אנונימיות לטוקבקיסטים ברשת - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנונימיות לטוקבקיסטים ברשת

david11

האם לחשוף שמות של טוקבקיסטים ברשת ?  

1371 הצבעות

1. 1. האם לחשוף שמות של טוקבקיסטים ברשת ?

• לא לחשוף שם
    • כן לחשוף שם

Recommended Posts

בעקבות הנסיונות לחשוף את שמות המגיבים , האם לדעתכם ראוי שיהיה מקום אחד שבו חופש הדיבור יהיה אבסולוטי ואנונימי ?

בכוונה לא נתני אפשרויות של דיון בנושא מפני שאני מבקש את הדעה האבסולוטית שלכם .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3998411,00.html

אשמח אם תציינו מדוע בחרתם כך ,

אני הצבעתי לא כי אני חושב שצריך להשאיר מקום אחד שבו כולם יכולים להביע את מה שהם חושבים בצורה חופשית גם אם זה מוטעה וגם אם זה שיקרי,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן

אבל מי שיכול לקבוע את זה הוא רק אחד שיש לו הרבה כסף להליך המשפטי

תראה למשל את הדוגמה של מיקי (רוזנטל עם התביעה המעושה של האחים עופר , בעלי ההון , הם פשוט מאיימים , עכשיו נניח על מה שאמרתי האחים עופר ( לדוגמה ) יכולים ללכת ולתבוע אותי ואין לי יכולות מוניטריות דומות לשלהם לכן קרוב לודאי שהם יזכו , אם הם יזכו הם ישתיקו את האנשים ( זו רק דוגמה בלבד )

לכן לעניות דעתי המלחמה ברשת צריכה להיות וירטואלית בלבד , מישהו השמיץ אותך ? תשמיץ אותו גם , תציף את הרשת בהשמצות כלפיו , תכחיש , תפרסם תגובות בעדך , זה לא ניראה לי הגיוני לסתום פיות - זו הנקודה העקרונית שלי .

בקיצור , להילחם באותו כלי של מי שהשמיץ אותך , לא להכניס כלי שאין ביכולתו של המשמיץ להשתמש בהם .

אתה פוגם בעיקרון השיוויון בצורה חמורה ביותר . הצעד הזה ימכור את חופש הדיבור לבעלי ההון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

כמו כן אני מתכוון רק לטוקבקיסטים , לא לכתבים או אולי לבעלי אתרים ו / או ספקיי מידע מקצועיים ,

אני שואל אם מותר לעצור את הילד שצועק :"המלך ערום" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל אם מותר לעצור את הילד שצועק :"המלך ערום" .

אם הוא רשם את זה בטוקבק, אז כן.

ברמת העקרון, ההצעה הזו מראה כמה זבולון אורלב הוא איש קטן וחסר חוט שדרה.

שאפילו כתיבת טוקבק מערערת את ביטחונו הפוליטי.

כמה קטנוני אתה יכול להיות? מה רע בכתיבת טוקבק בסגנון "אולמרט בן זונה"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זקן אחד בא לרופא ומתלונן על כך שלא עומד לו כל לילה , אומר לו הרופא :" טוב סבא , שתהיה בריא אתה כבר בן 75 והעסק לא כמו פעם " אומר לו הזקן :" אבל השכן שלי בן 85 ועוד משגל כל לילה " הרופא מתפלא ושואל אותו כיצד הוא יודע את הדבר הזה ומהיא ההוכחה ? עונה לו הזקן :" מה זאת אומרת ? הוא , השכן כל בוקר בא ומספר לי על כך " אז עונה לו הרופא :" אז ספר לו גם אתה שעומד לך ושאתה משגל כל לילה !"

טיקבקו עלייך ?

טקבק עליהם גם !

מה הבעיה כאן ?

למה להפחיד את הציבור שלא יעיזו לפתוח את הפה ? זה מוגזם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בחוק שהוא ישמש כדי לחשוף כל טוקבקיסט באופן מעשי, ואני לא יודע אם חוק כזה יעבור בג"ץ (ולמען הדמוקרטיה אני מקווה שלא).

