גלישה 014 - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלישה 014

samos

Recommended Posts

מה שאתה מתאר זו בעיה נקודתית כנראה של (לא בנלאומי - 014), פנה אליהם ותתאר להם את הבעיה.

מצחיק, הסיפור שלך "עשה טובה" לנציג של בינלאומי והוא שלח אותך לשבור את הראש עם . אין כל בעיה גורפת עם הקישור של בזק אל בזק בינלאומי או כל ספקית אחרת. הבעיה הגורפת היא אצל הספקיות נטו.

אני מציע שתפתחו שישור בנפרד כי זה לא קשור למה שמתואר בשירשור זה.

חבר שאתה אומר דברים לא מבוססים.

אכן יש עומס על עורק מרכזי בין בזק לבב"ל שבטיפול הצוות ההנדסי של בזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הייתי סומך על SPEEDTEST

גם אני לא סומך על האתר הזה,אבל אם אנשים (כולל אנוכי) מקבלים שם מהירות ברצפה,אפילו בתוך הארץ - אז משהו דפוק לחלוטין :)

1098482592.png

נחמד שהסתדרו העניינים קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שאתה אומר דברים לא מבוססים.

אכן יש עומס על עורק מרכזי בין לבב"ל שבטיפול הצוות ההנדסי של .

דברי מבוססים על מידע מתוך בינלאומי. אין בעיה כללית/גורפת בין לבזק בינלאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר שבוע בודק את העניין הזה של פינגים גבוהים בארץ ולאחר שלל בדיקות עם חברים בארץ (מקומות שונים ) עליתי על התקלה שלשום :

ישנה תקלה בקישור של אל בינלאומי. לכן ישנה איטיות כזו (בשעות העומס). בהרגע שבודקים פינגים\מהירות ברשת הפנימית של הכל תקין, אך כשיוצאים אל בינלאומי מתחילה הבעיה (פינג של 70-90 ) לשרתים בארץ. עכשיו כשבדקתי חיבור עם 013 הכל היה תקין. מכאן אני יכול להסיק מסקנה שהתקלה בבזק בינלאומי אבל בדקתי עם עוד חבר (שאין לו איטיות) שנמצא בבזק + בזק בינלאומי. ניתקתי את הראוטר כמה פעמים (הרבה) עד שקיבלתי IP מפול הכתובות שלו ושוב עשיתי את הבדיקה ושוב נוכחתי לגלות שעדיין יש לי איטיות . ורק אתמול בזק בינלאומיאישרו את המסקנות שלי והודיעו לי על זה ישנה תקלת עומסים על הקישור מבזק אל בזק בינלאומי .

ועכשיו כל מה שנותר זה לחכות לבזק (לפי מה שהבנתי הם אחראים על זה) לפתור את התקלה.

אני מכיר כמה אנשים שיש להם 014 + תשתית בזק ואין להם בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר כמה אנשים שיש להם 014 + תשתית ואין להם בעיות.

ואני מכיר אנשים שגרים בחו"ל ואין להם בעיות באינטרנט!! :bash:נו אז מהה???

014 ירדה מהפסים בקרוב מאוד יהיו שינוים ואז נתחשבן עם כל החברות שרימו אותנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בקשר אליכם אבל האינטרנט שלי חנוק מאוד גם אתרים בארץ הבדיקה של הביאה לי איזה 3-4 מגה ויש לי 15 בזמן שהשרת Speedtest של orange בראש העין נתן לי איזה 10. מעניין אם לספקיות האחרות גם יש בעיה. יש לי גם packetloss . מעניין מה יקרה מחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מכיר אנשים שגרים בחו"ל ואין להם בעיות באינטרנט!! :bash:נו אז מהה???

014 ירדה מהפסים בקרוב מאוד יהיו שינוים ואז נתחשבן עם כל החברות שרימו אותנו

לא קשור, אני רק אומר שלא ידוע איפה הבעיה ספציפית. אני אישית גם ב014 עם תשתית של בזק ויש לי איתם בעיות עוד הרבה לפני שהתחילו לצוץ פה נושאים בשבועיים האחרונים. אני בטח לא מצדיק את 014 וסוף החודש נגמרת לי ההתחייבות ואני כנראה עובר לספקית אחרת, למרות שבוא נודה בזה כל הספקיות במדינה הזו נראות בדיוק כמו המדינה - חרא. תכלס אני כבר לא יודע למי לעבור כי נראה שבכל ספקית ובכל תשתית יש בעיות. אני תקוע פה על 2.5 מגה מסכנים עד שה"אליטה" בבזק תחליט לפרוס פה NGN - כי מה, צריך NGN בשביל 8 מגה! לא ידעת? ואפילו צפי אין להם לתת לי. בהוט יש סיפורים על שירות לקוחות ברמה כ"כ גרועה שזה גורם לי לחשוב פעמיים לפני שאני ארצה לעבור אליהם, גם אם זה אומר השדרוג המיוחל ל10/12 מגה. קיצר כולם פה חנטרישים. אפילו לחבר שלי ברומניה יש יותר טוב ממה שאני רואה פה (4MB/s הורדה ו1MB/s העלאה).

TICTACTOE - לא קשור להוט, אני בבזק כמו שאמרתי ויש לי בעיות כבר חודשים. אם כבר סביר יותר להניח שהבעיה באמת ב014.

