Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 72 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את האמת, אם משווים את BC2 למשחק מסדרת COD בלי להתחיס לסגנון המשחק, BC2 בפיגור רציני.

הנשקים מרגישים יותר עלובים מהנשקים ב BLACK OPS, הסאונד שלהם לא מדהים והפגיעה שלהם דיי בררה. צריך דיי הרבה פגיעות בשביל להרוג מישהו, יש בעיות של איזון שהרבה יותר מורגשות במיוחד בגלל המשחקיות ב BF, ההתאמה למחשב פחות טובה ויש נשקים שפשוט לא עובדים כמו שצריך (כמו למשל העמדות שמיועדות לפגיעה בכלי רכב). יש גם בעיות של לאגים, גם בשרתים מקומיים, וזה לא כל כך מעניין אותי ממה זה נגרם (יש כאלה שאומרים שזה מה- CHAT) זה לא אמור להיות ככה.

יש עוד הרבה בעיות עם BF שגם היו במשחקים ישנים יותר בסדרה והם עוד לא מצאו דרך לסדר אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אתה פוסל את כל הבעיות שאמרתי למרות שאם זה היה IP חדש ולא BF אף אחד לא היה קונה את המשחק בגלל הבעיות האלה וכולם היו אומרים כמה זה לא משחק טוב. זה לא ש COD הרבה יותר טוב, המשחקים האחרונים בסדרה ה HIT BOX לא היה טוב וכל משחק שיוצא המכרת זיהוי פגיעה יותר ויותר שבורה ולא מדוייקת.

בקשר לשאלה שלך, יעבוד אחרי שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת, אם משווים את BC2 למשחק מסדרת COD בלי להתחיס לסגנון המשחק, BC2 בפיגור רציני.

הנשקים מרגישים יותר עלובים מהנשקים ב BLACK OPS, הסאונד שלהם לא מדהים והפגיעה שלהם דיי בררה. צריך דיי הרבה פגיעות בשביל להרוג מישהו, יש בעיות של איזון שהרבה יותר מורגשות במיוחד בגלל המשחקיות ב BF, ההתאמה למחשב פחות טובה ויש נשקים שפשוט לא עובדים כמו שצריך (כמו למשל העמדות שמיועדות לפגיעה בכלי רכב). יש גם בעיות של לאגים, גם בשרתים מקומיים, וזה לא כל כך מעניין אותי ממה זה נגרם (יש כאלה שאומרים שזה מה- CHAT) זה לא אמור להיות ככה.

יש עוד הרבה בעיות עם BF שגם היו במשחקים ישנים יותר בסדרה והם עוד לא מצאו דרך לסדר אותם.

מסכים ב-100%. כשאני משחק באטלפילד ואני נקלע ל-"gun fight" עם יריב אני מרגיש שיש לי סיכוי של 50:50 לצאת מזה, בלי קשר לסקיל בכלל. צריך הרבה הרבה פגיעות כדי להרוג מישהו וההרגשה היא שכל העסק הזה מגושם מדי.

לעומת זאת, בקוד הרבה פעמים אני עם הגב לאויב או שאני לא מבחין באויב לפני שהוא מתחיל לירות עליי, ואני עדיין מצליח לצאת מזה. הסיבה לכך *לדעתי* היא שבקוד יש ביטוי טוב יותר (הרבה הרבה יותר) ליכולת תזוזה של הדמות שאני שולט בה ולדיוק הירי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין BC 2 זה משחק שדורש הרבה יותר SKILL מאשר RUN AND GUN של COD. דרך אגב אין לי שום דבר נגד זה, שיחקתי COD 4 ו COD 5 ואהבתי את שניהם. אני שונא את MW 2 על KILLSTREAKS ו PERKS שלו שנותנים צ'ופר ל קמפרים ו RUN AND GUN המגזימים. הכל צריך להיות מאוזן.

זוכרים COMMANDO PERK שהיה פשוט סוף הדרך?

mw2commando.gifhttp://images.dokyou.eu/mw2commando.gif

search%3Fq%3Dcommando%2BMW%2B2%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DtcG%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26biw%3D1680%26bih%3D871%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=126&vpy=291&dur=1192&hovh=127&hovw=256&tx=153&ty=56&page=1&ndsp=28&ved=1t:429,r:7,s:0&biw=1680&bih=871

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים ב-100%. כשאני משחק באטלפילד ואני נקלע ל-"gun fight" עם יריב אני מרגיש שיש לי סיכוי של 50:50 לצאת מזה, בלי קשר לסקיל בכלל. צריך הרבה הרבה פגיעות כדי להרוג מישהו וההרגשה היא שכל העסק הזה מגושם מדי.

לעומת זאת, בקוד הרבה פעמים אני עם הגב לאויב או שאני לא מבחין באויב לפני שהוא מתחיל לירות עליי, ואני עדיין מצליח לצאת מזה. הסיבה לכך *לדעתי* היא שבקוד יש ביטוי טוב יותר (הרבה הרבה יותר) ליכולת תזוזה של הדמות שאני שולט בה ולדיוק הירי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתה בכלל מקשיב\קורא את מה שאתה כותב פה?

איזה סיכוי יש לך שאתה עם הגב לאויב ועוד לנצח אותו? זה נשמע לך בכלל הגיוני?

בBC2 צריך לרסס מחסנית על שחקן בשביל לגמור אותו שזה בערך הדפקט הרציני שיש במשחק הזה.

אבל מה אתה מעדיף 2 כדורים ואתה גמור?

כל קשר של COD למציאות הוא מקרי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב BC 2 כי יש שם TEAMPLAY (באידיאל אמור להיות ;D ) אני מכוון לראש, אז לא יכול להגיד שדורש מחסנית שלמה. 10-12 כדורים גג, כי אני יודע שאני מפספס אולי חצי מהם. 4 כדורים מספיקים להרוג אם מכוונים לראש. אז לא כזה נוראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...