רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 29 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

כאן. אל תכניס לי מילים לפה. אני אמרתי שכל תיאוריות הקונספירציה ההזויות שעלו כאן לא מחזיקות מים ובטוח יותר קלושות מההאשמה של זדורוב.

אז אתה מטומטם.

איך אתה יכול לראות את זה:

http://www.iba.org.il/media/?recorded=1&starting=1338703

ולטעון שהוא אשם ושכל שאר הטענות הן "תיאוריות קונספירציה הזויות" ?? אתה מפגר? בשיא השיא השיא של הרצינות אני שואל אותך - אתה מוגבל שיכלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

סבבה אז אני אידיוט. אין לי בעיה לקבל את זה. אין לי בעיה לקבל מה שאתה רוצה. אני אידיוט. אני מפגר. אני בן זונה. אני טינופת.

איך כל זה סותר את העובדה שצריך להיות בן אדם מפגר (ממש, במובן הפיזיאולוגי של המילה, מישהו עם תסמונת דאון) בשביל להסתכל על התיק הזה ועדיין לטעון שהאשם המרכזי הוא זדורוב (שאין נגדו שום ראיה, ויש הוכחות מצולמות שגם אותו וידוי [מלא הסתירות והשגיאות] שכביכול נעשה הוצא ממנו בלחץ ולכן לא פלא שהוא חזר בו), ושכל שאר הטענות הן רק "תיאוריות קונספירציה הזויות" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעשה את זה לאט כדי שהמוח שלך יצליח לקלוט -

1.תיאוריות הקונספירציה המועלות הן הזויות לחלוטין.

2. הנ"ל לא מחייב שזדורוב הוא הרוצח.

3. בהנתן הבחירה בין התיאוריות ההזויות הנ"ל (בלבד!) לבין הרשעתו ע"פ הודאתו של זדורוב (עם כל הבעייתיות שבה) אני עדיין טוען שהשניה הגיונית יותר.

4. ושוב, עיין סעיף 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. בהנתן הבחירה בין התיאוריות ההזויות הנ"ל (בלבד!) לבין הרשעתו ע"פ הודאתו של זדורוב (עם כל הבעייתיות שבה) אני עדיין טוען שהשניה הגיונית יותר.

ובדיוק בעקבות הסעיף הנ"ל אני חושד שאתה בעל תסמונת דאון.

אם אתה טוען שהגיוני יותר שזדורוב הוא הרוצח (כאשר אין נגדו שום ראיה) מאשר שמדובר בנערים ונערות מבית הספר (כאשר כל הראיות בזירה מצביעות על כך + כל הראיות הנסיבתיות: החרם שהילדות עשו עליה, התגובות האוהדות (!) שהרצח קיבל משאר התלמידים ואימרות בסגנון "ברוך שפטרנו, זה מה שקורה למי שמתחיל עם גדולים" וכו') - אז צר לי. האבחנה שלי במקרה כזה היא - תסמונת דאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל "תיאוריות הקוספירציה" דווקא די הגיוניות. אתה בחרת להציג אותן כערבוב וכגבב שטויות.

יש לך ספר, יש לך ערעור, יש לך אפילו את הפסק דין עצמו (שתאכלס מראה שזדורוב חף מפשע), יש לך סרטונים ביו טיוב.

מנגד יש לך בחור רוסי לא מבריק אך ללא תיק, לא בארץ ולא בארץ ממנה עלה. עם אשה ותינוקת וללא שום מניע אז למה שהוא ירצח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך להסתמך על תוכניות כדי לקבוע את המציאות. בהצלחה.

אתה חצוף אתה יודע?

לא להסתמך על טלוויזיה? סבבה מקובל.

על מה אתה מתסמך?

אני לא יודע מה עמרי קרא או ראה.

אבל אני אומר לך חד וחלק שראיתי את כל הסרטים (הפרו והנגד), קראתי כל שביב מידע שהיה ברשת, כולל הספר וכולל הערעור.

למעשה החסרון היחידי שלי זה שלא קראתי את מלוא פסק הדין אבל קראתי קצת יותר ממחציתו.

על מה אתה מתבסס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך להסתמך על תוכניות כדי לקבוע את המציאות. בהצלחה.

אתה אשכרה בת יענה.

מדהים.

גם כשהמציאות תוקפת לך את הצורה מול הפרצוף אתה פשוט מתעלם ממנה בבוטות. מה שנקרא "שיזדיינו העובדות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, נשמע שבידך שלך יש כבר לא מעט אינפורמאציה, הלכת עם זה למשטרה?

