האם כדאי לי להירשם לPAYPAL כישראלי או כאמריקאי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לי להירשם לPAYPAL כישראלי או כאמריקאי?

mulki

Recommended Posts

הבנתי בדיוק על איזה עמלה אתה מדבר, וזה לא משנה עם איזה כתובת תרשם (בין אם זה מוזמביק, ברזיל או ארצות הברית) תהיה לך עמלה כי אתה משתמש בכרטיס ויזה נטען שטעון בשקלים!

לא לא.

כרטיס האשראי שלי טעון בדולרים. ביררתי את זה עם הנציגה של ויזה כאל.

(ז"א כן, באופן מעשי קניתי אותו בדואר בשקלים, אבל אם אני מוסר אותו לחנות בחו"ל היא מורידה ומקבלת דולרים. מדובר בכרטיס בינלאומי, כך שמבחינת פייפאל או כל עסק אחר יש לי ביד קופסא שחורה שיוצאים ממנה דולרים (ואיך היא פועלת מבפנים ולאיזה הבנות הגעתי עם השדונים הקטנים שמתרוצצים בפנים- זה כבר לא עניינם)).

לא נתקדם לשום מקום אם תשאל כל דבר כמה פעמים...

אין לי מושג לגבי ויזה נטען, אך כפי שאמרתי - אם הפייפאל מחייב את הכרטיס שלך במטבע של העיסקה, אתה משלם עמלה למנפיק הכרטיס. אם הפייפאל המרה - אתה משלם לפייפאל. בכל עיסקה יש לך אפשרות לבחור באיזה מטבע פייפאל יחייב את הכרטיס.

עמלת המרה של פייפאל משקלים לדולרים היא יציג+2.5% שזה פחות או יותר מה שיש בכרטיס בינלאומי פשוט.

אבל זהו, שהנציג בטלפון (לפני שעתיים) אמר שהם לא יחייבו את הכרטיס בדולרים אלא רק במטבע של הארץ שממנה נפתח החשבון. ז"א שאם הייתי פותח חשבון במוזמביק הם יחייבו את הויזה הישראלית שלי במטיקלים (יאי לויקיפדיה). ואז יבצעו את ההמרה אצלם למטבע שבו אני קונה באיביי (דולרים) בשער שלהם 2.5%. ואת הכסף הזה יעבירו למוכר.

אתה בטוח שהוא הטעה אותי? אותך לא חייבו בצורה הזו?

ויזה נטען- זו ויזה בנלאומית רגילה לכל דבר ועניין.

תודה.

אתה רוצה להתחיל לנהל מו"מ עם מוכרים בשביל 2$ עמלה, שהם כנראה כבר מוכנים מראש לספוג, כי הם מוכרים לכל העולם??

חחח, זה באמת נשמע קטנוני. אבל תשמע, במצטבר לאורך השנים- זה יוצא מאות שקלים. (4% מאלף דולר זה 40$. אני מניח שבמשך הזמן אוציא אלפי דולרים). כסף זה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסביר לך, שיש לי בכל קנייה את האפשרות לבחור אם לחייב את הכרטיס שלי בשקלים, ואם בדולרים. למה אתה ממשיך לשאול זאת שוב ושוב? גם אם תגיד לי שמנכ"ל פייפאל אמר לך אחרת - התשובה שלי עדיין לא תשתנה.

הכוונה הייתה, שאף מוכר לא יוריד לך 2$ ממחיר של 100$... לאף אחד אין כח להתעסק בזה. גם לך, מבחינת כסף, עדיף להשאר עוד שעה בעבודה, במקום להתכתב עם מוכרים באיביי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה הייתה, שאף מוכר לא יוריד לך 2$ ממחיר של 100$... לאף אחד אין כח להתעסק בזה. גם לך, מבחינת כסף, עדיף להשאר עוד שעה בעבודה, במקום להתכתב עם מוכרים באיביי...

המממ, לא צריך להגזים זה לא ממש "מיקוח", סה"כ עוד כמה שורות בהודעה שאני שולח לו בכל מקרה, אבל הבנתי אותך. אולי אתה צודק. :P

אני מסביר לך, שיש לי בכל קנייה את האפשרות לבחור אם לחייב את הכרטיס שלי בשקלים, ואם בדולרים. למה אתה ממשיך לשאול זאת שוב ושוב? גם אם תגיד לי שמנכ"ל פייפאל אמר לך אחרת - התשובה שלי עדיין לא תשתנה.

אוקיי, תודה. אני אדבר איתם שוב. פשוט התקשרתי אליהם כדי שיסבירו לי איך לעשות את זה והם אמרו לי שזה בלתי אפשרי.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...