רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 80 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אה, נכון, כל העובדות בתיק מזוייפות, משטרה משקרת, פרקליטות משקרת, בית המשפט המחוזי משקר, בית המשפט העליון משקר ורק כתבים רודפי רייטינג וכל מיני ליצנים באינטרנט אומרים את האמת. חיילי האמת של רומן זודרוב פאנטים כמו נטורי-קרתא.

יש לי הוכחה שחלילת התרסקה רוזוול

יש לי הוכחות בסרטון! שלכם מוקרן בערוץ 8, שלי מוקרן ב-BBC. 

נערך על-ידי lev-27
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lev-27

אה, נכון, כל העובדות בתיק מזוייפות, משטרה משקרת, פרקליטות משקרת, בית המשפט המחוזי משקר, בית המשפט העליון משקר

נכון מאוד.

זה דבר אחד לא לדעת את זהות הרוצחת האמיתית (אל דאגה, מחר תגלו. טיזר בהמשך התגובה), אבל זה דבר אחר לגמרי וזה דורש מוח מאוד מעוות וחולני בשביל להאמין שרומן זדורוב הוא הרוצח.... חתיכת דפקט.

12670497_10154024473443908_4652929294138

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל פסק הדין בזמנו. כל התיק הזה עמד על דבר אחר בלבד: האם מקבלים את הקביעה שאותה תביעת נעל מרכזית שיוחסה לרומן זדורוב היא אכן תביעה של נעל מסוג סלמנדר. אם כן - אז בשל נדירות הנעליים, אין ספק שזה הוא. אם לא - אז כל שאר הראיות וגם ה"ראיות" הן חסרות משמעות לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יכולת באותה מידה לקרוא עמי ותמי, זאת אגדה מומצאת בדיוק כמו פסק הדין שקראת.

2. טביעות הנעל היחידות שיש בזירה (ובוודאי שטביעות הנעל של מסלול היציאה מהתא) הן במידה קטנה ואינן מתאימות לרומן, כמו כן אף אחד בכלל לא טוען שהן (הטביעות של מסלול היציאה שעובדתית שייכות לרוצח) שייכות לרומן, אפילו לא התביעה.

3. הטביעה שאתה מדבר עליה היא בכלל לא טביעת נעל.

אני באמת לא רואה טעם להמשיך לדון בנושא של האם רומן חף מפשע או לא, זה שהוא חף מפשע זו עובדה.

החלק המשמעותי בסדרה זה פרק 4 (ואחרון) שבו יחשפו כל העדויות והראיות נגד הרוצחת האמיתית. קיבלתם טיזר (שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר ברשת) בתגובה הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט נועד לשכנע את המשוכנעים ועל הדרך להביא רייטינג לערוץ 8 הגוסס. המשפט עלה מיליונים למשלם המיסים. אתם מתעללים במשפחת הקרובן ולא מאפשרים למשפחה להמשיך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה גדול המעגל של אלו שיודעים שתפרו פה תיק? יש את הילדים מהבית ספר, החוקרים במשטרה, המדובב, הפרקליטות, בית המשפט המחוזי, בית המשפט העליון.

כל השנים האלו, לא היה מישהו שלא הצליח לחיות עם הסוד הנורא הזה וללכת להתוודות? לא מדבר על הרוצח/רוצחת עצמם, אבל מישהו שהיה באחד המעגלים הנ"ל ויודע שזדורוב חף מפשע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...