האם כדאי לי להירשם לPAYPAL כישראלי או כאמריקאי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לי להירשם לPAYPAL כישראלי או כאמריקאי?

mulki

Recommended Posts

שלום,

לאחר קריאה מדוקדקת ובירורים נוספים גיליתי שפייפאל לוקחת עמלות נוספות תמורת העברת כספים ממשתמש למשתמש אם הם נמצאים בארצות שונות.

ז"א, אני משלם עמלת העברה של 4.6% (ואולי אף יותר (3.4%+ 1.2 ש"ח))+ עמלת המרה (אלא אם כן אני אעביר להם את הסכום ישר בדולרים, מה שאני אעשה)+ עמלת העברה בין מדינות שזה עוד בין 0.5% עד 1%.

כיוון שאני פותח את החשבון בשביל קניות באיביי, ונדמה לי שלרוב המוכרים שם יש חשבון אמריקאי, אולי כדאי לי להירשם כאמריקאי ולחסוך את העמלה הנוספת?

או שיש לכם תובנות אחרות?

האם רמת השירות תהיה זהה?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להכניס כתובת סתמית?

אחרי הכל אני לא מצפה מפייפאל לשלוח לי כלום בדואר.

כמו כן, יש הרי את הכתובות האלו של MUSTOP וכדומה...

גם בישראל, אני לא באמת מתכוון לתת את הכתובת האמיתית שלי. יש לי כרטיס אשראי נטען של ויזה ואני משתמש בפייפאל בדיוק בשביל הביטחון ובשביל לא לרשום פרטים אמיתיים ברשת. אפילו לא לפייפאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ...

זאת בעיה.

מה אפשר לעשות?

ומה עושה מישהו שעובר דירה?

פשוט משנה כתובת?

אולי אפשר להירשם כאמריקאי ולעבור לישראל מפעם לפעם?

או שהחיוב יורד בהתאם לכתובת ההזמנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה להירשם כישראלי?

עמלות המרה לא אמורות להיות קיימות, היות והשקל החדש הוא "מטבע בר החלפה" --> http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%98%D7%91%D7%A2_%D7%91%D7%A8_%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%94

אין לך שום סיבה לרמות אותם, יצא לך מזה רק רע.

ואגב, רבים מהמוכרים הם בכלל סינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה להירשם כישראלי?

עמלות המרה לא אמורות להיות קיימות, היות והשקל החדש הוא "מטבע בר החלפה" --> http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%98%D7%91%D7%A2_%D7%91%D7%A8_%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%94

"מטבע בר המרה" זה אחלה, אבל כל מי שממיר לוקח עמלה.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=487028.0

לצערי אני אצטרך להמיר בעמלה הגבוהה של ויזה. (2%. אבל זה נמוך יותר משל פייפאל עצמם).

אין לך שום סיבה לרמות אותם, יצא לך מזה רק רע.

אם אתה לא יודע לגנוב.. אל תנסה לגנוב חבל.

אני לא ממש מנסה 'לרמות' או 'לגנוב', בסופו של דבר האחוז הנוסף שהם לוקחים הוא יותר פרוצדרואלי מאשר מהותי ואני מנסה לתמרן בפרוצדורה. ז"א במסגרת שמותרת לי.

אם הייתי למשל מנסה להימנע לשלם עמלת העברה מחשבון לחשבון (4.6%), אז זה היה יותר מהותי.

כמה כבר עסקאות ב PP אתה עושה שאתה מנסה למצוא פתרון לסיבוך הזה?

אתה צריך גם כתובת גם מספר טלפון וגם כרטיס אשראי אמריקאי.

בנתיים לא עשיתי עסקה אחת בPP, אבל הייתי רוצה להפוך להיות קונה מתמיד באיביי. במשך השנים אני מניח שהעניין יצטבר לאלפי או עשרות אלפי דולרים...

טלפון? באמת?

וכרטיס בנלאומי, לא מספיק טוב?

כתובת, הרי אפשר סתמית. (רק באמת העניין של מוכרים ששולחים רק לכתובת בפייפאל...זו בעיה... אם יש לך רעיונות אשמח לשמוע)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין על אילו עמלות אתה חופר...

בתור קונה - כמעט ואין לך כאלו (המוכר משלם את רובן).

העמלה היחידה שלך, היא העמלה של המרת מטבע מאמצעי התשלום שלך, למטבע של המוכר. המוכר רוצה דולרים, פייפאל מחייב את האשראי שלך בשקלים - תשלם עמלה.

המוכר רוצה רובלים צ'צ'נים, יש לך כרטיס שניתן לחייבו ברובלים צ'צ'נים - לא תשלם עמלה לפייפאל בכלל.

