בזק בינלאומי ו youtube - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק בינלאומי ו youtube

y360

Recommended Posts

הצטרפתי לבזק בינלאומי לפני יומיים ומאז סרטוני מקרטעים באופן היסטרי - כלומר מנגנים שניה שתיים ואז נתקעים.

פתחתי חשבון ללא התחייבות ב 012 כדי להשוות ודרכם אין כל בעיה - פועל חלק.

בינתיים השרות הטכני של בינלאומי מנפנף אותי עם כל מיני תרוצים חסרי שחר.

למישהו יש מושג מה אפשר לעשות ?

ברוב טיפשותי נכנסתי להתחייבות של שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שיש פה כמה אנשים שלא מבינים שyoutube עושים תעדוף משלהם על כל סרטון וסרטון..

תבינו, סרטונים פופולריים יקבלו רוחב פס גבוה וסרטונים שלא לא יקבלו.

רוצים לבדוק רוחב פס לyoutube? בבקשה http://www.youtube.com/my_speed# לוחצים על show test video ומסתכלים על מהירות בשורה שרשום HTTP.

עוד עניין, שרת הבדיקה של Tel Aviv באתר SpeedTest,net מזייף כבר חודשים, אני לא מקבל שם מהירות טובה לא בכבלים ולא בNGN,

כבר מזמן עברתי לבדוק מול שרת GAZA ששם מתקבלת מהירות מקסימלים.

והדבר נכון לכלל השרתים של speedtest , זה שקיבלתם בדיקה לא תקינה בspeedtest לא אומר שהתקשורת לשם לא תקינה,

יש סיכוי לא רע שהשרת שבדקתם מולו כרגע עמוס.

אז לכל הגאונים שחושבים שהספקית מתעדפת את speedtest שיחשבו שוב..

כמו כן, שעות עומס=בדיקות לא תקינות , לא משנה איפה.

תעשה בדיקה לפי מה שמציע לך פה mishax1

אני עשיתי לפני יומים וקיבלתי 11.8 עם נפילות של כמה שניות ל10 MB. אני עם הוט ובזב"ל 12 MB ללא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום Y360

אני אשמח לבדוק את הנושא מול התמיכה שלנו לעומק,

אנא שלח את הפרטים הבאים בהודעה פרטית או במייל online@bezeqint.net

שם מלא, שם משתמש בבזק בינלאומי, מספר טלפון ושעות נוחות לחזרה.

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ל014 מערכת עיצוב תעבורה וmirroring לyoutube ככה שלרוב אתה עובר דרך מטווח שלהם (שרת של 014) מתי שאתה צופה בסרטים בyoutube . אני בדקתי את זה בעבר אבל שלחתי רק את התוצאות.

למרות הכל המערכת הזאת ממש מגמגמת בשעות העומס. כנראה שחונקים גם לה את רוחב הפס . בבדיקות שלי גיליתי בעיקר שאתה עובד על מקסימום כ5 שניות ואז יורד למהירות של 1-2 mbps שצריכה להספיק בשביל סרטונים בעיכות נמוכה. על כל מה ש720p ומעלה אל תבנה כלכך על 014 כי זה תלוי אם זה בcache שלהם. בגדול ב014 יש המון בעיות עומס ובשעות עמוסות יהיה לך מזל אם תקבל חצי מגה לחו"ל.

ב014 לרוב אין כלכך הגבלות למה שאתה יכול לעשות עם החיבור שלך. אז אנשים "מופרעים" כמו אשתי שבא להם לראות סרט אחרי העבודה מורידים אותו ואז בגלל שיש לנו חבילת גיימר יש לנו תעדוף הכל עובד באיזה 4-10 מגה מתוך 15 (פעם זה עבד אפילו על מקסימום ) וכל מגה של רוחב פס לחו"ל שאני מקבל זה מגה שמשתמש אחר לא מקבל . בכל מקרה יש אנשים יותר "מופרעים" מאשתי שאומרים שאם כבר רואים סרט נראה אותו בHD 1080p וכל יום מורידים סרט של 15 גיגה בשעות העומס וכדי לא לצאת פראירים הם ימשיכו להוריד עוד ועוד. בלי שום ריסון המורידים הכבדים בעיקר בשעות העומס יש סתימת עורקי תעבורה לכולם .המורידים הכבדים וזה נכון כנראה ש014 לא מגבילה וכל מני הורדות אבל זה לא בהכרח דבר טוב כי המורידים הכבדים יורידו את חווית הגלישה של הגולשים האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפתי לבזק בינלאומי לפני יומיים ומאז סרטוני youtube מקרטעים באופן היסטרי - כלומר מנגנים שניה שתיים ואז נתקעים.

