Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

תאריך 11.11.11 נראה מתוכנן כל כך שיהיה חרוט בראשכם כנראה הם יהיו מוכנים עוד לפני ובכוונה יוציאו בתאריך כזה.

תאוריה אישית.

תכנון אישי שלי לגבי המשחק, למצוא מהר סקין של DAEDRA או לעשות את הדמות אדומה D~: , לרצוח את כול העולם ולהצטרף לגילדות רשע ולבצע את המשימות ובסוף לרצוח אחד אחד שם, באובליביון שעשיתי את זה נהייתי חזק כול כך שהורדתי כול אחד במכה אחת עם גרזן DAEDRA.

במורווינד יכלתי לאנוס את המשחק כל כך שקסם אחד שעשיתי (שילוב של כישופי אש חשמל קרח ורעל) יכל להרוג את כל הדמויות שהיו על המסך באותו זמן (וגם כאלו שהיו מאחורי בתים) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אף פעם לא הבנתי מה הרעיון של לשחרר כאלה

כאילו למה להשקיע זמן בליצור אותם?

הרי זה לא גייםפליי

אז מה זה תכלס אומר לי?

שמי שצייר אותם יש לו דמיון ויצירתיות והוא אחלה אמן?

כיף לו מאוד

אבל מה הקשר של זה למשחק? איך זה מקדם את המשחק עצמו?

למה אני צריך לדעת שבמשחק החדש יהיו שלבים עם טירה בשלג ועוד מערה עם תחב?

(שתכלס 2 התמונות האחרונות נראות מאוד כמו חבילות ההרחבה של אובליביון אבל לא משנה)

אני מעדיף שישקיעו את הכמה דולרים ששילמו לו כדי להרחיב את העלילה בעוד 2 דקות כי תכלס זה יותר ממה שאני יהנה מהתמונות האלו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צריך קונספט ארט? כדי לתת כיוון למעצבי שלבים, שצוות הפיתוח יקבל כיוון כללי על המראה והאופי של המשחק...

המראה של משחק יכול להשתנות כמה פעמים במהלך הפיתוח (Diablo 3, Duke Nukem Forever וכו') אבל הקונספט ארט נשאר ונותן קווים כלליים לאיך יראה התוצר הסופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי מה הרעיון של לשחרר תמונות כאלה

כאילו למה להשקיע זמן בליצור אותם?

הרי זה לא תמונות גייםפליי

אז מה זה תכלס אומר לי?

שמי שצייר אותם יש לו דמיון ויצירתיות והוא אחלה אמן?

כיף לו מאוד

אבל מה הקשר של זה למשחק? איך זה מקדם את המשחק עצמו?

למה אני צריך לדעת שבמשחק החדש יהיו שלבים עם טירה בשלג ועוד מערה עם תחב?

(שתכלס 2 התמונות האחרונות נראות מאוד כמו חבילות ההרחבה של אובליביון אבל לא משנה)

אני מעדיף שישקיעו את הכמה דולרים ששילמו לו כדי להרחיב את העלילה בעוד 2 דקות כי תכלס זה יותר ממה שאני יהנה מהתמונות האלו....

אתה לא תאמין כמה תפקידים יש בתוך חברות , ודווקא זה אחד החשובים כיוון שהוא מגדיר את אופי העולם. ברור שזה לא מעניין אותך כי זה לא קשור למשחק מבחינה גרפית-טכנית אתה צודק. מבחינתם-הם משחררים את זה מהסיבה הפשוטה שאין להם שום מנוע גרפי וטקסטורות עם כל הדברים הקיימים וככה הם יוצרים הייפ על המשחק. עובדה שזה עבד כבר על 2 אנשים בדיון הזה(אני גם לא התלהבתי מצטער).

דווקא קונספט ארט זה תחום די חשוב ונחוץ בתעשייה הזאת, תיקח לדוגמא את הסרט "לבירינט"(המבוך) שכולו מבוסס על קונספט ארט של שני אמנים שפשוט ציירו אחלה גובלינים שונים ומשונים ואפילו היה להם בובות שלהם ובזכותם הסרט הזה יצא. "טרון" גם היה לו קונספט ארט שלקוח מסדרות עתיקות ובעצם כל עולם יש לו סגנון משלו ואמן הקונספט פשוט בורא אותו, ומשתדל כמה שאפשר לא לחזור על דברים שקיימים, שזה ממש לא קל בתקופה הרוויה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונספט ארט חשוב לא רק בפיתוח משחקים , גם תעשית הסרטים לא יכולה לתפקד בלי קונספט ארט.

לכל סצנה שאתה רואה בסרט עשו קונספט ארט......לכל סצנה!!!

זה בדיוק אותו הדבר כמו לכתוב ספר או עבודה.

לפני שאתה כותב ספר או עבודה לאוניברסיטה אתה תמיד קודם כותב רעיונית מה אתה הולך לעשות בנקודות כדי שיהיה לך מוסג כללי.

קונספט ארט זה בדיוק אותו הדבר רק לתעשיות שמתעסקות באומנות ויזואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הכתבה מכילה הצהרות שמפתחים בד"כ חוזרים עליהן לפני הוצאת משחק.

אבל מה שסיקרן אותי היא הפסקה האחרונה:

As the Dragonborn, players can wield the dangerous dragon shouts during battle as well. The shouts may have magical properties, like the ability to slow time or call a dragon to your aid, but they are different than magic in that every character can employ them regardless of their spell casting skills. If you want to learn more about this supplemental power, read our in-depth discussion here.

נראה שלשחקן יהיו יכולות מיוחדות שיהיו קשורות בדרקונים. משהו שבאמת לא ראינו עדיין בסדרת Elder Scrolls. אני מחכה לשמוע על זה עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה חבל שהם מתייחסים רק לגרסת הPS3 שכמו כל הקונסולות, מוגבל מבחינת השליטה בגלל חוסר בכפתורים.

מסכים ללא עוררין.. בגלל זה אני לא מסוגל לגעת בקונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...