אין שום חשיבות באיזו מדינה אתה רשום, אלא באיזה מטבע מחוייב האשראי שלך או אמצעי אחר אם יש לך משהו מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

International payments:

There is a fee when you send a payment to someone in another country or if you receive a payment from someone in another country. Please note that exchange rate fees also apply if there is a currency conversion. The Fees section of the User Agreement has specific information. You can find the User Agreement by clicking Legal Agreements at the bottom of any page.

Note: Unfortunately, we’ve had to stop allowing personal payments to be sent to and from India. If you’re sending money for a personal payment to India, we ask that you find another way to pay until we’re able to restore personal payments to this area.

ביררתי. מדובר בסביבות אחוז אחד נוסף.

בד"כ אני פדנט (כן, לעיתים אף חפרן) ואוהב לדעת מה שאני עושה. זה תופס פי כמה בנושאים של וכספים. קראתי את כל המידע שהם מציגים באתר שתי וערב. ובדקתי אף בפורומים נוספים.

אפילו טרחתי לקרוא חלקים נרחבים מהתקנון המשפטי שלהם.

בתור קונה - כמעט ואין לך כאלו (המוכר משלם את רובן).

אבל המוכר הרי משכלל את העלות במחיר. ככל שאני אוכל להוזיל את העלות שלו, כן יטב לי. זה לא ככה? (אין לי נסיון באיביי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לקרוא את התקנון המשפטי, היית רכישה בעלות של 2$, והיית מגלה הכל לגבי העמלות :facepalm:

בתור קונה - אתה לא משלם עמלה פרט להמרת מטבעות (מנסיון). אם אתה מעביר כסף ישירות למישהו ולא באמצעות ייתכן וזה משהו אחר.

המחיר המפורסם ב- זה המחיר גם למי שרשום כתושב ארה"ב וגם למי שרשום כתושב אזרבג'אן (אם המוכר שולח לשם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לקרוא את התקנון המשפטי, היית רכישה בעלות של 2$, והיית מגלה הכל לגבי העמלות :facepalm:

צודק, אבל עדיין, יש עמלות נחבאות (כגון העמלות שהמוכר משלם ולא אתה) ובכלל, אני מעדיף לדעת לפני שאני פועל או לפני שאני בכלל מוסר להם את פרטי האשראי שלי.

שלא לדבר על כך שאם אפתח חשבון ישראלי ואשתמש בכרטיס שלי, כבר לא אוכל להשתמש בו באמריקאי. יעלו עלי מיד.

בתור קונה - אתה לא משלם עמלה פרט להמרת מטבעות (מנסיון). אם אתה מעביר כסף ישירות למישהו ולא באמצעות ייתכן וזה משהו אחר.

המחיר המפורסם ב- זה המחיר גם למי שרשום כתושב ארה"ב וגם למי שרשום כתושב אזרבג'אן (אם המוכר שולח לשם).

ואין אפשרות להתקמבן עם המוכר אם אני חוסך לו עלויות?

יש לי עוד שאלה.

בתרד הקודם שפתחתי (http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=487028.0), ושאלתי שם כיצד אוכל להמיר להמיר לפייפאל שקלים לדולרים בזול, אמרו לי שאני יכול ישר להוריד מהכ"א בדולרים (שזה זול משמעותית מעמלת ההמרה של פייפאל), אבל כשביקשתי מהנציג אם הוא יכול לעשות לי את זה- הוא אמר לי שפייפאל לוקחת מהכרטיס/בנק בשקלים בכל מקרה ואם יש לי שם דולרים הם ימירו את זה לשקלים. ואז את השקלים בחשבון הפייפאל הם ימירו בעמלה שלהם חזרה לדולרים.

האם הנציג טעה?

האם בכל זאת אפשר להפקיד לפייפאל דולרים אם את החשבון אני פותח מישראל? (הנציג אמר שבכל מדינה לוקחים לפי המטבע שלה).

אם לא- אז טעיתי. הם לא גונבים 1% מיותר, הם גונבים 4%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי בדיוק על איזה עמלה אתה מדבר, וזה לא משנה עם איזה כתובת תרשם (בין אם זה מוזמביק, ברזיל או ארצות הברית) תהיה לך עמלה כי אתה משתמש בכרטיס ויזה נטען שטעון בשקלים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נתקדם לשום מקום אם תשאל כל דבר כמה פעמים...

אין לי מושג לגבי ויזה נטען, אך כפי שאמרתי - אם הפייפאל מחייב את הכרטיס שלך במטבע של העיסקה, אתה משלם עמלה למנפיק הכרטיס. אם הפייפאל המרה - אתה משלם לפייפאל. בכל עיסקה יש לך אפשרות לבחור באיזה מטבע פייפאל יחייב את הכרטיס.

עמלת המרה של פייפאל משקלים לדולרים היא יציג+2.5% שזה פחות או יותר מה שיש בכרטיס בינלאומי פשוט.

אתה רוצה להתחיל לנהל מו"מ עם מוכרים בשביל 2$ עמלה, שהם כנראה כבר מוכנים מראש לספוג, כי הם מוכרים לכל העולם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...