תמיכה טכנית בבזק VS תחנת דלק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה טכנית בבזק VS תחנת דלק

timac

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הייתי בוחר בבזק.

תנאי עבודה יותר טובים.

מיזוג.

אתה עושה קורס של מנהל .

נראה לי שזה יתרון בבזק, לא ?

אתה תקבל שם יותר ידע מאשר בתחנת דלק.

מה לגבי השכר ?

שניהם נותנים מינימום ?

אם כן, בלי שום ספק הייתי בוחר בבזק.

אני יודע גם שבעבודה של תמיכה טכנית, ומכירות, אתה מקבל הרבה בונוסים למיניהם.

יש גם הרבה סיכון בתחנות דלק, שודדים וכו'.

כל הערסים בני 16 שבאים לקנות סיגריות ואתה לא מוכר, תופסים עלייך קריזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לך על הדלק. תעבוד שם חצי שנה בזמן הלימודים. זה גם יהיה לך נוח מבחינת המשמרות.

אחרי שתקבל את המענק תוכל ללכת לעבוד בבזק. גם יהיה לך יותר קל להתקבל לעבודה שם ואולי זה אפילו יתבטא בשכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה ההתלבטות.

עבודה בתחנת דלק זה בזבוז של החיים שלך. זה לא מפתח לך שום כישורים ולא פותח לך שום דלתות בעתיד.

עבודה בבזק היא עדיין עבודה "פשוטה" יחסית, אך מביאה לך נסיון טוב ופותחת לך דלתות בתחום בעתיד.

ה 8000 שקל האלה מתגמדים לעומת הנסיון שעבודה נורמלית תביא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות. הוא צעיר. החיים עוד לפניו והוא רק בתחילת הקריירה שלו.

בשני המקומות הוא ירוויח מינימום. בדלק יש בונוס נאה אחרי חצי שנה.

ומה עם עוד חצי שנה-שנה הוא ירצה לטוס לכמה חודשים בחו"ל כמו שעושים רוב המשוחררים הטריים?

בזק תמיד מחפשים ותמיד מגייסים וגם אחרי שהוא יקבל את המענק שלו הוא יוכל להתחיל לעבוד שם. החצי שנה ניסיון הזאת לא בורחת לשום מקום. מילא אם הוא היה בן 30 והזמן בורח לו מהר ואיתו נסגרים של הזדמנויות אז היה נכון ללכת לבזק בלי לחשוב פעמיים.

"בזבוז של החיים שלך"?! קצת נסחפת. נכון, זאת dead end job אבל זה לא שהוא הולך לפתח קריירה בתדלוק מכוניות. הוא צעיר. הוא ילד. יש לו את כל הקריירה שלו ואת כל החיים שלו לפניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע, אפילו בלי ממש 'למכור' השכר הבסיסי בבזק הוא קצת מעל מינימום.

ואם יש לך טיפה חוש לזה אפשר לעשות לא מעט כסף מהמכירות. מבחינת גמישות משמרות אני מניח שאין הרבה הבדל.

לגבי הנסיון אין ספק מה עדיף, למרות ששתי האופציות כמובן לא משהו.

זה תלוי מה נוח לך, בגדול. אישית, לא הייתי מתקרב לתחנת דלק. אתה כל היום מריח דלק ואז חוזר הביתה מסריח מדלק. אתה עובד בחוץ (יש גג, אבל זה עדיין בחוץ) בכל מזג אוויר, חום אימים, סופות לא משנה כ"כ - אתה עומד בחוץ כשאתה עובד. ואם זו תחנה עמוסה גם המוח נדפק, אתה אומר את אותו משפט מיליון פעמים ביום, המוח מכובה לגמרי, אתה כמו איזה Drone, זאת עבודה mindless במלא מובן המילה. אני לא מסוגל לעשות דברים כאלה, אני משתגע.

בבזק יחסית יש טיפה הפעלה של המוח, יש שיחה עם אנשים (גם אם הם שונאים אותך ומקללים אותך, זה גיוון). וכן, אפילו יש לאן להתקדם אם זה זורם, ואפשר להמשיך שם כמה שנים, לנהל צוות, לעשות קורסים - רשתות זה משהו שהם צריכים ומכשירים אנשים לזה, אם אתה בא עם ידע יש מצב שאחרי כמה חודשים כבר יקדמו אותך קצת. כמובן זה לא איזה להיט מטורף, אבל זה יותר מהאפס אפשרויות של תחנת דלק.

בקיצור, בשבילי זה ממש לא שווה את ה-1300 שקל לחודש, ובכל מקרה ההפרש לדעתי לא מגיע לזה כי בבזק השכר יוצא יותר גבוה מדלק בד"כ.

חברה שלי עבדה בתחנת דלק כמה חודשים, ובתמיכה טכנית של משהו כמו שנה. בוא נגיד ככה, לבזק היא תהיה מוכנה לחזור אם תהיה סיבה - אבל אין מצב שתמצאו אותה בתחנת דלק אלא אם כן היא צריכה דלק לאוטו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מענק מועדפת, היום זה שווה 8800

זה הרבה כסף אחרי חצי שנה לא רע בכלל, יחסית זה משהו כמו 1000 ש"ח + תוספת לחודש במידה וסיימת 180 ימי עבודה בתוך חצי שנה.

אבל - המשכורת שנותנים לך בתחנת דלק היא מינימום והעבודה מגעילה, לעמוד בקור מוות בלילה ולתדלק במיוחד ויש לך בדואים באיזור שזה חרבנה.

ולא נדבר על הריח המסריח שיש עלייך כל יום.

עבודה קקי, לדעתי עדיף.

כמו שאמרו לפעמים זה מתגמד המענק שתקבל לעומת ותק ונסיון במקום אמיתי של עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה מה שווה לך.

בהנחה שבשני המקומות מרוויחים מינימום, תוסיף לתחנת דלק עוד 1450~ ש"ח בחודש (6 / 8800) ותראה אם בבזק אתה מרוויח את הסכום הזה.

אם לא, אז תראה אם שווה לך "להתכלב" במשך חצי שנה בשביל עוד 1400 ש"ח בחודש או שאתה מעדיף להרוויח פחות אבל לעבוד במקום נוח יחסית.

בתור אחד שעבד פעם במוקד טלפוני (של חברת ביטוח אמנם, אבל זה אותו חרא) החיים גם שם לא כאלה פשוטים. המון כאב ראש ולקוחות עצבניים. אז אולי אתה לא עומד בחוץ בחום ובקור אבל גם שם בזיעת אפך אתה מרוויח לחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכון הבריאותי בלעבוד חצי שנה יום יום בתחנת דלק לא שווה גם מענק של 80 אלף שקלים. האדים של הדלק רעילים מאוד, ובבזק תמיד יש את האפשרות להתקדם ולהיות אחמ"ש או תומך טכני בכיר יותר וכו' (גם אם לא בחצי שנה, אם תעמוד בזה תוכל להשאר שם יותר עד שתמצא עבודה כמנהל - להזכירך, תעודה בלי ניסיון לא שווה הרבה בתחומים האלה), בניגוד לתחנת דלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...