Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 74 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם בדרך כלל משנים את ה HUD כל חודש.

ONE HIT KILL זה חרא, בכל משחק, אבל זה לא משנה את העובדה שהפגיעה ב BC2 מרגישה חלשה מידי ושבכללי הנשקים מרגישים כמו רובי צעצוע, העיצוב והסאונד שלהם גם לא עוזר במיוחד.

תגיד מה שאתה רוצה, ב COD אתה יכול להתחיל לשחק שנה אחרי שהמשחק יצא ואתה לא תרגיש שיש לך חיסרון על פני שחקנים ברמה 50/70 (הרמות הכי גבוהות ב BO ו MW2), ב BC2 זה מאוד בולט. לא כי אין לך את ה SKILL שדרוש בשביל לשחק, רוב הנשקים בהתחלה פשוט לא גרועים בהשוואה לנשקים בהמשך ויש יותר מידי תוספות שכאלה שהתחילו לשחק מוקדם או שיחקו הרבה. זה גורם לזה שאם אתה מתחיל חודש אחרי מאוד קשה לך להתקדם (בעיה דומה ראיתי ב HOMEFRONT שהלך על משהו בין COD ל BF, להגיע לרמה 20 היה מאוד קשה אבל משם הכל זרם הרבה יותר טוב והמשחק הרגיש הרבה יותר קל, מאוזן וטוב).

אם המשחק שלך גורם לזה שלשחקנים ברמה נמוכה יש חיסרון מורגש כניראה שלא עשית עבודה טובה באיזון של המשחק :nixweiss:

שמע אתה חי בסרט.

למה שפאקינג יהיה איזון בין שחקן רמה 1 לשחקן רמה 50?

זה נשמע לך הגיוני?

בשביל זה יש דרגות במשחק.

יש נשקים שנפתחים רק אחרי מספר מסויים של נקודות.

מה הקטע אם ילד בן 10 שיודע לשחק משחקים אבל אף פעם לא שיחק משחק FPS ברשת בא ל COD ואונס אנשים שם?

זה מראה על כמה המשחק לא מאוזן. לא ההפך.

אתה צריך ללמוד לשחק, ועובדה שיש אנשים שעושים את זה, הגיעו לרמה 50, פתחו חשבון חדש והם יכולים לתת פייט לשחקן רמה 50 כי הם מכירים את המשחק.

זה סקיל אמיתי.

ולמי שעדין לא הבין את הקטע של הסבא והאנגלית,

פשוט תקראו את זה ותנסו להמיר את זה לאנגלית.

"אני יזיין אותו"\"אני יאנוס אותו" ברגע שאתם משחקים ואתם חוטפים עצבים על איזה נוב שהרג אותכם עם מטול.

*טיפ, לתרגם את זה לאנגלית "עילגת" כמו שנקרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שלא הסברתי את עצמי כמו שצריך, כמובן ש NOOB בלי ניסיון יוכל חרא אם הוא ינסה להיכנס למשחק באיחור (גם אם לא באיחור אבל זה עוד משהו אחר).

אני נגיד, משחק משחקי FPS לפני שמישהו בכלל חשב על ליצור את COD, ברוב משחקי ה FPS ששיחקתי לא היה לי בעיה להתחיל לשחק באיחור. את MW2 קניתי באיחור של יותר משנה, לא הייתה לי בעיה מהיום הראשון לשחק עם מי שאני רוצה, חצי שעה משחק והייתי ברמה שגם עם הנשקים הפחות טובים הצלחתי להרוג מישהו להרים לו את הנשק ולהמשיך משם.

ב BF זה לא אפשרי, שחקן ברמה 1 יוכל חרא לא משנה כמה הוא טוב. המשחקים בסדרה, במיוחד החדשים, מתבססים על זה שמי שקונה DAY 1 ומשחק הרבה תמיד יהיה לו יתרון. תוסיף על זה את הבעיות הנוספות שהזכרתי ויוצא לך משחק שחקנים חדשים לא רוצים לגעת בו, גם כאלה שמנוסים יודעים שאם הם לא התחילו לשחק בשבוע הראשון שהוא יצא אין להם כל כך מה לעשות שם חוץ מלשחק איה שבוע בלי להנות הרבה עד שהם יפתחו מספיק דברים.

