גלישה 014 - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלישה 014

samos

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעיות בשבוע האחרון של התנתקות פתאומית וחוסר יכולת של המודם להתחבר לאינטרנט (שגיאה 678 ) למשך 5-30 דקות.

זה רק אני עוד או שעוד מישהו נתקל בבעיות כאלו בזמן האחרון עם 014 ?

נ.ב

עוד עברה בראשי מחשבה לעבור בקרוב לחשבון עקב האיטיות הבלתי נסבלת לשרתים בחו"ל שממש עברה כל גבול בחודשים האחרונים.

עכשיו אני רואה שגם חשבון בהרבה מהמקרים לא מספק חיבור "נורמלי" לאינטרנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר שבוע בודק את העניין הזה של פינגים גבוהים בארץ ולאחר שלל בדיקות עם חברים בארץ (מקומות שונים ) עליתי על התקלה שלשום :

ישנה תקלה בקישור של אל בינלאומי. לכן ישנה איטיות כזו (בשעות העומס). בהרגע שבודקים פינגים\מהירות ברשת הפנימית של הכל תקין, אך כשיוצאים אל בינלאומי מתחילה הבעיה (פינג של 70-90 ) לשרתים בארץ. עכשיו כשבדקתי חיבור עם 013 הכל היה תקין. מכאן אני יכול להסיק מסקנה שהתקלה בבזק בינלאומי אבל בדקתי עם עוד חבר (שאין לו איטיות) שנמצא בבזק + בזק בינלאומי. ניתקתי את הראוטר כמה פעמים (הרבה) עד שקיבלתי IP מפול הכתובות שלו ושוב עשיתי את הבדיקה ושוב נוכחתי לגלות שעדיין יש לי איטיות . ורק אתמול בזק בינלאומיאישרו את המסקנות שלי והודיעו לי על זה ישנה תקלת עומסים על הקישור מבזק אל בזק בינלאומי .

ועכשיו כל מה שנותר זה לחכות לבזק (לפי מה שהבנתי הם אחראים על זה) לפתור את התקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיות בשבוע האחרון של התנתקות פתאומית וחוסר יכולת של המודם להתחבר לאינטרנט (שגיאה 678 ) למשך 5-30 דקות.

זה רק אני עוד או שעוד מישהו נתקל בבעיות כאלו בזמן האחרון עם 014 ?

נ.ב

עוד עברה בראשי מחשבה לעבור בקרוב לחשבון גיימר עקב האיטיות הבלתי נסבלת לשרתים בחו"ל שממש עברה כל גבול בחודשים האחרונים.

עכשיו אני רואה שגם חשבון גיימר בהרבה מהמקרים לא מספק חיבור "נורמלי" לאינטרנט...

מה שאתה מתאר זו בעיה נקודתית כנראה של (לא בנלאומי - 014), פנה אליהם ותתאר להם את הבעיה.

אני כבר שבוע בודק את העניין הזה של פינגים גבוהים בארץ ולאחר שלל בדיקות עם חברים בארץ (מקומות שונים ) עליתי על התקלה שלשום :

ישנה תקלה בקישור של אל בינלאומי. לכן ישנה איטיות כזו (בשעות העומס). בהרגע שבודקים פינגים\מהירות ברשת הפנימית של בזק הכל תקין, אך כשיוצאים אל בזק בינלאומי מתחילה הבעיה (פינג של 70-90 ) לשרתים בארץ. עכשיו כשבדקתי חיבור עם 013 הכל היה תקין. מכאן אני יכול להסיק מסקנה שהתקלה בבזק בינלאומי אבל בדקתי עם עוד חבר (שאין לו איטיות) שנמצא בבזק + בזק בינלאומי. ניתקתי את הראוטר כמה פעמים (הרבה) עד שקיבלתי IP מפול הכתובות שלו ושוב עשיתי את הבדיקה ושוב נוכחתי לגלות שעדיין יש לי איטיות . ורק אתמול בזק בינלאומיאישרו את המסקנות שלי והודיעו לי על זה ישנה תקלת עומסים על הקישור מבזק אל בזק בינלאומי .

ועכשיו כל מה שנותר זה לחכות לבזק (לפי מה שהבנתי הם אחראים על זה) לפתור את התקלה.

מצחיק, הסיפור שלך "עשה טובה" לנציג של בזק בינלאומי והוא שלח אותך לשבור את הראש עם בזק. אין כל בעיה גורפת עם הקישור של בזק אל בזק בינלאומי או כל ספקית אחרת. הבעיה הגורפת היא אצל הספקיות נטו.

אני מציע שתפתחו שישור בנפרד כי זה לא קשור למה שמתואר בשירשור זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי סומך על SPEEDTEST

בדקתי מהירות באתר הזה לא מעט.. במקרה בדקתי בLA-הבדיקה התחילה, המהירות הורדה הייתה 2MB+- ובסוף הבדיקה זה קפץ למהירות מקסימום שלי(10)

זה די ברור שהספקיות יודעות לזייף את התוצאות של speedtest זה יכול מקסימום לבדוק את התשתית שלך או אם מערכת הרמאות עובדת. גם גיליתי שאם אתה על netbook single על הוא יכול לזייף לך את התוצאות כי כנראה השעון של הflash עוצר כשהמעבד עושה משהו אחר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...