צריך עזרה לגבי לוח למעבד PlannedOC + Core i7-2600k - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה לגבי לוח למעבד PlannedOC + Core i7-2600k

skullfacer

Recommended Posts

אז ככה אני כבר כמה ימים שובר את הראש ומחפש את הלוח המתאים למעבד 2600k ולא מוצא.

בהתחלה חשבתי ללכת על הAsus p8p67 deluxe אבל הבנתי שהמחיר שלו לא מצדיק את מה שהוא בא איתו.

מתוכנן OC. לא מתוכנן או CROSSFIRE .

תקציב- 1200 אבל אם אפשר לוח בפחות שיתן ביצועים דומים לdeluxe אז למה לא.

תודה לכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות החדשים של אסוס מעולים הדבר היחידים שעיצבן אותי שהם הכניסו תDEBUG והכפתורים של ריסט והפעלה בלוח רק בדלוקס ובאיבו שבחברות אחרות אתה מקבל את זה בדגמים הבסיסיים. היתרון של אסוס זה הטכנולגיה החדשה שהם הכניסו בלוח .

בגלל זה אני מתלבט מאוד איך ה p8p67 pro אני מוכן להתפשר על הDEBUG והכפתורים אבל איך הלוח הזה בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום צורך בdebug הזה ובMEMOK אלא אםא אתה משתמש בזיכרונות 2000MHZ או יותר

אני עשיתי OC על P67A-UD3 עם 2500K והגעתי ל4.6 (אגיע ל5GHZ ברגע שGB יתקנו את הבאג של הדואל ביוס)

הדבר היחיד שאתה צריך בלוח זה ג'אמפר clear cmos

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-P8P67 Deluxe מפנק מאוד. מכל מה שמגיע איתו, הגימיק שהכי קנה אותי זה הפאנל 3.0 הקדמי. בהחלט משהו מאוד נחוץ. גם ה-UEFI מענין ביותר. עקרונית? בשביל המחיר שלו, סביב ה 1200 ש"ח, בחירה מעולה. הוא נותן הרבה יותר ממה שלוחות 1156 של שעלו בזמנו 1500-1600 ש"ח נתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-P8P67 Deluxe מפנק מאוד. מכל מה שמגיע איתו, הגימיק שהכי קנה אותי זה הפאנל USB 3.0 הקדמי. בהחלט משהו מאוד נחוץ. גם ה-UEFI מענין ביותר. עקרונית? בשביל המחיר שלו, סביב ה 1200 ש"ח, בחירה מעולה. הוא נותן הרבה יותר ממה שלוחות 1156 של אסוס שעלו בזמנו 1500-1600 ש"ח נתנו.

נקודה למחשב אולי אני יחכה קצת עם הלוח למה הבנתי שהולכים להגיע דגמים של כול מיני חברות כגון .MSI וכול מיני דגמים חדשים ניראה לי שווה לחכות עוד שבוע עם זה בנתיים נקנה דברים כמו מעבד מארז .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי OC על P67A-UD3 עם 2500K והגעתי ל4.6 (אגיע ל5GHZ ברגע שGB יתקנו את הבאג של הדואל ביוס)

הביוס שלך כולל אופציה ל- PLL Voltage Override, או משהו כזה?

(ראה דיון שפתחתי על OC לפני שבועיים. תוכל לקבל עוד ~400MHZ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביוס שלך כולל אופציה ל- PLL Voltage Override, או משהו כזה?

(ראה דיון שפתחתי על OC לפני שבועיים. תוכל לקבל עוד ~400MHZ).

המחשב של חבר ולא רציתי לשים לו את הbeta

כשיצא ביוס רשמי עם הpll override נגיע ל5GHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...