אנונימיות לטוקבקיסטים ברשת - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנונימיות לטוקבקיסטים ברשת

david11

האם לחשוף שמות של טוקבקיסטים ברשת ?  

1371 הצבעות

1. 1. האם לחשוף שמות של טוקבקיסטים ברשת ?

• לא לחשוף שם
    • כן לחשוף שם

Recommended Posts

העיניין הוא שהיום ההגדרות של "אמת" ו "שקר" של נכון או לא נכון הן פונקציה של כסף ! ( או כוח / עוצמה ) ( אתם חיים בסרטים אינפנטילים שיש איזו אמת אבסולוטית , אולי אני הייתי צריך לפתוח את הנושא בתרד דת ואמונה , רבותי , אין אמת אבסולוטית יש ראיות ויש הוכחות ואלו הן פונקציה של כסף ושל עוצמה ) ( מצדדי החוק כל כך מלאי פחדים שהם מוכנים למכור את החרות שלהם בשביל תחושה ריגעית ושיקרית של ביטחון , עאלק דדי מפחד שיפטרו אותו בגלל עלילת שווא - צחוקים אחי , אף אחד לא סופר אותך וגם אם כן לא היה לך מספיק כוח ועוצמה לתבוע את הטוקבקיסט - החוק הזה נועד בעיקר לשרת את החזקים ולא אחד כמו מר ירח או אפילו דדי ובטח לא אותי ולא את רוב המשתמשים ברשת - החוק מיועד למספר מצומצם של אנשים שרוצים להגן על התאוריות שלהם לגבי עצמם שנקנו בכוח , השקעה וכסף מלא והם רוצים להגן על האינטרסים שלהם בתודעת הציבור שאתם היא חלק מהציבור , כלומר האיש החזק דורש בכוח זכויות על התודעה שלך , אתה בתור ציבור )

דבר נוסף שאתם בוחרים להתעלם הוא כמובן מהעובדה שכל בעל אתר יכול להחיל את החוקים שלו עצמו על המגיבים באתר , נתקלתי באתר שמודיע חד משמעית למשתתפים בו שהם חייבים להשתמש בשמם האמיתי ולמסור פרטים נכונים על עצמם ושהם יבדקו - זכותם , אף אחד לא מונע מבעל אתר כזה או אחר להודיע בפירוש למגיבים שכתובת האיי פי שלהם תפורסם , מה מונע מהם לעשות זאת ? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באינטרנט כמו באנארכיה כל אחד עושה מה שהוא רוצה. אל בעלי אתרים זה אומר שכל אחד קובע את החוקים שהוא רוצה באתר שלו

הבעיה היא שיש גישה שלפיה גם מה שנמצא הרחק ממך יכול לפגוע בך. למשל, אם באתר מסוים נעשה משהוא שלא נראה לך (שנעשה בתוך תחומי האתר ולא במסגרת שאתה נמצא בה), אתה יכול להחליט שזה פוגע בך גם אם אתה בחיים לא היית באתר הזה. ואז יש לך תירוץ שנפגעת מהאתר ואתה רוצה לעשות נגדו משהוא

התירוץ הזה הוא בדיוק זה - תירוץ כדיי לעשות משהוא, בין אם נגד כותב אנונימי או נגד אתר , כדיי למנוע מצב שאיפה שהוא נעשה משהוא שלא נראה לך. מי שמעביר את התירוץ הזה בחוק הוא מי שלא מקבל את זה שיכול להיות מקום מתנהל בצורה שונה מאיך שהוא רוצה. ואם הוזכר כאן דת ואמונה, יש אוכלוסיה מאוד מסויימת שמתנהגת ככה בדיוק בעולם האמיתי וכופה חרטא אל אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק

החוק הזה הוא לא למנוע השמצות וכו' הוא למטרה אחת בלבד - דיכוי . ( דרך הפחדה ואיום בתביעה ) ( הציבור הרי ידוע בזה שהוא מגיב הכי טוב לאיומים והפחדות , כך הוא הציבור נוח יותר לשליטה )

( הרי ראשית אף אחד לא ממש מתיחס לטיקבוקים , שנית , מי שכל כך ירצה להישאר אנונמי , יוכל לעשות בקלות , שלישית , בעלי אתרים יכולים לנטר את הטיקבוקים ולמנוע אותם אם הם רק ירצו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שיש גישה שלפיה גם מה שנמצא הרחק ממך יכול לפגוע בך. למשל, אם באתר מסוים נעשה משהוא שלא נראה לך (שנעשה בתוך תחומי האתר ולא במסגרת שאתה נמצא בה), אתה יכול להחליט שזה פוגע בך גם אם אתה בחיים לא היית באתר הזה. ואז יש לך תירוץ שנפגעת מהאתר ואתה רוצה לעשות נגדו משהוא

אתה טוען שמה שרחוק ממך לא יכול לפגוע בך?

אולי שמעת על דבר חדש, זה נקרא ה"אינטר-נט".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שֶׁקֶר

משמעות המוצגת כנכונה, אף שהיא איננה כך. ההיפך מן האמת.