אם אין איזון בין שחקן ברמה 1 לשחקן ברמה 50 למה בדיוק ששחקן ברמה 1 ירצה לשחק במשחק? בו תמות עד שתגיע לרמה 10? חוץ מזה אני מעדיף ליראות משחקים שלא צריך לירות בהם חצי שעה בשביל להרוג. אני לא מדבר על משהו כמו COD, תנסה לשחק ב HOMEFRONT, משחק שרחוק מלהיות ברמה של BF ובכל זאת בקטע הזה הוא עדיף. הדרך היחידה לעשות ONE HIT KILL זה עם רובה צלפים ופגיעה בראש (וזה לא פשוט כל כך במשחק הזה), לנשקים יש הדף מורגש ועם רובם אי אפשר לירות צרורות כי פשוט לא תפגע בשום דבר. בכל זאת כשפוגעים הפגיעות מורגשות, אפילו אנשים שקונים מגן נוסף לא כזה קשה להרוג (וכל אחד מרמה 1 יכול לקנות את זה וזה גם אחד הדברים הכי זולים שיש שם, צריך רק איזה 2 הריגות).

אין לי בעיה להגיד גם דברים טובים על המשחק הזה, הגאונות שלו ומה שמראש הביא להצחה של הסדרה זה שאפילו כשאתה מפסיד והרטיו שלך לא משהו אתה יכול להנות מהמשחק. לצערי גם את זה הסדרה הזו מתחילה לאבד בגלל ההתנהגות החובבנית של EA עם כל הבונוסים המפגרים האלה וחוסר היכולת שלהם לסדר בעיות שקיימות בסדרה עוד מ BF2142 ואפילו BF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים בעניין האי איזון בין הרמות

אני לפעמים משחק דרך פרופיל שהוא רמה 13(כרגע) ואני עדיין משחק טוב מאוד.

כי קח לדוגמה את הנשק הראשון בקלאס ASSAULT נBC2

נשק מעולה שאני עדיין משתמש בו אפילו שאני רמה 38!

אם בנאדם יודע לשחק לא תיהיה לו בעיה עם שוםם ורמה של אנשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו הבעיה בעולם, כולם חושבים שמגיעה להם הכל ושהכל אמור להיות הוגן.... (קומוניסטים קטנים :pissed: )

המציאות היא שמי שעובד קשה יותר מרוויח יותר, לכן הגיוני שמי שישחק יותר יקבל יותר הטבות (ובינהם נשקים מאוד לא מאוזנים שגורמים להם להיות טובים יותר משחקנים אחרים).

אם זאת אני נגד כל עניין ההזמנה המוקדמת, משום שזה בעייתי לקנות משחק לפני הביקורות לאנשים שקונים משחק או 2 בשנה, ולכן זה בהחלט יצור מצב בעייתי של חוסר איזון (הגיוני אם נגיד אותם אנשים היו מקבלים את הנשקים האלו ברמה מוקדמת יותר, אבל זה ממש לא הוגן ששאר השחקנים לא יכולים לקבל אותם כלל בלי לרכוש אותם.... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שלא הסברתי את עצמי כמו שצריך, כמובן ש NOOB בלי ניסיון יוכל חרא אם הוא ינסה להיכנס למשחק באיחור (גם אם לא באיחור אבל זה עוד משהו אחר).

אני נגיד, משחק משחקי FPS לפני שמישהו בכלל חשב על ליצור את COD, ברוב משחקי ה FPS ששיחקתי לא היה לי בעיה להתחיל לשחק באיחור. את MW2 קניתי באיחור של יותר משנה, לא הייתה לי בעיה מהיום הראשון לשחק עם מי שאני רוצה, חצי שעה משחק והייתי ברמה שגם עם הנשקים הפחות טובים הצלחתי להרוג מישהו להרים לו את הנשק ולהמשיך משם.

ב BF זה לא אפשרי, שחקן ברמה 1 יוכל חרא לא משנה כמה הוא טוב. המשחקים בסדרה, במיוחד החדשים, מתבססים על זה שמי שקונה DAY 1 ומשחק הרבה תמיד יהיה לו יתרון. תוסיף על זה את הבעיות הנוספות שהזכרתי ויוצא לך משחק שחקנים חדשים לא רוצים לגעת בו, גם כאלה שמנוסים יודעים שאם הם לא התחילו לשחק בשבוע הראשון שהוא יצא אין להם כל כך מה לעשות שם חוץ מלשחק איה שבוע בלי להנות הרבה עד שהם יפתחו מספיק דברים.

