אנונימיות לטוקבקיסטים ברשת - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנונימיות לטוקבקיסטים ברשת

david11

האם לחשוף שמות של טוקבקיסטים ברשת ?  

1371 הצבעות

1. 1. האם לחשוף שמות של טוקבקיסטים ברשת ?

• לא לחשוף שם
    • כן לחשוף שם

Recommended Posts

האיש מאחורי הטיקבוק איננו בעל אותם אמצעים להגן על עצמו כמו זה שמפורסם בכתבה - וזה כל העיניין .

איך הגעת למסקנה הזאת?

[br]פורסם בתאריך: 24-12-2010, 20:02:48

:-X

טוב שאתה מודה

אז לא, החוק לא יתן לך להשמיץ אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האינטרנט הוא פלטפורמה שונה מהעולם האמיתי. היא מאפשרת לכתוב דברים אנונימית. אבל בגלל שאנחנו לא יודעים להתמודד אם זה בוא פשוט נשתיק את כולם ונכריח על ידיי החוקים שכולם יתנהגו כמו שאנחנו מכירים

בוא נשאל דבר אחר - איך אתם רוצים להתמודד אם מישהוא שמשמיץ דרך פרוקסי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיש מאחורי הטיקבוק איננו בעל אותם אמצעים להגן על עצמו כמו זה שמפורסם בכתבה - וזה כל העיניין .

אני לא יכול עם זה - אתה פשוט מכאיב לי כבר.... ניסיתי, באמת שניסיתי לא להגיב יותר...

תגיד מה אתה לא מבין בחוק? למה אתה נדבק לדוגמא הזאת של בן אדם מפורסם שכתבו עליו כתבה וטוקבק שכתב משהו לא יפה על המפורסם הזה? אתה נדבק לדוגמא הזאת כאילו החוק מדבר רק על תגובות בYNET לכתבות על מפורסמים.. אולי זה יפתיע אותך, אבל זה לא הדבר היחיד שאפשר לפרסם באינטרנט, אני יכול לדוגמא לכתוב שקרים בפורמים, בפייסבוק ואפילו בבלוגים, אני יכול לכתוב שקרים על ראש הממשלה ועל מירי בוהדנה אבל אני יכול לכתוב שקרים גם עליך ואפילו על השכנה הנחמדה שלך שפעם בשבוע מקפידה ללכת להתנדב בבית תמחוי... האינטרנט מקום גדול, אולי תצא כבר מYNET?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האינטרנט הוא פלטפורמה שונה מהעולם האמיתי. היא מאפשרת לכתוב דברים אנונימית.

not anymore.

חבל על הזיוני שכל שאתם מורחים פה על גבי עמודים שלמים. אתם מתנגדים לחוק כי אתם לא מספיק גברים כדי לעמוד מאחורי המילים שלכם, וזה ממש לא משנה באיזה מדיום מדובר. שום קשקוש לא יוכל להסתיר את העובדה הפשוטה והבסיסית הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטענה שלך היא אכן תסמונת הש.ג.

"למה מערכות העיתונים והאתרים שמאפשרים טוקבקים לא שמו שומר על הגדר. הרי אי אפשר להאשים את המפרסם עצמו שהוא עבר את הש.ג. והשמיץ בני אדם."

איסטרא בלאגינא קיש קיש קריא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטוקבקיסט מרוויח אך ורק מדמותו הסייברית ( אותה ניתן להעניש - לתת באן - ( דרך אגב זה נושא מישפטי כרגע אם ניתן לעשות זאת ובאיזה אופן מכיוון שהועלתה טענה שהדמות הזאת היא אמורה להיות רכוש היוצר שלה - לא חשוב כרגע זה נושא אחר קרי זכויות על דמות הסייבר במרחב הרשת )- להשמיץ בטיקבוק חוזר וכו' . ( אם הטוקבקיסט מרוויח מדמותו הסייברית יהיה ניתן לפגוע גם בה באותה צורה קרי טיקבוק מתלהם ומשמיץ נגדה )

מי שמרוויח באופן ישיר נניח בעיתון אינטרנטי אלו הם בעלי האתר - הכתב שמפרסם את הכתבה ולא הטוקביקיסט שהביע את דעתו ( גם אם היא פוגענית ) ולכן אחראיות מי שמרוויח להשקיע בניטור וניהול האתר שלו .