עריכה (9.1): אני על יוזר ניסיוני כרגע על 1.5 והפלא ופלא פתאום יש לי פינגים של 140-180 בסרברים באירופה של BC2 בשעות שאני חוטף 500 פינג כמו כלום עם היוזר הרגיל. בנוסף אני מוריד כרגע טורנט מטראקר ציבורי על 200KB/s. ד"א שמתי לב שמהבוקר האינטרנט היה קצת יותר מהיר גם בלי הגיימר ונראה לי שזה בגלל שנפלתי על IP שמתחיל ב109. לפני זה הייתי על 79 כמדומני. בכל מקרה הכל עובד מצוין - כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה מראש אבל :

Enjoy it while it lasts :silly::lol:

דיברת אלי?

בכל מקרה עכשיו נכנסתי לשני שרתים בBC2 והיה לי פינג 250-270 בשניהם. חח איזה בולשיט אני לא מאמין. אולי אני צריך חבילת סופר כדי שגם בערב יתנו לי לשחק על פינג נורמלי? חבל, היה נחמד בצהריים לראות ישראלי אחד בL4D2 עם פינג 600 בזמן שאני הייתי על 180. נראה אם אני אוכל להוציא עסקה של 12 מגה + בחינם עם 014, אחרת אני אעבור לספקית אחרת.

תכלס לא שש לעזוב אותם כי אין המון אופציות. 012 מגבילה טורנטים ושמעתי שגם נטוויז'ן מתערבת בזה. כל מה שנשאר זה נזק בינלאומי.

ד"א אני שוב על IP שמתחיל ב79. מעניין אם ה109 הזה זה של גיימר? (חזרתי ליוזר הרגיל שלי). כמובן שהאינטרנט שוב זוחל בהשוואה ל1.5 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח. ;D..... אני צוחק לא בשביל להעליב

פשוט המצב פה כזה מעצבן ומרגיז שבא לי להשאר בלי אינטרנט(תכלס שווה אני יחסוך 3000K בשנה)

כמות התגובות פה מטורפות ולאף אחת מהספקיות לא אכפת לא מבין את זה...........

*צריך להוציא "מודעות אבל " על שירותי האינטרנט בארץ פשוט בושה

ד"א מישהו יודע אם אפשר לקנות ישירות פס רוחב ממד נאוטילוס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח. ;D..... אני צוחק לא בשביל להעליב

פשוט המצב פה כזה מעצבן ומרגיז שבא לי להשאר בלי אינטרנט(תכלס שווה אני יחסוך 3000K בשנה)

כמות התגובות פה מטורפות ולאף אחת מהספקיות לא אכפת לא מבין את זה...........

*צריך להוציא "מודעות אבל " על שירותי האינטרנט בארץ פשוט בושה

ד"א מישהו יודע אם אפשר לקנות ישירות פס רוחב ממד נאוטילוס ?

תאמין לי זה כ"כ עצוב שזה מצחיק. האינטרנט שלי עכשיו אשכרה חרא בלי הגיימר שאני מתחרט שלא חיכיתי עד שייגמר לי הזמן על היוזר. שוב חזרו כל הבעיות שהיו לי בחודשים האחרונים של אתרים נטענים לאט וזה שצריך ללחוץ על לינקים מיליון פעם כדי שהם יזוזו. ממש בדיחה. נראה שלכל השאר פה הסתדר האינטרנט או משהו או שיש להם כי נראה שרק אני פה עדיין עם בעיה.

מה שהכי עצוב אבל זה ששתי הספקיות הגדולות האחרות מתערבות לי בהורדה של טורנטים שזה דבר שאני עושה על בסיס יומי. כלומר שאני תקוע בנזק בינלאומי עד שתקום פה ספקית אחת שהיא לא זבל טהור, מה שכנראה לא יקרה בזמן שאני חי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני יודע מה הבעיה שלך Daichi (במידה ויש לך גיימר) . אם אתה משתמש בtorrent ואז משחק משחקים לוקח ל014 קצת זמן להבין שאתה מנסה לשחק ולתעדף אותך בחזרה . אני חושב שהם ננעלים על פינגים ואולי גם על UDP . לרוב לוקח לזה כמה שניות עד כמה דקות להבין מה אתה רוצה לעשות. הקטע עם גיימר זה לא רק התיעדוף אלא גם עיצוב תעבורה די טוב שהכרחי בכדי ש משחקים יעבדו.

בכל מקרה אל תצפה שיהיו ספקיות שלא מגבילות torrents כי זה הדבר הכי הגיוני להגביל- לא בגלל התוכן עצמו אלא בגלל הנפח. כמו שציינתי בעבר הtorrents מנסות לעבוד על מקסימום מה שגורם לסתימת עורקים לכל המשתמשים האחרים. בגלל שלא סביר ש014 מגבילה משהו אז דברים אחרים שצריכים רוחב פס כמו יכולים לגמגם מתי שכולם מנסים להוריד על מקסימום בשעות העומס.

אגב אתמול לא היו בעיות אבל לא בדקתי לעומק. כמו שציינתי בשירשור אחר אני לא משחק הרבה משחקי עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהאינטרנט בישראל התקדם הרבה מאותה תקופה שזה צולם... :

כמובן הסרטון הואיל בטובו להיטען באיטיות והיה צריך לתת לו זמן למלא את הבאפר, בסה"כ זה דיי מצחיק :silly:

(עדיף לצחוק מאשר לבכות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...