אם אין איזון בין שחקן ברמה 1 לשחקן ברמה 50 למה בדיוק ששחקן ברמה 1 ירצה לשחק במשחק? בו תמות עד שתגיע לרמה 10? חוץ מזה אני מעדיף ליראות משחקים שלא צריך לירות בהם חצי שעה בשביל להרוג. אני לא מדבר על משהו כמו COD, תנסה לשחק ב HOMEFRONT, משחק שרחוק מלהיות ברמה של BF ובכל זאת בקטע הזה הוא עדיף. הדרך היחידה לעשות ONE HIT KILL זה עם רובה צלפים ופגיעה בראש (וזה לא פשוט כל כך במשחק הזה), לנשקים יש הדף מורגש ועם רובם אי אפשר לירות צרורות כי פשוט לא תפגע בשום דבר. בכל זאת כשפוגעים הפגיעות מורגשות, אפילו אנשים שקונים מגן נוסף לא כזה קשה להרוג (וכל אחד מרמה 1 יכול לקנות את זה וזה גם אחד הדברים הכי זולים שיש שם, צריך רק איזה 2 הריגות).

אין לי בעיה להגיד גם דברים טובים על המשחק הזה, הגאונות שלו ומה שמראש הביא להצחה של הסדרה זה שאפילו כשאתה מפסיד והרטיו שלך לא משהו אתה יכול להנות מהמשחק. לצערי גם את זה הסדרה הזו מתחילה לאבד בגלל ההתנהגות החובבנית של EA עם כל הבונוסים המפגרים האלה וחוסר היכולת שלהם לסדר בעיות שקיימות בסדרה עוד מ BF2142 ואפילו BF2.

לא מה נסגר איתך.

כנראה יש לך חשיבה שונה לגמרי.

למה מי שדרגה 1 לא יגיע להיות דרגה 50? וימות כל הזמן?

קח לדוגמה שחקנים מצויינים פה בפורום,

rroonnii שמהרגע שהוא התחיל לשחק יש לו רטיו של 2.30 ~

nike מהרגע שהתחיל לשחק עם רטיו של 2.30 ~ וזה רק עולה

זה סקיל, חבר'ה שיודעים לשחק from day one מה שנקרא.

קח חבר'ה כמו

alphacygni שבהתחלה עמדו על רטיו של 1.13 ~ אולי פחות אפילו שהיום הוא על 1.4 ~

ולא חסרים חבר'ה כמוהו.

זה גם הרבה חשיבה "אנטית" בהתחלה, שאתה מתחיל אתה אומר וואי איזה נשקים חרא בסוף אתה מגלה שכל הנשקים הראשונים הם בין הטובים במשחק.

M24, 9A-91, PKM, 870...

אתה סתם מגזים, ומנפח את הדברים וזה בכלל לא ככה.

הרבה מהמשחק תלוי גם בקבוצה שלך. להבדיל מ COD.

אני אפילו לא רואה השוואה בין 2 המשחקים.

COD זה משחק לילדים בני 13.

BF זה משחק לגברים.

--

בCOD לך תהרוג 8 במכה תעלה על מסוק או תשלוט על מכונית צעצוע ותהרוג עוד למה לא.. זה הכי מציאותי שיש.

פה אין שיוון בכלל בין השחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש טענה שלך אחת פה שאני מסכים איתה.

ב-BC2 אם אתה טוב אתה תצליח עם כל , הדבר היחידי שמשפר את היכולת שלך באופן משמעותי זה הכוונות האופטיות. מה גם שהנשקים ההתחלתיים בחלק מהקלסים בין היותר טובים אולראונד. למשל ה-M249 הוא ה-LMG המועדף עליי.

