Nexus S announced! - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nexus S announced!

nitzanj

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל איך זה יכול להיות?

יש להם מחשבון מיסים *לפני* שהמוצר נשלח בכלל מחו"ל לארץ, ועד שאתה לא משלם על המשלוח + המיסים, המוצר לא נשלח לארץ..

אז איך הם לא חייבו אפילו מע"מ? זה לא הגיוני.. מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי חבילה עברה דרך מאסטופ בלי מכס או מעמ, וגם לא חוייבתי, החבילה הייתה קטנה ועלתה פחות מ50$, או לפחות ככה היו הקבלות :smile1: הם מחייבם על המיסים רק אחרי שהחבילה עוברת את המכס.

עומרי הם(מאסטופ) מבקשים ממך את הקבלה הרי לא? אם אתה מזמין את המכשיר בעצמך תנסה לבקש מbest buy שישלחו בלי קבלה, ואת הקבלה שאתה מקבל אתה יכול לערוך ולשנות, אני לא אומר לרשום שהמכשיר עולה 50$ אבל לדעתי בהחלט אפשר להוריד 100$ מהמחיר... ואל תגידו לי "מה אתה חושב שהם טיפשים?" לא, הם לא, אבל הם עובדי לפי נהלים, ברגע שיש הצהרה על מוצר עם מחיר, זה המחיר שלפיו הם יגבו מיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא תמיד, אם יש מוצר שאם לא מכירים הם יודעים לחפש באינטרנט ולחייב אותך לפי המחיר ב- או בחנויות מוכרות. ומשום מה אתה יוצא מנקודת הנחה ש-Best Buy הם בסטה בשוק הכרמל ישלחו מכשיר בלי קבלה או יצהירו על ערך נמוך משווי המוצר בפועל, אני חושש שנכונה לך טעות מרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי חבילה עברה דרך מאסטופ בלי מכס או מעמ, וגם לא חוייבתי, החבילה הייתה קטנה ועלתה פחות מ50$, או לפחות ככה היו הקבלות :smile1:

ברור שזה יהיה בלי מיסים אם החבילה היא פחות מ-50$.

הם מחייבם על המיסים רק אחרי שהחבילה עוברת את המכס.

לא נכון, הם מחייבים אותך מראש.

תנסה ותראה. ברגע שהמוצר נמצא במחסן שלהם במלאי , הם מודיעים לך על עלות המיסים והמשלוח (בהתאם לגודל והמשקל של החבילה). ברגע שאתה משלם הכל, ורק אחרי זה, הם שולחים את החבילה לארץ.

עומרי הם(מאסטופ) מבקשים ממך את הקבלה הרי לא? אם אתה מזמין את המכשיר בעצמך תנסה לבקש מbest buy שישלחו בלי קבלה, ואת הקבלה שאתה מקבל אתה יכול לערוך ולשנות, אני לא אומר לרשום שהמכשיר עולה 50$ אבל לדעתי בהחלט אפשר להוריד 100$ מהמחיר... ואל תגידו לי "מה אתה חושב שהם טיפשים?" לא, הם לא, אבל הם עובדי לפי נהלים, ברגע שיש הצהרה על מוצר עם מחיר, זה המחיר שלפיו הם יגבו מיסים.

אנחנו דיברנו פה עד עכשיו על נהלי העבודה.

לרמות אותם זה כבר עניין אחר, שאגב bestbuy מין הסתם לא יעזרו לך בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא תמיד, אם יש מוצר שאם לא מכירים הם יודעים לחפש באינטרנט ולחייב אותך לפי המחיר ב- או בחנויות מוכרות. ומשום מה אתה יוצא מנקודת הנחה ש-Best Buy הם בסטה בשוק הכרמל ישלחו מכשיר בלי קבלה או יצהירו על ערך נמוך משווי המוצר בפועל, אני חושש שנכונה לך טעות מרה.

אז יחייבו אותו לפי מחיר מלא, מה הוא מפסיד מהניסיון? הוא תמיד יכול לטעון שהקיש קוד קופון וקיבל הנחה.

אני לא יוצא משום נקודת הנחה, מעולם לא קניתי בBest buy וכל מה שאני אומר זה בגדר עצה בלבד. חוץ מזה אני לא מבקש שיצהירו על מחיר נמוך יותר, אני מבקש שישלחו בלי אינבויס ואת האינבויס ישלחו למייל. [br]פורסם בתאריך: 15 2010, 22:00:41

לא נכון, הם מחייבים אותך מראש.

אני לא רוצה לומר סתם, אבל הזמנתי דרכם ואם אני זוכר נכון חייבו אותי רק אחרי שהמחשב נחת בארץ.

לרמות אותם זה כבר עניין אחר, שאגב bestbuy מין הסתם לא יעזרו לך בו.

שוב אני לא אומר שbest buy יצהירו על מחיר נמוך יותר, אלא ישלחו את האינבויס למייל במקום עם החבילה, אפילו סתם, בשביל שנדע עומרי צריך לשאול אם הם יכולים לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה לאן שולחים את הקבלה על החבילה חייבים ומדביקים הצהרת מכס כזאת עם שווי החבילה ועוד כמה פרטים ולפי זה יודעים מה לחייב אף אחד לא פותח את החבילה לראות חשבונית (אלא אם זה משלוח פרטי והם דוגמים את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי איך תצא העברית. כי אפילו עכשיו במסמכי WORD ששולחים לי במייל העברית הפוכה :s07:.

חבל על הכסף עמרי, זה אותו מכשיר כמעט לגמרי, כאשר ל יש כמה חסרונות די מהותיים

(אין אפשרות להרחיב בכרטיס SD למשל ואין בו רדיו).

אם כבר, היית לוקח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר בכרטיס SD זה לא חסרון בשבילי, 16GB זה מעל ומעבר בשבילי

ברדיו של הגלקסי לא השתמשתי אף פעם, אז זה לא קריטי

בכל מקרה הצ'יפ של הנקסוס S תומך ברדיו (כולל שידור), זה רק עניין של זמן עד שיממשו את זה

בקשר לאייפון, יש מצב טוב שביוני נחליף לאייפון 5 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...