גלישה 014 - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלישה 014

samos

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בחודש האחרון אני גם סובל מבעיות גלישה (סרטונים לא טוענים,קרטועים) משחקי רשת פשוט בזבוז זמן או שבלתי שחיק או מעיפים על פינג גבוה.

להתקשר לתמיכה שלהם בלתי אפשרי יותר מ-30 דקות\שעה על הקו בלי מענה אפילו שהתשובה די צפויה "תאתחל את המודם" או שנותנים לך להוריד קובץ שמאוחסן פה בארץ וכביכול הכל בסדר.

זה עם 5 מגה + , מזל שההתחייבות נגמרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D:

לQTTP בעיקרון המעבר לחברת חשמל לא יפתור הרבה אך אני אשלם פחות משום שחברת החשמל תספק ותשתית משולבים.

לפי דעתי חבילת תשתית + ספק של חברת החשמל אמורה להיות הרבה יותר זולה משום שכבר התשתית מונחת לא כך?

לגבי איכות גלישה אתה צודק.. עד שלא יקנו עוד רוחב פס ויפסיקו עם התעדוף כלום לא ישתנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלקוח של 014 אני ממש נהנה להוריד במהירות של 10KB טורנטים מ TL

עם קו של 10M!!!

זה ברור שהם העבירו הילוך עם התיעדוף בצורה קיצונית, על הבוקר אני מתכוון לנתק את המנוי למרות ההתחייבות

מעדיף לשלם גם פי 2 לספק אחר ללא התחייבות בתנאי שיספק מה שבאמת צריך לספק ולא 10KB!!! מסכנים,

אני עדיין מתקשה לעכל מה שהם עושים שם ב 014 עד לפני שבוע הכל היה בסדר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב להצטרף.

014 יכולים להכחיש עד המילניום הבא.

יש חסימה אגרסיבית של טורנטים (ברמה של לא לעבור טורנט מטורנטליץ' עם מעל 50 סידרים מעל 30KB/S.)

גם אני מרגיש את זה בחודש/חודש וחצי האחרונים.

לפני כן באמת שהכל היה טוב, הייתי מקבל מהירויות טובות במשך כל היום.

אני לא מצפה ל100%, אני יודע שיש עומסים..אבל 30KB מתוך 1500? בושה!

אני בהתחייבות אצלהם לצערי, אם לא, הייתי עף על טיל..מצידי כל חודש מחליף ספקית ללא התחייבות, המצב של האינטרנט בארץ בלתי נסבל.

ולא רק זה, באמת יש איטיות חריגה ביוטיוב ובמשחקי . גם בPS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש את זה כבר מלפני חודשיים אפילו. נזק בינלאומי ספקית חרא, deal with it ומצטער שאני בוטה כי זה בטח נגד החוקים פה.

אני לא נשאר אצלהם סוף החודש גם אם יתנו לי חינם, כי מסתבר שזה גם לא עוזר. יותר מדי בעיות יש איתם - תקופות של התנתקויות, איטיות ועכשיו מה שאתם מתארים. כבר במיליון ת'רדים פה התלוננתי על זה אז אני לא אטרח הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ירח ,

בזק בינלאומי בוחנת טכנולוגיות ואפשרויות חדשות לשיפור חוויות הגלישה כל הזמן.

תודה על הפידבק.

בכל התפתחות חדשה נשמח לעדכן גם את חברי הפורום

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיטיות אכן הגיעה לחשבונות הגיימר, וזה לא נקודתי.

היות והמצב לא שונה בחברות אחרות, בינלאומי לא תעשה כלום להביא לשיפור אמיתי (לפחות עד שלא תהיה להם ברירה).

לוטם נחמד שאתם קשובים לקהילת HWzone, אך כל מי שמכיר את התנהלות הספקיות מבפנים, יודע שלא יהיה שינוי אמיתי בעקבות זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות והמצב לא שונה בחברות אחרות, בינלאומי לא תעשה כלום להביא לשיפור אמיתי (לפחות לא, עד שלא תהיה להם ברירה).

בזק בין לאומי דוקא עושים,

הם מצרפים משתמשים חדשים במחירים נמוכים.

אפשר להצטרף לחבילה של 12M ב50 שח לחודש.

היום אני משלם 75, 50 זה רק למשתמשים חדשים.

לפני שנה וחצי עברתי מ013 ל014 אחרי שבדקתי אחד מול השני כולל חבילת של 013.

החבילה הרגילה של בזק014 היתה יותר טובה מגיימר של 013.

היום המצב התהפך, גלישה רגילה ב013 יותר טובה מגיימר 014.