ב-HF ממש קל לעשות HS עם רובה צלפים. אין זמן טיסה ואין נפילת כדור. והכוונת מאוד יציבה גם בעמידה. ועם הרובה צלפים המתקדם יותר אתה מקבל גם כוונת טרמית אז בכלל זה נהייה בדיחה. אין בעיה לירות גם מחסנית שלמה דרך ACOG ולפגוע עם 75% במטרה מ-50 מטר ואפילו יותר. אני אישית אוהב את המנגנון ירי ב-HF שהכוונת זזה עם הרתע אבל הכדורים ממשיכים לפגוע איפה שהכוונת מכוונת (יותר ראליסטי). מה שכן האפוד שווה לתחת והתוספת שהוא נותן היא בין מזערית ללא קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, לי זה ניראה מפגר שצריך לפגוע במישהו 5 פעמים בשביל להרוג אותו (פלג גוף עליון, לא תגידו רגליים או משהו כזה).

בכל מקרה אם BF3 יהיה כמו BC2 אני לא אוציא עליו שקל ויהיה לי קשה להמליץ עליו כמשחק.

אם MW3 יהיה כמו BLACK OPS או כמו MW2 אני לא אוציא עליו שקל ואמליץ לאנשים אחרים להתרחק ממנו.

לפני כמה שנים נהנתי מאוד מהרבה משחקים שיצאו, הרוב ברוב המקרים אני מוצא את עצמי שואל למה :nixweiss:

כמה שהמשחקים ניראים יפה ובכללי השתפרו כל הדברים הבסיסים נשארו באותו מקום או אפילו הלכו כמה צעדים אחורה. אני לא זוכר שהיו מקרים לפני 10 שנים שה HIT BOX לא היה במקום או שהיו בעיות בזיהוי של הפגיעות, אני לא זוכר משחקים שהיית צריך לירות במישהו חצי שעה בשביל להרוג אותו, גם בעיצוב של השלבים יש ירידה מורגשת באיכות. אם לאנשים זה לא מפריע שיהנו אבל להגיד שהבעיות האלה לא קיימות לא בדיוק עוזר לסדר אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תשחקו hardcore אני לא מבין מה הבעיה? ואגב לפני CS לא ממש היו שוטרים ראליסטיים* (אם אפשר לקרוא ל-CS ראליסטי) ככה שמה שאתה זוכר מלפני 10 שנים כנראה לא באמת קרה. ואגב ההיטבוקס של HL2 גם היה מחפיר.

* MP לא SP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו 5-8 פגיעות זה ראליסטי?

ה HIT BOX של CSS באמת לא משהו, במיוחד לא בהשוואה לשל CS 1.6.

זה לא כזה משנה אם המשחק ראליסטי או לא, הדברים האלה צריכים לעבוד. ב UT הראשון הם עבדו מצויין, ב QUAKE 3 הם עבדו מצויין, גם ב SOF2. כולם יצאו לפני יותר מ 10 שנים, SOF2 אפילו דיי ראליסטי.

בשמחה הייתי משחק בשרתים שהם HC, חבל רק שבקושי יש כאלה בישראל (בקושי יש שרתים בישראל בכללי). לשחק בשרתים בגרמנהיה/צרפת/אנגליה פשוט לא אפשרי במשחק הזה, לאג נוראי, פינג שקרוב ל 200 (בשרתים של יש לי 80), אפילו ב BLACK OPS המצב יותר טוב.

זה פשוט עובדה שבמשחקים חדשים חברות עושות עבודה פחות טובה בדברים שבאמת חשובים, כל המשחקים יוצאים שבורים ורובם לא עוברים מספיק תיקונים כי ישר מתחילים לפתח את הדבר הבא או DLC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון דיברתי על CS בכללי לא 1.6 ובטח שלא CSS, אני מדבר על CS כשעוד היה בבטא (2000/2001 ככה). מעבר לזה אולי איבדתי אותך, איפה 5-8 פגיעות? ב-CS? ממש לא. גם לא ב-BC2 HC.

אם אתה רוצה ראליזם, בלי הכאב ראש של ArmA, תנסה את Project Reality.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפינג הנכון בשרתי גרמניה וכדו' הוא 80/90 . ובשרת ישראלי 15/30 . ( מה שמוצג במשחק עצמו- אינו ונכון, אלא בתפריט של השרתים ) - וזה באמת מה שמורגש - לי לפחות .

הפגיעות במשחק -זה דבר מכוון ולא מוגדר כבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bf3-classes.jpg

Battlefield 3 will feature four classes, Assault, Recon, Engineer and Support, which have been tweaked a bit compared to Bad Company 2. PlayStation 3 magazine PSM3, in their latest issue, takes a look at 3 and provides an excellent graphic of the classes in 3 (which you can see above).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...