נניח לדוגמה שויינט פירסמו כתבה על אלמוני פלמוני - אנשים נכנסו לאתר לקרא ( ויינט מרוויחה על פירסומות וכו' ) והגיבו ( ויי נט צריכה להחזיר חלק מהכסף אותו היא הירוויחה ולשלם לעורך שיוציא וימיין את הטיקבוקים שלא מתאימים לה מכל סיבה שהיא תמצא לנכון ) ויינט לא עושה כך כי היא רוצה לצמצם עלויות ולמקסם רווח ולכן היא מאשימה את המטקבק - די פשוט . ( אבל לא נכון ולא צודק ) [br]פורסם בתאריך: 24.12.2010 בשעה 21:36:11

הטעות הבסיסית של מצדדי החוק היא הגזרה השווה שהם מחילים על טיקבוק ביחס לפירסום כתבה ברשת .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטוקבקיסט מרוויח אך ורק מדמותו הסייברית ( אותה ניתן להעניש - לתת באן - ( דרך אגב זה נושא מישפטי כרגע אם ניתן לעשות זאת ובאיזה אופן מכיוון שהועלתה טענה שהדמות הזאת היא אמורה להיות רכוש היוצר שלה - לא חשוב כרגע זה נושא אחר קרי זכויות על דמות הסייבר במרחב הרשת )- להשמיץ בטיקבוק חוזר וכו' . ( אם הטוקבקיסט מרוויח מדמותו הסייברית יהיה ניתן לפגוע גם בה באותה צורה קרי טיקבוק מתלהם ומשמיץ נגדה )

מי שמרוויח באופן ישיר נניח בעיתון אינטרנטי אלו הם בעלי האתר - הכתב שמפרסם את הכתבה ולא הטוקביקיסט שהביע את דעתו ( גם אם היא פוגענית ) ולכן אחראיות מי שמרוויח להשקיע בניטור וניהול האתר שלו .

נניח לדוגמה שויינט פירסמו כתבה על אלמוני פלמוני - אנשים נכנסו לאתר לקרא ( ויינט מרוויחה על פירסומות וכו' ) והגיבו ( ויי נט צריכה להחזיר חלק מהכסף אותו היא הירוויחה ולשלם לעורך שיוציא וימיין את הטיקבוקים שלא מתאימים לה מכל סיבה שהיא תמצא לנכון ) ויינט לא עושה כך כי היא רוצה לצמצם עלויות ולמקסם רווח ולכן היא מאשימה את המטקבק - די פשוט . ( אבל לא נכון ולא צודק ) [br]פורסם בתאריך: 24.12.2010 בשעה 21:36:11

הטעות הבסיסית של מצדדי החוק היא הגזרה השווה שהם מחילים על טיקבוק ביחס לפירסום כתבה ברשת .

אני לא יכול עם זה - אתה פשוט מכאיב לי כבר.... ניסיתי, באמת שניסיתי לא להגיב יותר...

תגיד מה אתה לא מבין בחוק? למה אתה נדבק לדוגמא הזאת של בן אדם מפורסם שכתבו עליו כתבה וטוקבק שכתב משהו לא יפה על המפורסם הזה? אתה נדבק לדוגמא הזאת כאילו החוק מדבר רק על תגובות בYNET לכתבות על מפורסמים.. אולי זה יפתיע אותך, אבל זה לא הדבר היחיד שאפשר לפרסם באינטרנט, אני יכול לדוגמא לכתוב שקרים בפורמים, בפייסבוק ואפילו בבלוגים, אני יכול לכתוב שקרים על ראש הממשלה ועל מירי בוהדנה אבל אני יכול לכתוב שקרים גם עליך ואפילו על השכנה הנחמדה שלך שפעם בשבוע מקפידה ללכת להתנדב בבית תמחוי... האינטרנט מקום גדול, אולי תצא כבר מYNET?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל אחד מהמקרים האלה אתה איזה אנונימי שמקלל או מרכל, ומוציא את עצמך אידיוט

