סמארטפון של סוני אריקסון - יש המלצות? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמארטפון של סוני אריקסון - יש המלצות?

lioryb

Recommended Posts

אני חייב לחזק. LG היא חברה גרועה. כל מוצר שלה שנתקלתי בו היה פשוט גרוע.

גם עם המכשירים הסולולרים של סמסונג יש לי נסיון לא טוב. אם כי יתכן שהם השתפרו, לא היה לי מכשיר שלהם כבר שנתיים.

לכול חברה יש הלצחות וירידות זה שנתקלתה במוצר גרוע שלהם לא אומר שכול המוצרים ככה....

למשל עם נוקיה סתכל על המכשירים שלהם מאז ה5800 בולשיט גמור לא שווים את הגרוש שדורשים אליהם!

גם סמסונג איכזבו עם הI8910 והI7500 הוציאו את המכשירים והפסיקו את התמיכה בסוף קיבלנו מכשירים איטיים ומלאים בבאגים שאפילו המצלמה בהם לא עובדת נורמאלי (עדיין מאוד מאוכזב מהI8910 שלי) אך עם הI9000 הם שיחקו אותה!

גם SE עשו טעויות עם הIDOU ועוד כמה מכשירים בעבר שהיו מלאים בבאגים ופגמים שלא להזכיר את המחיר שסופר גבוהה שהם דורשים על מכשירים פחות מתקדמים כי הם החליטו שSE זה מותג!

לכול חברה יש עליות וירידות וLG לדעתי אחת החברות הטובות הKM500 ARENA הוא אחד המכשירים היחידים בדור של הIDOU N97 והI8910 שלא איכזב גם כן דרשו אליו כמאת חצי מהמחיר שדרשו המתחרים. המזגנים שלהם בזאפ הם בין המזגנים היחידים בעלי נצילות של A ותג מחיר מתחת ל2000 ש"ח ועוד שלא מיוצרים בסין! גם המקררים מראים עמידות יוצרת מהכלל (14 שנה כבר מקרר של LG אצלי במטבח) בקיצור לכול חברה יש טוב ורע.

ועדיין, לא רואה שום יתרון שיש למכשיר הזה של LG על פני הגלאקסי או ה-arc.

אם כבר מתפשרים על הגודל (למרות שהייתי מעדיף משהו בגודל של הדיזייר ולא יותר, וכן גם 2 מ"מ זה משמעותי מאוד, רק כמובן הרבה יותר דק וקל מהדיזייר המגושם) אז לפחות שכל השאר יהיה כמו שצריך. זה לא המצב בגלאקסי, וכולי תקווה שזה כן יהיה המצב ב-arc.

קודם כול צריך להבהיר כמה דברים.

הSGS הוא האופצייה היחידה שלך! הARC עוד לא יצא וכמו שאני מכיר את SE ידפקו לו וואחד מחיר. אם אתה נטפל לגודל אז כדאי שתנסה קודם את הSGS לפני לדבר כי הוא מש דק ונוח לסחיבה בכיס כמו פנקס קטן.

גם כן הARC הוא יותר מכשיר HTC מהדור הקודם מאשר מתחרה לSGS יש לו מסך TFT כאשר לSGS יש SUPER וזה לא משפיע רק על הסוללה ואיכות התצוגה אלא גם על המגע לSGS יש מגע מעולה לא בגלל הרגישות שלו אלא שגלל שכבת החומר הפלסטי המורכב שמפרידה בין החיישנים לאצבע לשאר המכשירים יש שכבר זכוכית שפוגעת קשות בתגובתו ויכולתו של המגע ומאלצת אותך להתרגל אליו.

גם כן לSGS יש מאיץ גרפי SGX 540 שחזק יותר כמאת פי שניים מהמאיץ הגרפי של הARC (הSGX 530\535)

והמעבד של הSGS חזק יותר ב20-30% ממעבדי הSNAPDRAGON 1GHZ.

אם הARC מעניין אותך אז פשוט תקנה DHD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם סתם מבזבזים זמן...

הבחור טען כל הזמן שמכשירים בגודל של הSGS פשוט מגושמים מדי מכדי להיות טלפונים. עכשיו זאת כבר "התפשרות" אבל הסיבה האמיתית היא שפשוט הוא לא רוצה את המותג סאמסונג בכיס ;D

אין פה מה לשכנע, כמו שיש אנשים שקונים רק אינטל או ויהי מה, אותו דבר פה.

רק לא הבנתי איך אפשר בכלל להשוות DHD ל , הבדל של 50 גרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשיר עובד! מה הבעיה? דבר אלי, אני אוכיח לך! (אני יודע שזה נשמע פתטי...)

לגבי הלא מנומס, קצת התבלבלתי. :P במקור זה היה למקום אחר אבל החלטתי להשאיר, רק בגלל הזלזול הקל. אם אתה רוצה תתעלם. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך את רשותי.

המכשיר תפעולי לחלוטין וה- בסדר גמור, נגיד (למרות שאני לא מסכים) שה- לא משהו. מכאן ועד ללומר שהמשיר לא תפעולי יש הרים וגבעות.

אגב,

אתה יודע איזו חיה בדיוק יש לך באווטר? ארנב/ארנבון/ארנבת/שפן/ערנב (מה שנראה לי שתגיד, בעקבות האתר בחתימה שלך, שאגב יש בו אי עקביות [למה הערנב נוסע אנדרגראונד כאשר הוא שליט העולם שנים לפני כן?!]).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...