* "ישנם שלושה סוגי שקרים: שקרים, שקרים ארורים וסטטיסטיקה" (בנימין ד'יזרעאלי)

* "ובחרתם בחיים, בני! בחיי אמת, בחיי עולם הבא, ולא במַדוּחי השקר שבעולם הזה" ("הסער מתחולל", ש' בן־ציון)

* "המעיד בהליך שיפוטי, ביודעין, עדות כוזבת בדבר מהותי לגבי שאלה הנדונה באותו הליך, הרי זו עדות שקר, ודינו - מאסר שבע שנים" (סע' 237 לחוק העונשין, תשל"ז־1977)

* "לֹא־תַעֲנֶה בְרֵעֲךָ עֵד שָׁקֶר" (שמות כ – פסוק י)

שִׁקֵּר, שָׁקַר

אמר דבר שאינו נכון ביודעין, סילף את האמת.

* אני יודע שלא כך היה במציאות - הפסק לשקר לי!

* "וְעַתָּה הִשָּׁבְעָה לִּי בֵאלֹהִים הֵנָּה אִם־תִּשְׁקֹר לִי וּלְנִינִי וּלְנֶכְדִּי" (בראשית כא – פסוק כג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

ביקשתי להגדיר לא לפרש את המילה ( להגדיר כלומר להטוות את התחומים שבהם היא המילה מתקיימת להבדיל ממילים אחרות )

מהיא אמת ?

האם הרגשות שלי הם אמת ?

אתה הבאת את ההגדרה כהיפך של האמת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב בקשתי הגדרה ואתה נתת תשובה על מה היא לא כלומר על דרך השלילה , משל שאלתי אותך מהוא חתול ואתה ענית הוא לא כלב , לא חשוב ,

מהיא אמת ?

האם הרגשות שלי הם אמת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב בקשתי הגדרה ואתה נתת תשובה על מה היא לא כלומר על דרך השלילה , משל שאלתי אותך מהוא חתול ואתה ענית הוא לא כלב , לא חשוב ,

מהיא אמת ?

האם הרגשות שלי הם אמת ?

זה ההגדרה של שקר, אם יש לך בעיה עם ההגדרה הזאת אתה מוזמן להציע הגדרה אחרת, או לעבור לשפה אחרת שבא יהיה לך מילים טובות יותר להביע את מה שאתה רוצה.

הרגשות שלך הם לא קשורים לאמת ושקר, ולכן גם לא תוכל לתבוע מישהו שאומר שאתה חרא של בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות ? אפילו לבני אדם עם יכולת חשיבה מינימלית כמו שלך יש זכות לדעה , אני חושב שאתה היית צריך להיות בין מתנגדי החוק בשל כך :lol:

אבל למען יתרת הקוראים :

אין דבר כזה אמת או שקר , אלו הם מושגים איזוטרים , דואליים , מושגים התלויים אחד בשני , החוק מדבר על הבאה לבית משפט , בית המשפט איננו מתעסק בשאלות של אמת ושקר , בית המשפט מתעסק עם שאלות של חוקי ולא חוקי והדרך לקבוע האם דבר היה או לא היה ( אמת או שקר ) הוא עובדות או בשפה המשפטית , ראיות , ראיות הן פונקציה של עבודה , כלומר כדי לגייס ראיות אתה צריך ידע/כוח/ או בקיצור כסף , לכן היתרון בבית המשפט הוא לצד שיכול לגייס יותר ראיות וכמה שיותר ראיות מוצקות קרי מגובות בראיות נוספות שמאששות ומחזקות את הראיה שהובאה , לאחר שראיה נקבעה כקבילה ( קרי מתאימה להבאה בפני בית המשפט וראויה לדיון רק לאחר מכן שוקלים את הראיה הזו וכך קובעים את הטענה של מי מהצדדים להיות "אמת" או " שקר" לאחר שקבעו מה אמת ומה שקר ממשיכים לשלב הבא והוא פירוש החוק .

לסיכום ף

אין דבר כזה בעולם האמיתי אמת או שקר

אמת או שקר הם מושגים בילתי ניתנים להגדרה ותלויים זה בזה קרי עומדים ביחס אחד לשני וביחס למה שאפשר להוכיח ,

ההוכחה נעשת על ידי ראיות שאם הן קבילות הן נקבעות כעובדות ואם הן מתקבלות כעובדה ( כלומר הצד השני לא עירר עליהן בראיות משלו ובית המשפט קבע את הפסק על פיהן ) אפשר לפרש את החוק ולראות האם הן העובדות נופלות בגזרות החוק ( פירוש החוק ) ומהו גזר הדין כתוצאה מכך .

לכן :

אמת ושקר הן פונקציה של מה שאתה יכול להוכיח

מה שאתה יכול להוכיח נגזר באופן ישיר מהיכולות שלך ( עוצמה שלך , כסף , ידע , כוח , ניסיון וכו' )

לכן היתרון הוא לאיש החזק ולא לטוקבקיסט , לכן האיש החזק ידכא אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...