Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

חחח, לך תיראה טיזרים של משחקים של או טיזרים של GT5, כל שבועיים הם משנים את התאריך...לא יודע אם אתם מודעים לזה אבל ZENIMAX היא חברה פרטית לכל דבר, זה אומר שאם הם רוצים הם יכולים להוציא את המשחק גם עוד 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במשחקים של בת'סדה תמיד יהיו באגים - עם משחקים כ"כ ענקיים ועם כ"כ הרבה משתנים אין שום סיכוי שלא יהיו באגים. מה כן, בד"כ הם אינם באגים שוברי משחק לפי מה שאני זוכר(מורווינד ואובליביון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולעומת זאת יש את Fallout 3 וההרחבה ששומעים תלונות יומיות כאן על הבאגים שלהם.

מה שכן, זוכה לקהילה גדולה במיוחד עבור סדרת TES.

אם אתם זוכרים, לא איחר לבוא פאץ' ל-Oblivion ובהמשך גם יצא אחד לא רשמי של הקהילה שהביא איתו תיקונים לאלפי באגים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפיצים + יש להם את הזכויות על ה IP, הם רצו לפתח את TES אז הם נתנו למפתחת אחרת לעשות את העבודה על FALLOUT. אובסידיון עובדת הרבה בשביל מפתחות/מפיצות אחרות, לרוב המשחקים שלהם עם עלילה טובה והרבה רעיונות טובים אבל הם תמיד מפוצצים בבאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאובסידיאן אף פעם אין רעיונות מקוריים.. הם לוקחים כותרים קיימים, ועושים את אותו הדבר עם שיפורים לא מקוריים משלהם.

זה נחמד והכל, אבל זה מה שהופך אותם ממפתחים סוג א' למפתחים סוג ז'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא חרא משחק. הבעיה היחידה שלי איתם היא שאין להם מפתחים טובים, המשחקים שלהם מלאים בבאגים ובעיות ביצועים. לרוב ה CAST שלהם טוב והסיפור טוב והרעיון טוב אבל אין להם את היכולת לבצע, קשה לי ליראות אותם מחזיקים עוד הרבה זמן בלי לפתור את הבעיה הזו. אני מפחד ליראות מה הם עשו עם DS3, הקודמים פותחו על ידי GPG והיו מצויינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלפא פרוטקול היה IP מקורי שלהם

כן, ולכן הוא היה ממש ממש גרוע. עלילה דבילית, גיימפליי מקרטע וגרפיקה מיושנת.

דווקא KOTOR 2 היה ממש מצוין, אבל זה רק בגלל שהם בנו על משחק קיים כבר. ברגע שהם ניסו ליצור משהו מקורי זה יצא על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...