אני לא מבין מה הבעיה, אם מוכיחים הוצאת דיבה בטוקבק בית המשפט יכול להחליט לחשוף אותך, ומי שיש לו עניין לחשוף אותך גם בעל מספיק כסף בשביל זה.

זבולון אורלב, בשם (ובתמיכת) הממשלה מוכיח מחדש כמה חברי הכנסת והממשלה שלנו פחדנים ורבים מהם מפגינים אנטי-דמוקרטיות בצורה מדהימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי ברור מה הם יעשו

הם יתפשו אחד טקבקיסט/ית ויהפכו אותם לדוגמה של מה קורה למי שמלכלך על בעל הון/כוח/ממשל/עמדה וכו' וכל השאר יפחדו ולא יגידו כלום , זה לא ממש שהם יתחילו לתבוע אחד אחרי השני , הם יתבעו בצורה שתספיק להפחיד את הציבור וככה הם יעשו את הרוב באמת דומם , לא תוכל אפילו להביע את דעתך בדף הפייסבוק שלך וכו' ברור שלאחר מכן יתחילו להחיל את החוק הזה על דיבור בפרהסיה כי הרי טיקבוק הוא בדיוק זה , דיבור בפרהסיה , טיקבוק הוא קל להוכחה כי יש תעוד וזה יקל על בית המשפט אבל התקדים יהיה ומספיק יהיה להביא ראיה של עדות נניח כדי לסתום למישהו את הפה בצורה כזו שהשאר כבר יפחדו לדבר בכלל ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי , מספיק שהם יתפסו אחד ויעשו אותו לדוגמה , זה הכל , זה מן צנזור על הפה של האזרח , שגם אסור לו להתלונן ???

הרי כולם יודעים מה התועלת של טוקבק , כלום , שום דבר , הכלבים נובחים , אז ? מה העיניין למעט הרצון לסתום פיות ולדכא ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דויד, אפילו יותר מזה, לדעתי העובדה שלאזרחים יש את היכולת להתלונן מהווה מין ווסת לחץ.

אגב, הטוקבקים גם יכולים להוות איזשהו משוב לאותם חברי כנסת בנוגע לפעולות שהם עושים או מתכוונים לעשות (אני יודע שתמיד אפשר לכתוב את הדברים גם בצורה לא חסויה, אבל בפועל הדברים יהיו מעודנים בהרבה ולדעתי גם הרבה פחות אנשים יכתבו).

בגדול חברי הכנסת היו מאוד מעוניינים שנבחר בהם אחת לארבע שנים ושנפסיק להטריד אותם אחר כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם לא נהיה אנונימים, איך בכלל יאמתו את הזהות שלי? לפי שם שאני אתן?

לי IP?

לא רלוונטי בכלל. אנשים לא משתמשים בחיבור אחד כל החיים.

קודם כל, יכולים לדרוש שם (הרי כל הטוקבקים עוברים סינון כזה או אחר).

דבר שני, הם יודעים את הIP שלך. מכאן והלאה זה עניין של שיחת טלפון לאתר אותך (אני די בטוח שלספקיות יש הצלבה של IP ללקוח די הרבה זמן אחורה. מה שכן, אם תעשה זאת מרשת ציבורית - לא ניתן יהיה לעלות עליך, אלא אם תדרש לאמצעי זיהוי אחרים - וזה בהחלט אפשרי שתצטרך להזדהות בכל WIFI חינמית ולא חינמית כתוצאה מהחוק הזה, עוד פגיעה באנונימיות הרשת).

חוץ מזה, אין איזה חוק או תקנה או משהו בנוגע לנייטרליות הרשת? אם לא, כדאי מהר להכניס את זה לספר החוקים, ואם כחוק יסוד (למשל, כבוד האדם וחירותו) אז מה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...