תתנתק, אם אני לא טועה לפי החוק החדש יש לך שבועיים. http://www.tamas.gov.il/NR/exeres/FA1AD844-1B22-449E-B6C5-047877539E49.htm

אם אתה רוצה להוריד, אז 014 זה בשבילך. אומנם לכל חיבור בשעות העומס לא תקבל יותר מ 30K למקומות מרוחקים, אבל עם מנהל הורדות טוב אין בעיה.

לגבי זה פשוט לא עובד.

לפעמים הסרט יורד ישירות משרתים בתוך 014 (פרוקסי אן משהו אחר לא יודע איך ומה הם עושים) ואז המהירות טובה,

אבל רוב הסרטים בשעות העומס וגם הפופולריים יורדים מארה"ב וזה לאט לאט.

אתה יכול לפנות ללוטם והיא תבטיח שיחזרו אליך, אני עוד מחכה מה4.1 עוד לא חזרו אלי.

ולמען האמת זה לא יעזור אם יחזרו אליך כי הבעיה מערכתית ולא אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בדיוק יודע מה עושות ספקיות אחרות כנראה שיש להם תעדוף רוב הסיכויים שיש לעוד כמה ספקיות מערכת כזאת או דומה. הרעיון להגבלת זה רעיון מצוין לחסכון ברוחב הפס כי הגולשים לא תמיד צופים בסרטונים עד הסוף.שמירה של סרטים פופולארים בcache גם מביא לחסכון עצום. זה גורם לזה שבפועל השימוש ברוחב פס לחול ע"י יורד למינימום.

המערכת של 014 היא כנראה שילוב של cache ועיצוב תעבורה. הבעיה היא שכנראה שהמערכת הזאת לא ממש עובדת טוב בתנאי עומס קיצוניים מתי שהמקסימום שהספק יכול לתת לך לחו"ל הוא חצי ממה שהמערכת מגבילה אותך בשלב השני. חוץ מהבעיות עומס שיש לנו בארץ יש לנו גם את אירופה בדרך. עד כמה שידוע לי השרתים של בארה"ב ושעות העומס שלנו חופפות טוב מאוד עם שעות העומס של אירופה וזה יכול לגרום גם לעומסים שלא קשורים לספקית.

למשתמשים קשה לדעת את הסיבות לעומסים שהם מרגישים כי הם ממש בסוף השרשרת. המשתמש יכול למדוד מה שהוא רואה ולא כלכך את מה שבדרך. לרוב מה שצריך להיות אכפת למשתמש הוא מבחן התוצאה. אם הוא מסוגל לעשות את הדברים שהוא רוצה באינטרנט אז הכל בסדר אם לא אז יש בעיה. הספקיות צריכות רק לדאוג שכל הלקוחות מרוצים או בהתחיבות ארוכת טווח בזמן שיש להם בעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף דבר:

ביטלתי את ההתחיבות בבזק בינלאומי (תודה לח"כ אורית נוקד שיזמה את תיקון החוק המאפשר 14 יום לביטול מעת תחילת ההתקשרות)

לזכותם של 014 יאמר שהמוקדנים היו אדיבים ובסופו של דבר לאחר תהליך "שימור לקוחות" שלא ארך יותר מחמש דקות החשבון בוטל לשביעות רצוני.

אני מאוד מסמפט את 014 - אפשר לסמוך עליהם שלא ירמו או יתישו שלא לצורך לקוח המבקש להתנתק מהשרות,

אבל משהו באינטרנט שלהם בכל הקשור ל streaming של וידאו מ ומוזיקה מתחנות רדיו שונות בחו"ל פשוט לא פועל כשורה.

ללא קשר ל יש לי מכשיר squeezebox של לוגיטק שמשמיע מוזיקה מתחנות רדיו שונות ע"י streaming ומראה את קצב ה buffering

ב 014 אפשר לראות את הקרטועים - ה buffer מתמלא בקצב מאוד איטי ולעיתים קרובות מתרוקן כך שהמוזיקה נעצרת.

