Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 110 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בלה בלה בלה ORIGIN הוא לא , בלה בלה בלה, חייבים להשאיר אותו פתוח, בלה בלה בלה, זה בשביל הכינוי לא בשביל , בלה בלה בלה, אי אפשר לשנות כינוי, אנחנו לא חכמים מספיק בשביל לאפשר את זה למרות שזה קיים ב STEAM בחינם וב GFWL בתשלום. בלה בלה בלה אנחנו עושים משחק ל , בלה בלה בלה, צריך 10 דברים פתוחים ברקע והוצאנו כל מה שקשור למשחקי .

זה נשמע כאילו ל robert bowling יש 2 עבודות ב 2 חברות מתחרות, או שיש לו אח תאום :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכתוב כאן שנראה לי שאתם מגזימים ואולי זה לא יהיה נורא כמו שאתם מתארים את זה אבל אז חטפתי פלאשבק לתקופה שלפני היציאה של MW2 וכל הסיפור סביב IWNET והחלטתי שהפעם אני לא אגיב ככה... :lol:

מה שיהיה יהיה , כרגע זה באמת נראה קצת עצוב כל הסיפור הזה...

לוקחים משחק שיש לו פוטנציאל להיות המשחק הכי טוב בשוק והורסים אותו בשטויות כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך הגענו להשמצות כאלה עוד לפני שהמשחק יצא ?

אז צריך שORIGIN ירוץ ברקע

בדיוק כמו כל משחק סטים שהיה לי עד עכשיו

אי אפשר לשנות את השם של הדמות ?

תלמד להקליד בלי שגיהות כתיב

אז אי אפשר לשחק יותר מדמות אחת

פאקינג בו הו

פתאום לכולנו יש multiple personality disorder

זה המשחק

זו הפלטפורמה

ואני מקווה שהוא יהיה מוצלח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר היכולת שלכם ליראות את התמונה הגדולה ולקרוא הודעות שלמות ממש מדאיג...

העובדה שאתם משווים את ל STEAM מראה שאו שלא השתמשתם ב מספיק או שאתם עוורים ולא מבינים שדופקים אותכם. זה תת רמה.

נכון ש עובד ברקע, אבל יש לו CHAT שעובד כמו שצריך, VOICE CHAT שעובד כמו שצריך, אפשרות לדבר עם כמה אנשים בחלון אחד, מחירים הוגנים בחנות, התוכנה יציבה יותר ומהירה יותר, חיבור טוב יותר, יותר שרתים (EA לא יוסיפו שרתים, אל תחיו בסרטים, עד היום עדכון של ה STATS ב BC2 דורש יחסית הרבה זמן).

אי אפשר לשנות כינוי? האפשרות הזו הייתה קיימת בכל משחק FSP ששיחקתי בחיים שלי, ממשחקים משנות ה 90 ועד משחקים שיוצאים עכשיו. ב אפשר לשנות את הכינוי כמה שפעמים שרוצים וגם באמצע משחק, כמה פעמים אנשים משנים את הכינוי שלהם? הרבה מאוד. יש משחקים שאין להם מערכת CLANS אז מוסיפים TAG לפני הכינוי, יש כאלה שמשנים בהתאם למשחק ויש כאלה שפשוט רוצים לשנות את הכינוי כל כמה זמן. מה ש EA עשו זה הלכו צעד אחד אחרי MS שדרשו תשלום בשביל שינוי כינוי, מפשע קטן לפשע גדול.

בקשר למספר דמויות, דובר במשהו שהיה בכל משחקי ה BF מאז שהתחילה הסדרה (וזה כולל את משחקי ה F2P), אם הם רוצים לעשות את המשחק הכי טוב בסדרה להוציא דברים שהיו במשחקים הקודמים זה לא הדרך.

המשחק יהיה טוב, אבל החרא סביבו ישאיר ריח חזק למשך הרבה זמן >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יוצא ב 2011 עם אותן בעיות שהיו ל STEAM ב 2004. ל VALVE הייתה סיבה להוציא מוצר לא גמור, לא הייתה תוכנה אחרת מהסוג הזה, לא היה למה להשוות. כשאתה מגיע באיחור של כמה שנים מצפים ממך לישר קו עם השוק היום ולא עם השוק של העשור הקודם.

נ.ב.

משהו שכניראה לא ידעתם, אפשר לקנות את המשחק של VALVE ב , לפחות בצפון אמריקה. מאוד עצוב ליראות איך מצד אחד EA דופקים את ומצד שני עושים רווח על המשחקים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמבדיל ביני לבינך, לי די חשוב המשחקיות,לך יותר מה שמסביב.

תן לי להנות מהשחק עצמו, לא איכפת לי לפתוח תוכנה ברקע בשביל זה , לא מעניין אותי צ'אט וכל החרא הזה וכדומה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...