כל פעם שאני רואה את התוכי בטלוויזיה טס לו באוטוסטרדת האינטרנט של 014 אני לא יודע אם לצחוק או לבכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בגיימר ואתמול הtorrent הוריד 700 מגה ב10 דקות (בערך 10 מגה ויש לי עכשיו 15) :lol: בסביבות 10 בלילה . אני לא אומר שגיימר הוא הפיתרון אלא שהוא יכול לגרום לבעיה עם משתמשים בו להורדות כמו שאני עשיתי. אני מרחם על מי שצפה בyoutube וכו בזמן שאני ועד כמה אנשים ניצלנו את התיעדוף שלנו לרעה.

יש רוחב פס מוגבל וזה אומר שבלי ניהול נכון כל הלקוחות הפס הלקוחות יסבלו . אני לא חושב ש014 חוסמת או מגבילה משהו בחבילות הרגילות ואם היא עושה את זה זה על הורדות גדולות בשעות העומס צעד בכיוון הנכון. להוריד בשעות העומס זה כמו לשים סוס ועגלה על כביש מהיר- המכוניות אולי יכולות לנסוע יותר מהר אבל הסוס קובע את הקצב.

מה שאני מנחש שקורה ב014 בחבילות רגילות היא שהחבילות המתועדפות גוזלות כמות גדולה של רוחב פס עם p2p ואז החבילות הרגילות מקבלות איזה מינימום. וכשכולם ביחד בחבילות הרגילות גם מפעילים p2p או הורדות גדולות הם פשוט חונקים אחד את השני וכל יתר האנשים שעושים משהו אחר .

הפתרון של להוסיף רוחב פס אולי נשמע הגיוני אבל זה ממש לא כלכלי ולא ממש יעזור בשעות העומס . כל רוחב פס שהספקית תקנה יוכל להיות מנוצל במלואו בשעות העומס . יותר הגיוני לעודד את מי שמעמיס לעבור לשעות בהן יש רוחב פס פנוי או לעזוב את הספק. רוחב פס לחו"ל עולה המון כסף בסיבות ה600-700 שקל והיות יש להם בערך חצי פרומיל מרוחב הפס שהם מוכרים ללקוחות אחרת העלויות היו גבוהות יותר ומי שהיה משלם על זה הוא הלקוחות.

ככה זה עובד אצל כל הספקיות אז מי שרוצה לקנות חיבור צריך לשקול איזה פרמטרים חשובים לו. אם הפרמטר שהכי חשוב לך הוא לקבל מחיר כמה יותר נמוך אז כנראה האיכות של הספק לא ממש מעניינת אותך. תמיד כדאי לשקול פרמטרים כמו רוחב פס בשעות שפל ועומס ונפינגים בשעות שפל ועומס ולבדוק אם הספק חוסם או מגביל דברים שאתה רוצה להשתמש בהם. יש המון פרמטרים והחיבור האידאלי הוא קו מובטח שעולה הון עתק למגה . אנשים צריכים ללמוד להגמיש את הצרכים שלהם כי אנחנו גרים באי ויש לנו רק כבל אחד (משמעותי) לחו"ל ולהשתמש בו עולה המון כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים צריכים ללמוד להגמיש את הצרכים שלהם כי אנחנו גרים באי ויש לנו רק כבל אחד (משמעותי) לחו"ל ולהשתמש בו עולה המון כסף.

לא ביקשנו להוריד ב10M.

בסך הכל לראות סרט בYOUTUBE ב150K

גם אני לרוב מוריד ב10-11M אבל באותו זמן לא יכול לראות סרט בYOUTUBE. (כאשר אני מפסיק את ההורדה)

אבל שזה קרה לי בדקתי את אותו סרט ב013 ולא היתה לי בעיה.

יש ל014 בעיה בכל השיטה שלהם וכדאי שיבדקו מה קורה אצלהם.

הגיימר לא פותר את הבעיה, בדקתי את זה מול 014. משפר קצת אבל לא פותר.

האם אתה מצליח לראות באופן רציף בYOUTUBE, בעיקר כאלה שאין להם הרבה צפיות?

האם אתה מצליח לראות באופן תקין סרטונים בYNET?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם משתף כבד.

אבל הבעיה היא כבר לא רק שם.

כפי שצויין פה הבעיה היא גם במהירות STREAM ביוטיוב

וגם משחקי במחשב ובPS3.

כמו כן זו תופעה שהתחילה (לפחות עבורי) לפני חודש וחצי.

לפני כן עבדתי שנה עם אותם תנאים בדיוק והכל היה בסדר (ברמה של להגיע ל1.5MB/S גם בשעות היום).

