Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 69 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה ש EA עושים זה שוד.

ניסיתי לבדוק עם , לא רק שהמחירים ביורו הם גם גבוהים יותר מהמחירים של .

זה לא שאנחנו מועברים לחנות של , זו חנות אחרת שמיועדת לשאר המדינות בעולם שהמחירים בה גבוהים בהרבה. אפשר לראות את הקוד של האיזור שהוא מעביר אותך וזה לא אותו קוד שיש באירופה.

זה מאשר שלא מדובר בחנות של ולכן אין סיבה שיהיה שימוש ביורו. לא משנה מה תגידו יורו הוא מטבע של ואין לו מקום בחנות שאינה קשורה לאיחוד האירופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ש EA עושים זה שוד.

ניסיתי לבדוק עם , לא רק שהמחירים ביורו הם גם גבוהים יותר מהמחירים של .

זה לא שאנחנו מועברים לחנות של , זו חנות אחרת שמיועדת לשאר המדינות בעולם שהמחירים בה גבוהים בהרבה. אפשר לראות את הקוד של האיזור שהוא מעביר אותך וזה לא אותו קוד שיש באירופה.

זה מאשר שלא מדובר בחנות של ולכן אין סיבה שיהיה שימוש ביורו. לא משנה מה תגידו יורו הוא מטבע של ואין לו מקום בחנות שאינה קשורה לאיחוד האירופי.

אני אתך! אני כמוך לא מקבל משכורת באירו ולא בא לי לשלם מחיר מופרז באירו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב מחיר מופרז ביורו, הם גם יותר גבוהים מהמחירים שיש במדינות שבאמת משתמשות ביורו!אם יפעילו עליהם לחץ הם ישנו את זה. כמו שאמרו בסרטון הזה, תפסיקו להיות כוסיות ותתחילו להילחם בזיוני תחת של החברות האלה.

לא מספיק הם מונעים מאיתנו לקנות מ הם גם דורשים מאיתנו לקנות במחירים שיותר גבוהים ממחיר של עותק פיזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאיפה היום של חברות ביזיוניות כמו EA ואקטיביזן היא למכור משחק מחשב במחיר של 90$ ומעלה

איך עושים את זה? פשוט..

60$ משחק+ DLC 15$ כפול 2 עכשיו הם מנסים גם להרוויח על פערי שערים של מטבע חוץ

לא להאמין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Future server moderators: Auto-kill or kick any players using exclusive content.

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1405748-future-server-moderators-auto-kill-kick-any-players-using-exclusive-content.html

מה דעתכם על הרעיון?

לפי דעתי זה מה שיקרה .. אני לא חושב שזה מעניש את השחקנים, זה פשוט מכריח את כולם לשחק עם אותו ציוד .

כמו שהיום בהרבה שרתים ב MW2 לדוגמא, מעיפים אנשים שמשתמשים בנשקים שידועים כגרומי חוסר יציבות.

מי שקנה לפני שישחק איתם ב Single

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שהאמין למנהלים של EA בהשקה של Origin שלא מדובר בתחרות ישירה מול סטים ודומיה צר לי לאכזב...

BioWare clarifies SWTOR exclusivity on Origins

ואני אומר שזו רק ההתחלה.

בנוגע ל BF3 אני לא מתכוון לשחק אותו באמצעות

למה? כי שפני נסיון לפלטפורמה החדשה שלהם אני לא רוצה להיות, טוב לי עם סטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...