Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 64 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כנראה מילא אזמין דרך GAME.CO.UK, אז אני לא כזה מתלונן על נשקים אקסקלוסיביים. החנות עצמה די זולה ואמינה. למרות שאני כן מקווה שזה יהיה מאוזן (ואפילו בעד חלש יותר) מהנשקים שיהיו לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הנשקים אני בעד איזון, אם רוצים לייחד, אז סקינים ודברים דומים לו יתקבלו בברכה... אבל אם בנאדם שעשה שופינג רציני של המשחק והוא מקבל נשקים הרבה יותר טובים אז זה בהחלט יכול להרוס את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהייתי ראשון כאשר פירסמתי על PHYSICAL WARFARE DLC כאן בפורום. אני חשתי את זה כבר ב MOH, כאשר אלה שהביאו כספם ראשונים לכיס של EA קיבלו MP-7 אקסקלוסיבי והיו חבילות אחרות שנתנו מקלעים אקסקלוסיביים גם.

אני לא מקבל את זה. בשבילי המודל האידיאלי זה BC 2. תנו גישה מוקדמת אבל שום דבר אקסקלוסיבי. זה מתנגד עם חשיבות של איזון במשחק MP תחרותי. לכולם חייבת להיות גישה לאותם נשקים! זו דעתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידחפו את הנשקים המיוחדים שלהם עמוק לתוך ה...

יש לכם קצר כי הם נקטו בגישה הזאת גם בכותרים קודמים בסידרה.

המודל הזה שהם מנסים ליצור הוא פסול ומגעיל ומדובר בשיווק אגרסיבי ותגידו מה שאתם רוצים על אקטיביזן

בסידרת COD זה אף פעם לא קרה ואני מאמין שהם לא ינקטו בשיטה המגעילה הזאת לפחות לא בקרוב.

אחד הגורמים לשיטה הבזויה הזאת הוא החוסר ביטחון של EA שהמשחק לא ימכור כמו שהם מצפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמוד ל SKS כן יכול לפגוע באיזון של המשחק, צלפים יהיו בעיה קשה גם אם כן תוכל ליראות את האור מהירי שלהם, בלי זה זה יהיה כאב ראש.

לכל שאר הסנייפרים יהיו גם משתיקי קול / MUZZLE FLASH. אז זה לא בדיוק רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...