תמיכה טכנית בבזק VS תחנת דלק - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה טכנית בבזק VS תחנת דלק

timac

Recommended Posts

בתחנת דלק יש גם טיפים. גרועים, אבל יש.

אני לא הייתי מוכן לעבוד בתחנת דלק חצי שנה בשביל 8800, מילא היו מביאים 580GTX :silly:

אני מתכוון לעבוד בתחנת דלק רק בשביל להשלים את המועדפת (נשארו 11 ימים מהעבודה הקודמת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתחנת דלק יש גם טיפים. גרועים, אבל יש.

אני לא הייתי מוכן לעבוד בתחנת דלק חצי שנה בשביל 8800, מילא היו מביאים 580GTX :silly:

אני מתכוון לעבוד בתחנת דלק רק בשביל להשלים את המועדפת (נשארו 11 ימים מהעבודה הקודמת).

ממ..טיפים בתחנת דלק?..אולי בכפר שמריהו העודפים של ה"אדומים" שרצים שם כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה מועדפת זה קשקוש שחלאות כמו ביביהו הגו:

"תעבוד 8 שעות, מתוכם נשלם לך על 7 כי שעה אתה ב"הפסקה"+משלם לנו על "ארוחת צהריים", תרוויח מינימום אבל גם מזה נמצא איפה לעקוץ ממך."

אני אישית בחרתי לעבוד בחנות ליד הבית, אני חוסך 30 שעות בחודש על נסיעות, לא מבלבלים לי את המח עם "הפסקות" למינהם (למען האמת כל העבודה מלאה בהפסקות ובאינטרנט), אני לא כבול ל-7 חודשי עבודה על הרגליים בחרא תנאים ואני מגיע ל- בלי לעבוד יותר מידי שעות.

אז נכון, יוצא לי להתעסק עם מצבים לא נעימים לפעמים אבל בסה"כ לא הייתי מוכן לאכול הרבה יותר חרא בשביל אותו הכסף. שיעבדו על מישהו אחר החלאות מבטל"א.

גם שירות לקוחות נשמע כאב ראש לא קטן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה ולא זה.

אם אתה לא רוצה להשתגע ולא רוצה לקבל לחץ מטורף על הראש (אתה רק השתחררת מצה"ל, אתה בטח רוצה קצת שקט נפשי). נסה לחפש מוקד תמיכה/שירות לקוחות קטן ולא פלצני.

לא מזמן התחלתי לעבוד במקום כזה. בהתחלה רציתי להרתע מכל סוג של עבודה טלפונית כזו או אחרת, אבל הבנתי שאין לי הרבה ברירות. או זה או מכירות/מלצרות/ תחנת דלק/סדרן סחורה בסופר.

גם במקום כזה לא פעם חווים מצבים לא נעימים אבל זה לא אותו הדבר... מוקד "טכני" כדוגמת זה שאני עובד בו, יכול לשמש כמקום הכנה למוקדים יותר בעיתיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם אחרי השיחרור פוגשים את העבודות האלו, חוץ מכמה בודדים שהצילחו לקבמן את עצמם איכשהו...

רציתי לעבוד בתמיכה טכנית אחרי השיחרור אבל הם רצו התחייבות של שנה וחצי לפחות...

לא רציתי להסתבך איתם, היו לי תוכניות אחרות.

אם זה לא מפריע לך, לך על זה.

אני אחרי השיחרור לא חיפשתי לעשות טונה כסף לטיול של כמה חודשים, רציתי לחסוך מספיק כסף לכרטיס טיסה ובערך 1000 דולר להתחיל חיים חדשים ויפים בארה"ב.

והעבודה בקולנוע עשתה לי יופי..

כמובן קרעתי את התחת בתקופת החופש הגדול (מעל ל240 שעות בחודש), אבל סגרתי חובות והשגתי את המטרה.

אגב זאת עבודה מצויינת לסטודנטים\פסיכומטרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...