האם הפטור ממיסים בהזמנת נעליים מחו"ל כולל את מחיר החבילה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הפטור ממיסים בהזמנת נעליים מחו"ל כולל את מחיר החבילה?

xtract1

Recommended Posts

לא הצלחתי להבין דבר אחד:

הפטור ממכס לביגוד והנעלה מתחת ל75$ הוא רק בתנאי שזה שי מאדם פרטי ...

כלומר, אם מזמינים מחנות, גם אם זה דרך מסטופ, אז עדיין משלמים מיסים, לא?

אשמח אם מי שהזמין פה יוכל לדעכן אם לקחו ממנו מכס או לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הצלחתי להבין דבר אחד:

הפטור ממכס לביגוד והנעלה מתחת ל75$ הוא רק בתנאי שזה שי מאדם פרטי ...

כלומר, אם מזמינים מחנות, גם אם זה דרך מסטופ, אז עדיין משלמים מיסים, לא?

אשמח אם מי שהזמין פה יוכל לדעכן אם לקחו ממנו מכס או לא...

אם אתה מזמין מוצר כלשהו וערך החבילה גדול מ-50 דולר, אתה תשלם מע"מ ולפעמים גם מכס, בהתאם למוצר עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין הדברים.

חבילה שעוברת במכס והערך שלה יותר מ75$, תחוייב במכס.

משמע, אתה תשלם מכס.

כמובן שזה תקף רק לגבי ביגוד והנעלה.

השאלה שלי אחרת

מה אם ערך החבילה נמוך מ75 דולר (ביגוד והנעלה)?

לפי מה שאנשים כתבו כאן, אין מכס

אבל לפי הציטוט מאתר המכס, הפטור הוא רק במקרה שמדובר במתנה מאדם פרטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי אחרת

מה אם ערך החבילה נמוך מ75 דולר (ביגוד והנעלה)?

לפי מה שאנשים כתבו כאן, אין מכס

אבל לפי הציטוט מאתר המכס, הפטור הוא רק במקרה שמדובר במתנה מאדם פרטי...

כל עוד אתה לא שולח כחברה גדולה שרשומה ויש לה קו משלוח קבוע, זה נחשב אדם פרטי.

במידה ורכשת פריט לבוש, והערך שלו נמוך מ75$, הפריט לא יחוייב במכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט לא נכון - הוא לא ישלם מכס ברכישה של פריט לבוש רק במידה והערך שלו נמוך מ-50 דולר. אם ישלחו לו פריט לבוש כמתנה מחו"ל, הרף יעלה ל-75 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט לא נכון - הוא לא ישלם מכס ברכישה של פריט לבוש רק במידה והערך שלו נמוך מ-50 דולר. אם ישלחו לו פריט לבוש כמתנה מחו"ל, הרף יעלה ל-75 דולר.

הזמנתי נעלי ריצה מארה"ב מחנות שלא עושה משלוחים לארץ, המשלוח יהיה ע"י ushops, וגובה העסקה הוא 72$ (אגב הנעלים עולות בארץ 900שח :o )

האם כדאי לבקש מushops שירשמו על החבילה שזה מתנה ? או שהמכס בודקים? מה הסכנה במקרה הזה?? (על הקבלה יהיה רשום השם שלי)

אגב, באתר של ushops כתוב שהנעלה עד 75$ פטור ממכס בלי קשר אם זה מתנה או לא

גם לפי מחשבון העלויות שלהם זה ככה:

http://www.ushops.co.il/ushopsnew2/calculator.aspx

מה שגורם לי לחשוב שמה שMeni Hen כתב, נכון:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תשלם מס.

תבינו פה כולכם - המשלוח דרך מסטופ נחשב עסקה בארץ!!

נעשה הפרדה ל-2 תשלומים

תשלום 1 - התשלום לחנות ממנה נקנה המוצר + המשלוח עד לכתובת של מסטופ בארה"ב

תשלום 2 - המחיר על השילוח לארץ על ידי חברת מסטופ.

אם התשלום הראשון נמוך מ-75 דולר, לא תשלם מס בכלל על החבילה.

