Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 104 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני תמיד אהבתי את BC 2 ועכשיו שוב התחלתי לשחק. יש דברים מעצבנים, אבל הוא עדיין FPS הטוב ביותר לאלה שאוהבים TEAMPLAY. וזה שאנשים לא מתים בקלות דווקא טוב בעיניי. לזאב בודד אין סיכוי לשרוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא אהבתי את BC2 אבל אחרי BF3 לא הצלחתי לשחק ב BC2 אפילו דקה. התנועה הפריעה לי הרבה יותר מקודם, הירי העלוב הפריע לי הרבה יותר מקודם, העיצוב הגרוע של הנשקים הרבה יותר בולט.

בקשר ל TEAMPLAY, אני בכל זאת מעדיף את TF2, קבוצה טובה תיהיה הרבה יותר בולטת שם. המשחק עובד בצורה הרבה יותר טובה ובנוי בצורה הרבה יותר טובה (VALVE מפתחת טובה יותר, מה לעשות). הוא גם בחינם שזה בונוס נחמד אם רוצים להביא חברים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שיחקתי ממש קצת באלפא, אך בכל זאת המפה היא לא הכי לטעמי (אולי במהשך יותר מאשר המפות בBC2 ... אבל "מת" שבביטא יתנו מפה אחרת של מבנים ומעט צפוף ). מה אתה אהבת שעד כדי כך אין לך חשק לשחק בBC2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הפך ליותר טקטי, בעיקר בזכות ה Prone, הוא נראה ונשמע מדהים, תנועות השחקנים מאוד ריאליסטיות (אם כי המשחק לא מכוון לשם). אין לי ספק שהוא הולך להפגיז, עם כל הבאגים שיהיו בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, שיחקתי ממש קצת באלפא, אך בכל זאת המפה היא לא הכי לטעמי (אולי במהשך יותר מאשר המפות בBC2 ... אבל "מת" שבביטא יתנו מפה אחרת של מבנים ומעט צפוף ). מה אתה אהבת שעד כדי כך אין לך חשק לשחק בBC2 ?

Prone!! התנהגות נשקים יותר הגיונית, יותר קשה לפגוע אבל כל פגיעה יותר קטלנית. הכוונת אשכרה זזה בעת ירי ולא רק גרפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם יותר קשה לפגוע, לי זה היה קל יותר ומהר יותר להריגה( במיוחד מרחוק ).

שיורים עלייך, עד שאתה קולט מהיכן זה בא -אתה כבר מת(לא יודע אם זה טוב, אבל אולי צריך להתרגל ולהשתפשף )לא צריך מחסנית שלמה וגם הפגיעה קלה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש צדק בדברייך ,אבל מה לעשות הוא עדיין הכי טוב בשוק. כמעט כל משחק בסידרה אינך מתחבר בשלמות ,הבעיה היא המשחקיות, אתה יותר מתחבר לקלילים כמו COD .

זה לא קשור לקליל או לא קליל, זה קשור לביצוע. ב BC2 הביצוע דיי צולע, הבסיס של המשחק ברובו שבור (תנועה דפוקה ומוגבלת וירי שלא עבד כמו שצריך במשחק יריות). מבין משחקי ה BF שניסיתי BC2 היה הכי פחות טוב.

אין לי בעיה עם משחקים שלא בסגנון של COD/QUAKE, כן יש לי בעיה עם משחקים שפשוט לא עובדים כמו שצריך. זה גם לא משנה אם ככה המפתחים רצו שהמשחק יעבוד או לא, אחד אומר שהם עשו בחירות גרועות בעיצוב והשני אומר שהם פשוט לא יודעים מה הם עושים.

בקשר לקשה לפגוע, ממש לא קשה, כדורים בודדים מרחוק פוגעים מצויין. רק צריך לשפר טיפה את ה HIT BOX (בעיה לא נפוצה בכלל) ואת ה HIT DETECTION (מידי פעם יש סופר פגיעה או פגיעה חלשה מידי). בכללי שניהם טובים בהרבה ממה שהיה במשחקים הקודמים.

בקשר לזה שקשה לזהות מאיפה יורים עליך, אני אוהב את זה, ככה זה צריך להיות. אם פגעו בך צלך מהר למקום מוגן או תשכב ותנסה להבין מאיפה זה מגיע.

מה שכן הם צריכים לסדר את האור שיוצא מהצלפים, הוא כל כך מוגזם ששרואים אותו מכל כך הרבה כיוונים שברוב המרים מישהו עם AR יוריד אותכם מרחוק לפני שבכלל תבינו מה קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...