meizu m9 שוחרר android 2.2 - עמוד 11 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

meizu m9 שוחרר android 2.2

averaraz

Recommended Posts

מול ישום עצמאי, יש להם מרקט משלהם, כבר ראיתי כמה מכשירים שהיו מותקנים בהם applanet (!!!) עם ממשק שונה קצת ...

קיימים מכשירים עם תוכנות אחרות שעובדות על repository חיצוני, לא של גוגל, וממנו מורידים תוכנות ותכנים, לא בהכרח פיראטיים.

אני לא אומר שזה בלתי אפשרי לעבוד עם מרקט מקורי עם המכשירים האלה, אבל זה תהליך בהחלט לא מובן מעליו, ויש צורך בהבנה בסיסית בעבודה עם ADB וAVD שבא עם הSDK של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה קראת שהוא עם פלסטיקה גרועה? אותו דבר לגבי המארקט...

ישנה ביקורת בyoutube באנגלית שהבחור שם מוציא את גב המכשיר(כדי להראות את הבטריה).

לגבי המארקט - קראתי בפורומים.

ודרך אגב היה לי u8150 מכשיר הכי זול בשוק, אני ממש מתגעגע לאנרואיד שבו, הדבר היחיד שהפריע לי שם זה גודל המסך + רזולוציה.

אפילו המארקט בו היה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חדש.

כל החנויות מצפות ממלאי המכשירים להסתדר אחרי חג השנה הסינית החדשה (ב8 בפבואר) וכמו כן, מחיר המכשירים צפוי לרדת עקב מלאי גבוהה יותר.

בנוסף לכך, היום יצא עדכון חדש למכשיר שמתקן את הAndroid Market, למצלמה יש עכשיו את אופציית סריקת הבארקודים, ועוד מספר דברים:

http://www.meizume.com/meizu-m9-news/12680-new-meizu-m9-firmware-fixes-android-market-more.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חדש.

כל החנויות מצפות ממלאי המכשירים להסתדר אחרי חג השנה הסינית החדשה (ב8 בפבואר) וכמו כן, מחיר המכשירים צפוי לרדת עקב מלאי גבוהה יותר.

בנוסף לכך, היום יצא עדכון חדש למכשיר שמתקן את הAndroid Market, למצלמה יש עכשיו את אופציית סריקת הבארקודים, ועוד מספר דברים:

http://www.meizume.com/meizu-m9-news/12680-new-meizu-m9-firmware-fixes-android-market-more.html

:xyxthumbs:

מה לגבי עידכון 2.3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוגל טרנסלייט?

translate.google.com

גם דרך לדעת. :silly:[br]פורסם בתאריך: 22.01.2011 בשעה 20:22:49

עדכון קטן למי שמעוניין לרכוש את המכשיר.

המלאי בסין נגמר, אמור להתחדש רק בעוד כחודש [לאחר החגים שלהם].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...