התשלום השני יכול להיות גם 100 דולר ולא ישפיע על מחיר המוצר לצרכי מס. מוצרי ביגוד לרוב, יעלו כ-20 דולר משלוח.

חבל שכל אחד פה אומר מה הוא חושב או מה נראה הגיוני או לא, אני קונה בממוצע פעם בחודש דרך החברה הזו, וזה פשוט עובד ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו פה טען אחרת.. ברור שהעלות של מסטופ ושות' לא נחשבת בתור עלות העיסקה של המוצר, היא משולמת בנפרד ובחשבון ישראלי.

זו לשון החוק.

בפועל, מהניסיון שלי, כל פריט לבוש וכו' ביבוא אישי מחושב כ"מתנה" עם ערך פטור מקסימלי של 75$. עוד לא קרה לי שאמרו לי "זאת לא באמת מתנה אז הפטור הוא עד 50$", למרות שהיה כתוב בגדול T-SHIRT HELL על החבילה ואני בטוח שהם מודעים לעובדה שזו חנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א

בפועל, מהניסיון שלי, כל פריט לבוש וכו' ביבוא אישי מחושב כ"מתנה" עם ערך פטור מקסימלי של 75$. עוד לא קרה לי שאמרו לי "זאת לא באמת מתנה אז הפטור הוא עד 50$", למרות שהיה כתוב בגדול T-SHIRT HELL על החבילה ואני בטוח שהם מודעים לעובדה שזו חנות.

דווקא מידי פעם הם כן לוקחים על זה על חבילה של 70$ מthreadless (כולל משלוח) ידעו יפה יפה לקחת מכ"ס + מע"מ, כנראה זה ממש שאלה של איפה נופלים שם

וזה לא תמיד אוטומטיט עד 75$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה זה "זה לא תמיד אוטומטית עד 75$", יש ערך, אם הערך הוא נמוך מ75$, אתה לא תשלם, ואם ידרשו ממך, אתה תערער (יש מצב אפילו שתקבל פיצוי על עגמת נפש, אם הסכום הוא גדול, אבל בסכומים נמוכים, פשוט יבטלו את המס על הפריט).

ואני אומר לך מנסיון, כשאני מזמין בגדים ונעלים מחו"ל (ויוצא לי הרבה, לחברים ולי) אני תמיד מבקש מהשולח לחלק את הפריטים לאריזות שערכם עד 75$, ואף פעם לא שילמתי מכס על חבילה כזו.

בד"כ זה לא יוצא יותר מ2 חבילות, אז יוצא גם שאני לא צריך לשלם להם עוד על משלוח, הם באים לקראתך כמעט תמיד, במיוחד אם אתה לקוח קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה זה "זה לא תמיד אוטומטית עד 75$", יש ערך, אם הערך הוא נמוך מ75$, אתה לא תשלם, ואם ידרשו ממך, אתה תערער (יש מצב אפילו שתקבל פיצוי על עגמת נפש, אם הסכום הוא גדול, אבל בסכומים נמוכים, פשוט יבטלו את המס על הפריט).

ואני אומר לך מנסיון, כשאני מזמין בגדים ונעלים מחו"ל (ויוצא לי הרבה, לחברים ולי) אני תמיד מבקש מהשולח לחלק את הפריטים לאריזות שערכם עד 75$, ואף פעם לא שילמתי מכס על חבילה כזו.

בד"כ זה לא יוצא יותר מ2 חבילות, אז יוצא גם שאני לא צריך לשלם להם עוד על משלוח, הם באים לקראתך כמעט תמיד, במיוחד אם אתה לקוח קבוע.

שאלה שקצת לא קשורה לנושא,

מאיזה אתרים בחו"ל אתם מזמינים בגדים ונעלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי להזמין הרבה מ iOffer.com .(לא רק בגדים [משקפיים, שעונים ועוד כמה שטויות])

פחות יצא לי להזמין מeBay(עדיין אי אפשר לקרוא לזה קצת), אבל בכל זאת, ההזמנות שם היו פריטים ברמה(לא פחות מIOFFER).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...