האם הפטור ממיסים בהזמנת נעליים מחו"ל כולל את מחיר החבילה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הפטור ממיסים בהזמנת נעליים מחו"ל כולל את מחיר החבילה?

xtract1

Recommended Posts

ז"א שכנראה אני לא אמור לשלם על זה כי הנעל עצמה היא מתחת ל-75 דולר אבל תכלס אי אפשר להיות בטוחים במאה אחוז?

ואיך אפשר שמחיר המשלוחה לא יהיה כלול בחשבונית? לבקש את זה מהמוכר כאילו?

ולגבי MUSTOP, המשלוח עולה 25-30 דולר אבל איך בדיוק אני חוסך לי את המיסים אם בתאוריה אני אמור לשלם אותם? לא ייתכן שהמשלוחים שלהם לא נבדקים, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ז"א שכנראה אני לא אמור לשלם על זה כי הנעל עצמה היא מתחת ל-75 דולר אבל תכלס אי אפשר להיות בטוחים במאה אחוז?

ואיך אפשר שמחיר המשלוחה לא יהיה כלול בחשבונית? לבקש את זה מהמוכר כאילו?

ולגבי MUSTOP, המשלוח עולה 25-30 דולר אבל איך בדיוק אני חוסך לי את המיסים אם בתאוריה אני אמור לשלם אותם? לא ייתכן שהמשלוחים שלהם לא נבדקים, לא?

אם תבקש יפה, הוא לא יכתוב את המחיר המלא, וככה לא תצטרך לשלם מכס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רעיון נחמד, לא תמיד עובד ולא כ"כ מוצלח. כעיקרון אם היתי מזמין מוצר ב-100 דולר לא היתה לי הרבה ברירה. אבל כשאני מזמין מוצר שתכלס אמור לקבל פטור - לא כזה תענוג להתחכם "סתם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רעיון נחמד, לא תמיד עובד ולא כ"כ מוצלח. כעיקרון אם היתי מזמין מוצר ב-100 דולר לא היתה לי הרבה ברירה. אבל כשאני מזמין מוצר שתכלס אמור לקבל פטור - לא כזה תענוג להתחכם "סתם".

אתה לא מתחכם, המוכרים האלה יודעים למה מבקשים מהם להוריד את המחיר שכתוב, וזה לא מפריע להם לעשות את זה.

יש מוכרים נחמדים שמוכנים לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הנקודה שלך..?

קראת בכלל את ההודעה שלי במלואה?

הנה שוב:

1. כאמור, יש מקור רישמי (מיושן) שטוען חד משמעית שהחישוב נעשה ללא עלות המשלוח (זה הקישור שלך)

2. ואז מקור רישמי נוסף שפשוט לא מתייחס לנושא.. נמנע. (תקרא את ההודעה הקודמת שלי במלואה ותבין הכל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? :nixweiss:

הנקודה שלי היא שאתה צודק

ההבהרה מוכיחה שהמכס הוא לא על המשלוח+הביטוח

אני די בטוח שדפקו אותי עד היום :-X

[br]פורסם בתאריך: 16.01.2011 בשעה 18:14:18

זה לא קישור מיושן, זאת הבהרה לחישוב עסקה בפרט 614

זה בתוקף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך תסביר שהיית אמור לקבל פטור מתשלום על מוצר שמחירו עד 75 דולר ואתה אומר ש"דפקו אותך" - אז כנראה כן שילמת על זה עד היום, ז"א שאם זה נכון הם לא כ"כ מודעים לנושא - מה שלא עוזר לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קישור מיושן, זאת הבהרה לחישוב עסקה בפרט 614

זה בתוקף

אתה בטוח שזה בתוקף? אוקיי. אני מקווה.

יש לי כרגע חבילה שמעוכבת במכס. היא עלתה 48 דולר. ועוד 50 דולר משלוח....

צריך להיות עליה פטור מלא, בוא נראה.. אני מקווה שאתה צודק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי זה בתוקף

אבל בטוח שיש למוכס שיקול דעת בנושא

אם הוא יתרשם שהעלות לא משקפת ועשו "שיפטינג" בין העלות של המוצר למשלוח זה בטח לא יעבור

בכל מקרה, אם יחייבו אותך במכס, תנסה לערער

http://ozar.mof.gov.il/customs/doar1.htm#a10

בשביל העיקרון, לא בשביל הכסף כי מדובר בסכום קטן :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז"א שאם אני מזמין דרך Mustop את הנעל שעולה 65 דולר אז ככל הנראה לא יקחו ממני מיסים כלשהם נכון? כי יש פתור עד 75? וכי המחיר של המשלוח במסטופ (שאחרי הקופון הנחה שלהם מאתר אמור לצאת 17-20 דולר) לא אמור להכלל לעלות הכוללת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז"א שאם אני מזמין דרך Mustop את הנעל שעולה 65 דולר אז ככל הנראה לא יקחו ממני מיסים כלשהם נכון? כי יש פתור עד 75? וכי המחיר של המשלוח במסטופ (שאחרי הקופון הנחה שלהם מאתר אמור לצאת 17-20 דולר) לא אמור להכלל לעלות הכוללת...

זה לא ככל הנראה. לא יקחו ממך מכס על רכישה אשר זולה מ75$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת חופר, פשוט תזמין כבר ומקסימום תשלם עוד 50 שקל מע"מ... אם זה מה שצריך למנוע ממך את ההחלטה אם לקנות או לא, כי זה כל ההפרש בקניה בין חו"ל לארץ - אז מראש לא שווה לך להזמין מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...