מי שמכיר את השכנה מהבית תמחוי, לא צריך אותך

מי שלא מכיר, לא יקרא גם את ההשמצות ו/או לא יקשר אותם לבנאדם (שהוא לא מכיר ממילא)

מי שחושב שהוא מכיר בנאדם לפי השמצות אנונימיות ברשת, לא צריך להתחשב בדעה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שמספיק אנשים לא קנו מחנות מסויימת רק כי הם קראו עליה באינטרנט דבר שלילי, לא משנה שהכותב שיקר.

לא יודע על מקרה כזה שקרה באמת, אבל אם מישהי היתה כותבת במספיק מקומות שאנסת אותה (פייסבוק/פה בhwzone/וכו' וכו') אני מבטיח לך שיהיה מי שיחליט להתרחק ממך ויהיה את הבוס שיגגל עליך וימצא את זה ולא יקבל אותך לעבודה בגלל זה, ואם אחרי שנים רבות כבר הגעת למעמד בכיר בשירות הציבורי - את העיתונאי שימצא את השטות הזאת מהעבר שלך שתעלה לך בקריירה.

אם אתה גננת - את ההורה שימצא את זה ויגרום לפיטורים שלך.

בכל המקרים האלה זה ממש לא משנה שזה שקר, מישהו החליט שהזכות שלך לשם טוב שווה פחות מהזכות שלו להעלילל עלילות על אנשים תמימים ועכשיו בגלל זה החיים שלך נהרסו, כל הזין לך, אבל אל תדאג! כי עכשיו אתה יכול לכתוב בתגובה ש-א. מירושליים אנסה אותך! כולם יאמינו לך והכל יהיה טוב בעולם! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחושב שהוא מכיר אותי אחריי חיפוש בגוגל הוא לא מי שהייתי מעוניין בקשר איתו בכל מקרה. אם הוא חושב את עצמו כזה גאון אז זה לא יהיה המקום היחיד שבו זה יבוא לביטוי

אני יכול לפנות למנהלי האתר HW / / וכו ולבקש להוריד את זה, לא צריך שמץ של חוק או תביעה בשביל זה

מי שמלכלך יכול להתחבר דרך פרוקסי, איך בדיוק החוק עובד במקרה הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נראה כמה לא אכפת יהיה לך כשיפטרו אותך בגלל שקרים שפורסמו באינטרנט..

ואני בטוח שממש לא יהיה אכפת לך אם לא תתקבל לעבודה שאתה חושק בה בגלל שקר..

מה היית אומר אם היית מתקבל לעבודה מסויימת ומישהו היה מתקשר לבוס ומספר לו שקרים עליך ובגלל זה יפטרו אותך?

מה היית אומר אם היית מורה והיו מפיצים שקרים אצל ההורים של הילדים שהיו גורמים לפיטורים שלך?

מה היית אומר אם היית מתמודד למשרת מנכל של משרד ממשלתי ומישהו היה מתקשר לעיתון ומספר איזשהי עלילה שהיתה מתפרסמת בעיתון וגורמת כמובן שבמקרה הטוב לא יקדמו אותך..

מה עושה את ההבדל? באינטרנט מותר לעשות מה שבא לך? מה באינטרנט אין השלכות למעשים שלך? באינטרנט מותר לך להתנהג כמו ילד בן שלוש שעושה מה שבא לו בלי לחשוב על איך שהמעשים שלו משפיעים על האנשים שמסביבו?

או שמה אכפת לך, אתה יודע את האמת, זה לא משנה שכולם חושבים שאתה אנס.. אתה בכלל לא רוצה לעבוד בעבודה שמישהו מפטר אותך כי הוא חושב שאתה אנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...