עם 012 ניתן לראות שה buffer מתמלא בקצב מהיר מאוד

אני מניח שמי שגולש ב web רגיל דרך ב 014 לא נתקל בבעיות אבל יש להם ללא ספק תקלה עם כל מה שקשור ב streaming של אודיו ווידאו מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ב012 5 שנים ואין לי שום דבר רע להגיד עליהם חוץ מפינגים גרועים לאירופה והורדות שלא זזו.

כאשר עברתי ל014 אז אמרו לי באותו רגע שיש לי 14 יום להתרשם ואם אני לא אהיה מרוצה אני יכול להתנתק. אז הודיעו לי על זה מראש.

הייתי ב012 עם ותאמין לי זה בזבוז. שילמתי 99 ש"ח בחודש עבור 5 MB (מהירות מקסימום שיש לך איתה) ולא הרגשתי שום שיפור בפינגים לאירופה. בזבוז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

samos,

צר לי שכך אתה בוחר להציג את העובדות.

חזרנו אליך מספר פעמים ללא הצלחה, ואתמול אף דיבר איתך נציג שלנו בנושא.

בכל מקרה אני ממשיכה לעקוב אחרי הנושא,

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשמחה אשנה את תגובתי כאשר ישתנו העובדות.

נכון, אתמול חזר אלי נציג שלכם. זה קרה אחרי 10 ימים של המתנה. ולא, לא התקשרו אלי לפני זה.

אתמול המצב היה סביר אבל זה לא היה בשיא העומס ולא התאפשר לי לבדוק את זה בעומס.

אני אמשיך לבדוק ואעשה מה שאמר לי הנציג לראות אם יש השפעה,

אבל כפי שאת יכולה לקרוא כאן הבעיה לא רק שלי ולכן שום דבר מקומי לא יפתור אותה.

אני אשמח לכתוב כאן שחזרתם למצב תקין כמו שכבר עשיתי פה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=486832.msg4168786#msg4168786

לצערי זה לא החזיק יותר משעה.

לא נראה לי שיש כאן מישהו שרוצה להשמיץ אותכם, בודאי לא אני. בסך הכל אנו רוצים לקבל עובד.

הבעיה שבגלל הצורה שבה מנוהלת או בעצם לא מנוהלת התעבורה אצלכם, אפשר להוריד קבצים במהירות מלאה עם מנהל הורדות אבל לא לצפות בYOUTUBE.

המצב עכשיו לא מזהיר

1109631916.png

לעומת היום בו חשבתי שהכל חזר לקדמותו

1096882332.png

וזה עדיין סביר לעומת 8 בערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוטם, תכלס אחרי שגיא קבילי עזב הכל נהיה מעפן בבזק בינלאומי.

גם לי עד לפני שבועיים היה בינלאומי, כנראה שאהבתי לסבול מה אני אגיד לכם. עכשיו בספקית X המצב הרבה יותר טוב, וביוטיוב בפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אצלי או שגם אתם מרגישים שינוי לטובה ביוטיוב עם 014. עדיין לא עובד כמו שצריך אבל השתפר.

רוב הסרטונים יורדים מהפרוקסי או איך שקוראים לזה בIP של 014 ואז זה בסדר.

אם זה לא מ014 אז זה מכתובת בDALAS במקום LA והקצב קצת יותר טוב מה שגורם לפחות קירטועים.

פרט מענין שמצאתי, אם הסרט מקרטע, F5 לריענון ואז הסרט יתחיל לרדת מהפרוקסי במקום מדאלס וזה עובד תקין.

סרטונים בYNET גם עברו לדאלס במקום מLA אז יש שיפור קל אבל עדיין מקרטע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נתקל בבעיות דומות. לאחר שידרוג ל 5mb חשבתי שהכל יטוס אבל streaming עובד רע מרוב האתרים בחול (מקרטע).

מנגן כמה שניות ועוצר. גיליתי שתקעו לי שרות גלישה extra safe בלי שביקשתי. לאחר שפניתי והסירו את השרות דברים השתפרו אבל עדיין הרבה אתרים מקרטעים.

מתסכל...

דרך אגב, התקנתי על האייפד שלי תוכנת trace route וגיליתי שבכל חיבור לחול אני עובר 5-6 דילוגים רק בתוך ישראל אצל בינלאומי. יש שם תמיד סרבר אחד או שניים שמדווחים 50%< איבוד של פקטים. מטורף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...