נכון שיש את כל העניין של העומסים, אבל האם האוכלוסיה בישראל גדלה פי 500 ואף אחד לא סיפר לי על כך???

וכל הקטע של הPRIVATE NGN זה חרטה, זה אולי היה נכון בהתחלה כשלא היו הרבה אנשים מחוברים לחבילות הגבוהות אבל עכשיו זה לא יותר מסיסמא נבובה.

בנוסף, אם על פרוטוקול HTTP אני יכול להוריד 1.5MB גם בשעות היום, מה ההבדל אם אני מוריד את זה בטורנט?! למה לחסום?

בקיצור ניראה שכולם כולל כולם אוכלים את כל הצינור מ014.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביקשנו להוריד ב10M.

בסך הכל לראות סרט בYOUTUBE ב150K

גם אני לרוב מוריד ב10-11M אבל באותו זמן לא יכול לראות סרט בYOUTUBE. (כאשר אני מפסיק את ההורדה)

אבל שזה קרה לי בדקתי את אותו סרט ב013 ולא היתה לי בעיה.

בyoutube יש להם מערכת שמטפלת בהורדת רוחב הפס אבל בשעות העומס זה כנראה ממש לא עובד בגלל שאפילו את המינימום אי אפשר לקבל. כמו שציינתי לא נראה לי ש014 מגבילים משהוא בחבילה הרגילה וכשיש הרבה אנשים שמורידים דברים בשעות העומס כל הגולשים האחרים יסבלו. לדעת לעשות traffic shaping טוב זה די מסובך אבל בלי כמה הגבלות בסיסיות תקבל מצב בלתי נסבל. זה קשה ויקר לעשות packet inspection אבל לרוב זה יהיה יותר זול מאשר לקנות רוחב פס.

בyoutube זה גם מאוד תלוי מה אתה רואה ובאיזה איכות כי על פי הבדיקות שלי 480p ומטה זה עובד ובאיכות יותר גבוהה זה תלוי בפופולריות של הסרט אם יש להם אותו בcache . אני לא יודע איך הסרטונים בynet ואיפה הם מאוחסנים אבל אני די בטוח שהמערכת שעובדת על לא עובדת על שום streaming אחר.

לפי דעתי אם אתה מוצא אלטרנטיבה טובה ל014 פשוט תעזוב אותם (אני לקוח כמעט טוב שלהם) . אולי בגיימר הם טובים אבל העומס ב014 מאוד גבוה והם כנראה "מקשיבים ללקוחות שלהם" ואם כל הלקוחות מבקשים להוריד במקסימום בכל שעות היממה מתקבל מצב בלתי נסבל לכל הלקוחות שרוצים לעשות דברים אחרים. ספק טוב לא מקשיב ללקוחות שלו אלא מחליט בשבילם לפי שיקולים מקצועיים בלבד. רוב הלקוחות לא מבינים מה טוב בשבילם והם ינסו להוריד ב10 מגה כי זה מה שמכרו להם (ובגלל שהם ישראלים הם לא ירצו לצאת פריירים) . מאוד נוח לספקים לא לגלות איזה מניפולציות הם עושים לרוחב הפס אבל לא לעשות מניפולציות מביא לרוב למצב יותר גרוע.

כפי שצויין פה הבעיה היא גם במהירות STREAM ביוטיוב

וגם משחקי במחשב ובPS3.

בsteam ויוטיוב יש בעיה שהשרתים לפעמים מרוחקים וחלק באירופה וארה"ב ואז העומס יכול להגיע משם. אני אף פעם לא הצלחתי לעבור את ה600-700 KB בsteam . ביוטיוב לרוב אין לי בעיה כי אני לא צופה במשהו יותר גבוה מ360P במשחקים אם אין לך לא כדאי שיהיו לך ציפיות גבוהות.

נכון שיש את כל העניין של העומסים, אבל האם האוכלוסיה בישראל גדלה פי 500 ואף אחד לא סיפר לי על כך???

החיבור לבית נהניה רחב פי שניים לפחות ובגלל שהרבה אנשים רוצים תכני HD הם מורידים קבצים של 4-30GB במקום קבצים של 0.6-1.2GB . מה שקרה לפי החישוב שלי שאם הצרכים לא השתנו האוכלוסיה גדלה פי8 :lol: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התגובות של נציגת בז"בל היא אומרת הרבבבבבבבבההה וכלום אחד גדול :s05:

עזבו שטויות אם לא תצביעו ברגלים כמו באירופה אז לא יהיה שינוי !!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...