סמארטפון של סוני אריקסון - יש המלצות? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סמארטפון של סוני אריקסון - יש המלצות?

lioryb

Recommended Posts

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשוב שיהיה לו WiFi

ממשק ידידותי - בעיקר לניהול יומן ואנשי קשר

מצלמה טובה (אני יודע שזה הצד הטוב ביותר של SE)

שתהיה לו יכולת הקלטה (מסתבר שזה לא טרוויאלי....)

וסוללה חזקה

מסך מגע - עדיף, מן הסתם.

כמובן שהכי חשוב - שיהיה אפשר לנהל בו שיחות רציפות ובאיכות שמע טובה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-SE יש רק מכשיר אחד שהיתי מסתכל עליו. האקספיריה X10 (לטעמי לא המיני, אלא הרגיל).

יש לו מצלמה 8MP די איכותית, אחלה נגן , מסך לא רע בכלל למרות שמבחינת נתונים יבשים הוא לא אמור להיות מדהים.

כל זה כמובן באנדרואיד 2.1 (למרות שגם בגרסא זו הוא לא תומך עדיין ב-PTZ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכישה צפויה להיות, כנראה, בעוד כחודשיים.

האם צפוי משהו חדש עד אז?

או שההמלצה תישאר בעינה?

אגב, מה ההבדל בין המיני לרגיל?

יש הפרש לא מבוטל במחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2964&idPhone2=3125

בקיצור- גודל, כיעור (לרעת ה-mini), מסך קטן יותר ופחות איכותי, מצלמה גרועה יותר במיני (5MP לעומת 8MP ברגיל),

זכרון פנימי ממש מועט 128MB במיני ואל תשכח שיש לך שם 2.1 שלא מאפשר app2SD שזה חיסרון עצום במיוחד עם 128MB.

ועוד ועוד.... לא היתי מסתכל עליו בכלל.

בכל מקרה, אתה נעול על SE?

הממשק של X10 יפה מאד, אבל חוץ מהגימיק הזה אין שום סיבה שתלך עליו.

אני היתי ממליץ לך על אחרים כמו נקסוס S שהוא טוב יותר, S, דיזייר HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שנכון להיום יש לי NOKIA 5800, והוא מהווה אכזבה ברמות שלא יתוארו.

מסך מגע שמגיב כשבא לו, תצוגה שמאבדת כל קשר למציאות, התחממות יתר, צריכת סוללה אקראית (לפעמים יכול להחזיק יומיים ולפעמים חצי יום, עם אותו שימוש), ועוד כיוצא בזה.

לפני כן, היה לי סלולרי פשוט, לא דור 3, של SE, והייתי מאוד מרוצה ממנו.

לכן יש לי נטייה חזקה מאוד לחזור אליו, למרות שה- והסמסונג מאוד 'סקסיים'.

ואגב, אני לא נוגע באייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל זה דבילי. יש לך ניסיון עם SE כלשהו ואתה משליך שה-SE הבא שלך גם יהיה נהדר, איזו שטות.

מכשירי לאורך כל השנים (רובם) היו מכשירים גרועים עם ממשק גרוע. אז הגיע לו ה-DROID/MILESTONE וקצר שבחים רבים, אולי לא נקנה אותו כי הוא ויש לי ניסיון גרוע איתם? אז זהו, שקניתי והוא מעולה. צריכים לבחון כל מכשיר בפני עצמו ולא לפי שם החברה שמייצרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך שיש בזה משהו דבילי, ואני כן בוחן מכשירים בפני עצמם, בד"כ, ולכן ביקשתי גם המלצה ל-SE, פשוט כי יש לי הטבה דרכם.

אם בכל השרשור הזה הייתם אומרים שכל המכשירים של SE הם גרועים ולא כדאי לגעת בהם, הייתי יורד ממנו, ומוותר על ההטבה.

אני לא משליך שה-SE הבא שלי יהיה נהדר, אבל SE בהחלט מקבלים נקודות זכות לאור העבודה שיש לי נסיון חיובי איתם (ועם יותר מ-2~3 מכשירים).

וכן, לחברה המייצרת יש משמעות כאשר אני בוחן מכשיר. זו הסיבה שאני לא ארכוש , גם אם יהיה לי בחצר עץ שבמקום עלים צומחים עליו שטרות של 100 דולר, ולמרות כולם מהללים את המכשיר ואת היכולות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמרטפונים הנוכחיים של SE פשוט זבל, אין פה בכלל על מה לדבר. כל הבעיות שיש לאנשים עם סיביאן נובעות בעיקר מהמשתמש או מהחומרה החלשה לא מהמע' הפעלה. סימביאן כמע' הפעלה, מעבר ל-GUI, פשוט הרבה יותר מתקדמת מאנדרויד או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...