תוכנת DIAL A FIX מתי להריץ ? - עמוד 6 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת DIAL A FIX מתי להריץ ?

doctorefraim

Recommended Posts

אתה מתעלם ממה שאני כותב.

בכוננים אני מתכוון לכוננים קשיחים. אתה מחבר את שניהם במקביל - הישן (התקול) והחדש.

אחר כך אתה מעלה את התוכנה מדיסק האתחול (או מ-, אני ממליץ מדיסק האתחול מבל מיני סיבות). ומבצע Clone לכונן.

כל מבנה הכונן ישוכפל ובכונןה חדש תיווצר תמונת מבנה של הכונן הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מתעלם,

פשוט אני מעדיף לעשות את זה בדרך השניה , אני גם רוצה שיהיה לכל מקרה IMAGE של המחשב הזה על דיסק .

אבל אין לי 2 כוננים של CD .

אמרת שצריך גם דיסק CD של אתחול שעשינו דרך אקרוניס וגם דיסק CD עם ה IMAGE כדי לבצע את הפעולה (להעביר את ה IMAGE לכונן החדש מבלי שהישן מחובר)

כן?

וב IMAGE שיצרנו עם אקרוניס יש לנו גם את כל המחיצות שבכונן הקשיח הישן? ולא רק את המחיצה של מערכת ההפעלה ? (כלומר זה יעבור גם עם המחיצות?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה מידע יש לך במערכת אבל סביר להניח שהוא בכל מקרה לא ייכנס לך בתקליטור בודד ולכן שמירת ה-Image על תקליטור היא לא בטוח אפשרות.

הדרך הראשונה שהצעתי היא פשוט הכי נוחה עבור שכפול דיסקים. זה קל ולעניין. אם תרצה אחר כך תוכל ליצור Image בודד של מחיצת מערכת ההפעלה בלי קשר לשכפול.

גם אם בסוף תחליט לפעול בדרך השנייה בכל זאת, אז תשמור את ה-Image שנוצר בכונן הקשיח הישן ומשם תפרוס אותו לחדש. בקשר למחיצות, תבחר פשוט בכל המחיצות שבכונן במהלך יצירת ה-Image.

אין צורך בשני כווננים אופטיים בשום מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין מצב לצרוב את ה IMAGE על תקליטור ? אין דבר כזה? כי זה לא אמור להכנס לתקליטור ? (זה תמיד מעל 4 ג'יגה ?)

אפשר לשים את ה IMAGE על DOK ? ומה- DOK לפרוס לכונן הקשיח החדש בעזרת תקליטור האתחול שהאקרוניס יצר?

אתה אומר חייבים ששני הכוננים הקשיחים יהיו מחוברים בכל מקרה (הישן והחדש) ? בין אם אנחנו עושים שכפול אוטומטי (CLONE) או בין אם אנחנו שומרים את IMAGE על הכונן הקשיח הישן..

אבל אם יש DOK אז פשוט מעבירים ממנו את ה IMAGE ששמנו עליו (במידה וזה ניתן) ואז לא צריך שגם הכונן הקשיח הישן יהיה מחובר.. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Image הוא פחות או יותר בגודל של המידע שלך. כם אם תדחוס אותו בדחיסה המרבית זה לא יהיה כל כך משמעותי ולכן החסן נייד לא בדיוק מתאים פה.

הכונן שהוא כנראה תקול עלול לקרוס בכל רגע זה נכון, אבל בשביל השכפול זאת הדרך הכי פשוטה, ואם ניקח הימור זהיר, רוב הסיכויים שהוא לא יקרוס.

אחר כך תיצור Image של מחיצת מערכת ההפעלה כשהיא כבר בכונן החדש ואותה תשמור גם בכונן עצמו וגם בעוד מקום (כונן קשיח חיצוני, פנימי אחר) וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...