ניסית לשלוח מכתבים עם הסברות שלך להגנה של זדורוב?

תפעל, אם אתה כל כך משוכנע שהוא לא הרוצח בגלל שיש לך כיוונים ממשיים שאפשר להתחקות אחריהם, לך על זה.

אני מסכים עם דעותיך חלקית, לפי הראיות שיש כרגע, אני מאמין שזדורוב חף מפשע, הוא לא הרוצח.

אבל לגבי מי כן, מאיפה לי לדעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, נשמע שבידך שלך יש כבר לא מעט אינפורמאציה, הלכת עם זה למשטרה?

המשטרה יודעת הכל, ומתעלמת במודע.

לעזאזל בן אדם הגיע לתחנה להעיד שחברה שלו התוודתה בפניו שהיא הרוצחת, היא היתה בת 19 באותו זמן ויש לה היסטוריה ארוכה של "דקסטריות" - היא בקטע של דם, אלימות, כת השטן והכל. ההימור שלי - ואני מסייג את זה כהימור בלבד (למרות שהוא מבוסס על עדויות וראיות) - תאיר התחילה עם מישהו בן 19 (או שהוא התחיל איתה, לא רלוונטי) והבחורה הזאת קינאה בה ורצחה אותה. איפה פה משתלבים שאר הילדים, אני (עדיין) לא יודע.

אז הבן אדם הזה - עם העדות שלו - הגיע למשטרה.

מה המשטרה עשתה?

האם היא לקחה ממנה טביעות אצבעות בשביל לבדוק אם יש לה קשר? לא.

האם היא לקחה דגימות DNA? חלילה וחס.

האם היא עצרה את אותו בחור (!) ושמה אותו בחקירה במשך 10 ימים בבית הסוהר - וניסתה לגרום לו להודות שהוא משקר?? זה... דווקא כן. ::)

אז עם משטרה כזאת.... מה הפלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך להסתמך על תוכניות טלויזיה כדי לקבוע את המציאות. בהצלחה.

אני לא סומך על תוכניות . אני קראתי כמעט את כל עמודי הפרוטוקולים במהלך המשפט (אלפי עמודים). קראתי חלקים מפסק הדין. קראתי את הערעור.

עובדות:

1. ההרשעה נסמכת ברובה על "טביעת הנעל" של זדורוב על המכנס של ראדה ועל ההודאה והשחזור שלו.

2. בתא השירותים יש עקבות בדם על האסלה, הניאגרה, והקיר המפריד בין התאים. הן לא של זדורוב.

3. ההגנה הציגה במחוזי עדות מומחה לפיה אין טביעת נעל של זדורוב על המכנס של הנרצחת. בית המשפט העדיף את עדות מומחה המשטרה, בין היתר כי הוא פעל לפי מתודולוגיה של מומחה בין לאומי ידוע, בניגוד למומחה שהביאה ההגנה. אותו מומחה בין לאומי (כל הכבוד לסנגוריה הציבורית שהביאה אותו) קבע לאחרונה ש"טביעת הנעל" על המכנס של הנרצחת, היא כלל לא טביעת נעל.

4. ההודאות והשחזורים של זדורוב לא היו עקביים ולרוב סתרו את המציאות.

לאור האמור לעיל, אני מצדיע לערוץ 1 על עבודת התחקיר המעולה שנעשתה, וקורא לפתוח בחקירה מחודשת של הרצח ובהליכים פליליים נגד השוטרים שהיו מעורבים בחקירה המקורית.

לך אני מציע להפתח לאפשרות שתפרו לזדורוב תיק. לא מבין למה אתה מסרב להאמין בסבירותה של אפשרות זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כולכם הולכים ראש בקיר או שפשוט מתעקשים לא להבין מה אני כותב? אני לא טוען בתקיפות שהוא הרוצח אני טוען שהתיאוריות האחרות שהועלו כאן הזויות. אם מחר תועלה תיאוריה לרוצח אחר שתתאים לעובדות ויהיה לה קשר למציאות לא מן הנמנע שאקבל אותה. כרגע עדיין לא שמעתי כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טוען שהתיאוריות האחרות שהועלו כאן הזויות.

ה"תיאוריה" היחידה שהועלתה פה היא שזדורוב חף מפשע ושהרוצח(ים) האמיתי(ם) מסתובב(ים) בחופשי, בזמן שזדורוב יושב בכלא בגלל שהמשטרה בכוונה תפרה לו תיק, ומנפנפת כל עדות שלא מתאימה לתפירה שלה.

הזוי זה לא. אלה העובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...