אני רואה שהם רצים אחורה חזרה למשחק גרוע ביותר וחסר כל היגיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתכלס? זוועה מבחינתי. המשחק כל כך מלא בבאגים שזה בלתי אפשרי לשחק. פשוט לא כיף. :nixweiss:

הסיסמא הנוכחית ל-CASPIAN זה videokilledtheradiostar, נקווה ששם יותר טוב.

HOLY SHIT הפריימים שלי צנחו שם. הכל על LOW ואני על 30. במטרו הייתי מקבל 50+ עם הרוב על HIGH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מוזר, אתמול היה לי FPS מצויין על ULTRA, אני מדבר 60+ ו-80+ במנהרה היום אני מגרד את ה-40 בחוץ.

אני לא מדבר כל באג עם המגינים.

עריכה: אגב הבטא הרבה הרבה יותר באגית מהאלפא, בדיוק כמו שהיה עם BC2. הבטא של CT היתה הרבה יותר טובה מהפתוחה והפתוחה היתה הרבה יותר טובה מהגרסאת שיחרור. אם הגרסת שיחרור תהיה פחות טובה מזה אז כבר אין לי שמץ מה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...