עדכון קושחה כושל, צריך עזרה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון קושחה כושל, צריך עזרה

Inter

Recommended Posts

שלום,

לפני כמה ימים בשל בעיות רבות בכל נושא התקשורת האלחוטית ויציבות ראוטר edimax br6504n

החלטתי שאני מעדכן קושחה, לאחר שבדקתי גיליתי שהיו בעיות מראש עם חלק מאפשרויות השימוש בתקן N ובוצעו הגבלות ע"י פיקוק שנדרשו התקנה של קושחה מאתרם ולאחר מכן מאתר החברה...

לאחר ביצוע העדכון (הכל בוצע כנדרש) הקושחה החלה את עבודתה בצורה מסודרת ולאחר מספר רגעים בהם הטענתי מחדש את ההגדרות הקודמות שהיו לי הראוטר איבד כל קשר...

כשאר אני בודק מה הנתונים שאני מקבל ממנו הוא מציג לי כתובת אייפי 169.254.122.199 כמו שאתם רואים היא CLASS B, ושונה לחלוטין מכל ההגדות שאמורות להיות עם עדכון הקושחה, בנוסף לכך אין לי כלל קשר אליו מלבד כתובת האייפי שהוא מעניק לי ואין לי כתובת DG לגשת אליה.

למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות במצב כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאת ה IP הזה אתה מקבל מהנתב. אני חושב שה DHCP פשוט לא עובד או לא נותן לך כתובת. נסה אולי להגדיר IP ידני לכזה שאולי יכול לגשת ללוח הבקרה. זאת בהנחה שהממשק עדיין עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא שינוי, דבר חשוב שלא ציינתי... הנוריד של הWIFI מהבהבת תמיד.... מלבדה כל שאר הנוריות הן כרגיל...

יש למישהו עוד רעיון ?

רק על מנת לוודא -- אתה את ה-RESET כאשר הנתב מחובר לחשמל וכל המחשבים מנותקים ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...