Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

שלום לכולם

מהמעט שקראתי בנושא לא מצאתי אפשרות לרכוש את המשחק ולהוריד אותו

מצאתי רק חנויות שאפשר להזמין את המשחק בדואר , אולי מישהו מצא משהו אחר?

אני חושב שהמשחק האחרון שקניתי בחנות היה oblivion , הכי נוח להוריד ישר למחשב מ steam

עד כמה שידוע לי זה יצא גם ל , בדיוק כמו המשחקים הקודמים בסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדרך כלל יש הזמנה מוקדמת ב אבל לא בטוח שיהיה בארץ. לא יודע אם זה רק בארץ או בכללי אבל אני זוכר שלא מזמן היה את RAGE ב ועכשיו אני לא רואה אותו. המשחקים החדשים שלהם גם בדרך כלל משתמשים ב GFWL.

אני מאמין שהוא גם יהיה ב GAMESPLANET/GAME, יש עוד חצי שנה עד שהמשחק יוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכולם

יצא לי לקרוא קצת ביקורות על ההצגה שהייתה ב , אני מגדיר את עצמי כחובב משחקים

אבל זה פשוט מדהים כמה הייפ עושים על המשחק , ממש מצפים מזה להיות משחק השנה (ובסה"כ היה קטע אחד של חצי שעה לכתבים שממנו דרך אגב הראו חלק קטן יותר לצופים ב E3)

אני לא זוכר שלפני oblivon או morrwind היה כזה הייפ , אתם זוכרים אחרת?

בכל מקרה חשוב לציין ש טוד הוארד פשוט תותח בהיבט של משחקי RPG מהסוג הזה, אם אני לא טועה הוא אחראי ל morrwind oblivon וfallout 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה ידיעה שהולכת להרוג את הציפיות למשחק עד לפני שהוא יצא.שימו לב לכתבה הבאה:

http://www.vg247.com/2011/06/08/console-version-of-skyrim-bethesdas-lead-sku/

ולמי שאין כח לקרוא:SKYRIM פותח בלעדית לקונסולות ויהיה פורט למחשב

:-[ :-[ :nono::pissed::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , קראתי גם ותודה על הפוסט

אבל מה זה אומר ?

אני אשמח אם מישהו יסביר למה אם הפיתוח היה בבסיסו לקונסולות ולא למחשב זה משנה משהו?

תודה ושיהיה אחלה יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שקראתי בכמה כתבות גם נאמר שם שהמחשב הוא הפלטפורמה הראשית לפיתוח

(מוזכר שם שמודינג יהיה זמין רק למחשב)

אבל מה זה משנה מבחינת משחקיות על איזה פלטפורמה בוצע הפיתוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד משנה, הרבה יותר קל להוריד איכול של מוצר מאשר להעלות את האיכות שלו. הקונסולות לא יכולות להציג את אותה הגרפיקה שיש במחשב וגם מוגבלות בגלל השלטים (מספר כפתורים, דיוק, מהירות תזוזה).

ברגע שהם מתאימים את המשחק לקונסולות ואז מעבירים למחשב זה אומר שהם לא מנצלים את היכולות של המחשב וכניראה גם לא ינצלו כי זה קשה לשפר מוצר מוכן. תיראה כמה זמן עבר מאז היציאה של CRYSIS 2 עד שהם הוציאו עדכון למחשב שהביא אותו קרוב לגרפיקה של הראשון ובכל זאת מדובר במשחק שמאוד בולט שלא פותח למחשב.

החיסרון של לפתח למחשב זה שהם מוסיפים הרבה דברים ואז מגלים שאין להם איך לעשות את זה בקונסולות או שהקוד שלהם לא מתאים והם צריכים לכתוב אותו מחדש. זה בערך מה שקרה ל כשהם ניסו לפתח לקונסולות, רק עם PORTAL 2 הם הגיעו לביצועים מספקים בקונסולות (לפני זה המשחקים שלהם יצאו ל 360 אבל חלק לא קטן והאפשרויות של המנוע שלהם פשוט לא עבדו כמו שצריך והיו צריכים להוריד אותם).

אני אישית חושב שעדיף לפתח את הגירסה הטובה ביותר ואז להתחיל להוריד ולא להפך, לצערי רוב החברות מעדיפות את הדרך הזולה יותר שנותנת תוצאה פחות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרפיקה זה נושא פחות קריטי. בסופו של דבר מדובר בRPG, כלומר קהל היעד של המשחק הוא לא Graphics Junkies שחיבים שהמשחק יראה הכי טוב.

מה גם שלמשחק תהיה תמיכה מלאה במודים - כך שבוודאות הקהילה תמשיך לעבוד על המנוע של המשחק במשך הרבה מאוד זמן.

שני סרטונים מתוך Nehrim, מוד שיצא ב2010 לOblivion. דוגמא לאיך תמיכה טובה במודים משאירה משחק רלוונטי כבר 5 שנים :xyxthumbs:

הנקודה היא שמשפט כמו זה: We wanted to take it and make it really accessible

בעצם מרמז על כך שהמשחק יהיה יותר סלחן (קל) מהמשחקים הקודמים בסדרה. כמו שכתבו לפני: מנסים לפנות למכנה המשותף הנמוך ביותר. המשחקים הקודמים היו מיועדים לשחקני RPG והמשחק החדש מיועד לקהל יעד רחב יותר - פחות RPG ויותר פעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, לפי מה שהבנתי הם מכוונים למשהו שיהיה בסך הכל טוב, כמו לדוגמא- מכירים את זה שאתם מתחילים RPG וכעבור כמה שעות מגלים שהבנייה הראשונה שלכם לא מתאימה לכם או לא טובה, ואז האפשרות היחידה היא להתחיל מחדש או להידפק עד סוף המשחק? פה זה לא יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, לפי מה שהבנתי הם מכוונים למשהו שיהיה בסך הכל טוב, כמו לדוגמא- מכירים את זה שאתם מתחילים RPG וכעבור כמה שעות מגלים שהבנייה הראשונה שלכם לא מתאימה לכם או לא טובה, ואז האפשרות היחידה היא להתחיל מחדש או להידפק עד סוף המשחק? פה זה לא יהיה.

אבל בTES אין בדיוק בניות - הסקילים משתפרים ככל שמשתמשים בהם יותר. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...