Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם זה נכון והמשחק מפותח כגירסת קונסולות- זה מאכזב, אבל ממש לא נורא:

ראינו כבר את הגרפיקה של המשחק, כפי שהוצגה ב-XBOX והיא נראית טוב.

ראינו גם בסרטונים מ- את ממשק הציוד / כלי נשק ואת מפת הכוכבים שמציגה יכולות- כבר שם ראינו ששינו את התצוגה, שנראית נקייה יותר ואולי באמת מזכירה יותר RPG של קונסולות.

השורה התחתונה- הכתבה לא מחדשת יותר מדי- את הרוב ראינו.

מה גם שלגירסת ה- בהמשך ייצאו מודים רבים ולא פחות חשוב- ה-unofficial patch שבקונסולות לא יזכו לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בTES אין בדיוק בניות - הסקילים משתפרים ככל שמשתמשים בהם יותר. :nixweiss:

זה לא הכי מדויק כי אם ניקח את oblivion לדוגמא אז בהתחלה אתה בוחר לך יכולות\מיומניות שהן יותר גבוהות , אני חושב שאתה מתחיל אותן ב novice ולא בדרגה יותר נמוכה, לפי הראיון שיש עם הווארד הוא אומר שבמשחק החדש פשוט תבחר איך נראית הדמות תתחיל לשחק והכל יזרום משם, נקודה מענינת בנושא הזה היא בסרטון מE3 שם רואים את האבנים שמאפשרות לך לבחור באיזה יכולות אתה תשתפר מהר יותר (אבן ללוחם,אבן לקוסם ואבן לגנב), יכול באמת להיות שחלק מהשינוי הוא להפוך את המשחק ליותר "ידידותי" לכאלה שהם לא שועלי RPG

נקודה אחרת :

מה זה ה unofficial patch ? לא קראתי על זה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון שלא הגיע מהמפתחת, נוצר על ידי הקהילה של TES. עד היום לכל משחק בסידרה יצא אחד כזה (גם למשחקים הישנים של היו יוצאים כאלה מידי פעם).

במשחק הקודם זה סידר הרבה בעיות ורוב המודים דרשו את הגירסה הזו בשביל לעבוד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1207390-skyrim-fan-interview/

Todd Howard, Game Director

Bruce Nesmith, Lead Designer

Matt Carofano, Lead Artist

עונים על שאלות מעריצים.

7) Will we be able to have relationships with the NPCs, romantic or otherwise?

Bruce: Absolutely! You make friends with people by doing things for them. Friends in the game will treat you differently. Some of them will even agree to go with you into dungeons and on adventures. You can even get married. If you own a house, your spouse will move in with you.

8) Are there any new armor/weapon materials unique to Skyrim?

Matt: One of the most prized and rarest sets of armor is made from dragons. It can be forged in both a light and heavy variant. You’ll see a return of many armors from previous games, such as leather and steel, however these have been redesigned in the Nordic style.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הכי מדויק כי אם ניקח את oblivion לדוגמא אז בהתחלה אתה בוחר לך יכולות\מיומניות שהן יותר גבוהות , אני חושב שאתה מתחיל אותן ב novice ולא בדרגה יותר נמוכה, לפי הראיון שיש עם הווארד הוא אומר שבמשחק החדש פשוט תבחר איך נראית הדמות תתחיל לשחק והכל יזרום משם, נקודה מענינת בנושא הזה היא בסרטון מE3 שם רואים את האבנים שמאפשרות לך לבחור באיזה יכולות אתה תשתפר מהר יותר (אבן ללוחם,אבן לקוסם ואבן לגנב), יכול באמת להיות שחלק מהשינוי הוא להפוך את המשחק ליותר "ידידותי" לכאלה שהם לא שועלי RPG

נקודה אחרת :

מה זה ה unofficial patch ? לא קראתי על זה ....

שכחת עוד נקודה חשובה: במשחקים הקודמים היית בוחר מספר מסוים של מיומנויות והיית עולה ברמות רק אם היית משפר אותן.

נכון שיכולת לשפר כל מיומנות בלי קשר, אבל נניח שיצרת דמות של גנב בתחילת המשחק ובחרת מיומניות של התגבנות, כיוס, פריצה מנעולים וכו' אבל אז תוך כדי משחק נמאס לך לשחק גנב וכמעט ולא השתמשת בהן היה לך קשה מאוד לעלות ברמה.

הפעם זה לא יהיה ככה, העליה שלך ברמות תהיה לפי המיומנויות שבהן אתה משתמש, כמה שתשתמש יותר במיומנות מסוימת ככה היה תהיה יותר חשובה עבור היכולת שלך לעלות ברמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת עוד נקודה חשובה: במשחקים הקודמים היית בוחר מספר מסוים של מיומנויות והיית עולה ברמות רק אם היית משפר אותן.

נכון שיכולת לשפר כל מיומנות בלי קשר, אבל נניח שיצרת דמות של גנב בתחילת המשחק ובחרת מיומניות של התגבנות, כיוס, פריצה מנעולים וכו' אבל אז תוך כדי משחק נמאס לך לשחק גנב וכמעט ולא השתמשת בהן היה לך קשה מאוד לעלות ברמה.

הפעם זה לא יהיה ככה, העליה שלך ברמות תהיה לפי המיומנויות שבהן אתה משתמש, כמה שתשתמש יותר במיומנות מסוימת ככה היה תהיה יותר חשובה עבור היכולת שלך לעלות ברמה.

באמת שכחתי מהנקודה הזו, יצא לי לקורא בתגובות בפורומים של oblivion על כאלה שבחרו באתלטיקה בתור יכולות עיקרית שלהם ונתנו לדמות שלהם לשחות מול קיר לילה שלם רק כדי שהיא תעלה דרגה או לתת לדמות להתנגנב לילה שלם רק כדי שהיא תעלה דרגות

קצת מצחיק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שכחתי מהנקודה הזו, יצא לי לקורא בתגובות בפורומים של oblivion על כאלה שבחרו באתלטיקה בתור יכולות עיקרית שלהם ונתנו לדמות שלהם לשחות מול קיר לילה שלם רק כדי שהיא תעלה דרגה או לתת לדמות להתנגנב לילה שלם רק כדי שהיא תעלה דרגות

קצת מצחיק ;D

טוב עקרונית זה יכול לעבוד גם הפעם, אבל הבנתי שהם קצת שחקו עם ההגדרות של המיומנויות כדי למנוע ככל האפשר דברים כאלה. בכל מקרה אני שמח על ההחלטה שלהם, כי כמעט בכל משחק תפקידים שאני משחק אני בסוף מתחרט על חצי מההחלטות שלי ביצירת הדמות. לפעמים אתה יוצר דמות של קוסם ואז מגלה שקסמים דפוקים במשחק, או יוצר דמות של קשת ומגלה שחץ וקשת בכלל לא יעילים וכו'. השיטה הזאת הכי טובה, אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה ולהתמקצע בדברים שאתה משתמש בהם הכי הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...