מפרמט בפעם הראשונה-איך עושים את זה בדיוק? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרמט בפעם הראשונה-איך עושים את זה בדיוק?

menas

Recommended Posts

עוד כמה ימים אקבל את המחשב הישן של בת דודה שלי שעליו אוכל סוף סוף אוכל להתאמן איך אני מתקין ,מורח משחה טרמית מפרק OC וכ"ו.

עכשיו-איך בדיוק מפרמטים?

איזה תוכנות מומלצות בשביל הגיבוי לפני (דרייברים,ריג'סטי וכ"ו)

מאיפה מורידים דיסק של בשביל זה?

האם כשאומרים "פרמוט" מתכוונים למחיקת כל הקבצים ואז להתקין את המערכת הפעלה מחדש או פשוט לעשות rapair מהדיסק של windows

וכ"ו.

כל הפעולה הזאת היא בשביל אימון שאדע איך אני עושה את זה-אין פה "סכנה" שאני מתעסק אם דברים שאני לא מבין.

אני לא צריך שום דבר על המחשב-אבל אני רוצה לדעת איזה תוכנות שימושיותל כי אני מתכנן לעשות פרמוט למחשב אחר בקרוב.

תודה רבה לעוזרים!

נ.ב.-המערכת היא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה לך סדר קצת בדברים

פורמט מכין את המדיה לכתיבה (הווי מדיה מגנטית (דיסק קשיח\דיסקט), אופטית (CD, DVD), אלקטרונית (FLASH\SSD) עיזות וכיוב') - היום משתמשים במושג הזה גם כדי להגדיר התקנה מחדש\התקנה נקיה - זה לא אומר שזה שימוש נכון במושג.

לא חייב דיסק של ע"מ לבצע פורמט - כל כלי ניהול מחיצות (כולל הפנימי של חלונות) יודע לבצע פירמוט.

אתה אינך יכול לבצע FORMAT של מחיצת מערכת הפעלה כאשר היא MOUNTED ולכן צריך לעשות את זה "מבחוץ" (הווי מבחוץ תוכנה לניהול מחיצות, דיסק של עיזות וכיוב').

סכנה זה עניין יחסי - מי שאינו דואג לגיבוי - דמו בראשו. גיבוי צריך להיות בלי קשר לפעולה אותה הולך לבצע. וכן - פורמט מוחק הכל.

דרייברים אני לא מגבה - כנל גם לא תוכנות - מבחינתי זוהי הזדמנות טובה להתקין FRESH ודברים מעודכנים. גיבוי עושים למידע.

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי-אני מוחק את כונן C ואני מתקין את מערכת ההפעלה מ0.

ליתר ביטחון-איזה תוכנה מגבה דרייברים וריג'סטי?

ומאיפה אני יכול להוריד דיסק של windows?

ואיך אני עושה שההתקנה בעצם תישאר חוקית (ז"א מה אני שם בסיראל?)?

ומאיפה אני לוקח את הדרייברים? (אין לי את הדיסקים)-(עוד משהו שלא הבנתי-מתי מתקינים את הדרייברים? לפני התקנת windows???)

ואם כך-האם צריך להכין דיסק bootamble (כי אי אפשר למחוק את מתוך windows)?

עדיין מעולם לא התקנתי אך אני יודע בערך איך עושים את זה (זה לא פיזיקה גרעינית).

אם אפשר קצת פירוט אשמח מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי-אני מוחק את כונן C ואני מתקין את מערכת ההפעלה מ0.

אתה אפילו לא צריך לעשות את זה אקטיבית - תוכנת ההתקנה של תאפשר לך לעשות את זה בתחילת ההתקנה.

ליתר ביטחון-איזה תוכנה מגבה דרייברים וריג'סטי?

איזו סיבה יש לך לגבות אותם? אין בהם שימוש ברגע שאתה מתקין מחדש את ה-.

ומאיפה אני יכול להוריד דיסק של windows?

מהמדף בחנות (טיפ: קרא את חוקי הפורום).

ואיך אני עושה שההתקנה בעצם תישאר חוקית (ז"א מה אני שם בסיראל?)?

את הקוד שהגיע עם ה- שקנית.

ומאיפה אני לוקח את הדרייברים? (אין לי את הדיסקים)-(עוד משהו שלא הבנתי-מתי מתקינים את הדרייברים? לפני התקנת windows???)

מהאינטרנט. ההתקנה של מתקינה לך ברירת מחדל שיעבדו עם רוב החומרה, אבל בשביל לעבוד באופן אופטימלי תעשה לך רשימה של רכיבי החומרה שלך, ותוריד לכל אחד מהם את הדרייבר מהאתר של היצרן שלו.

ואם כך-האם צריך להכין דיסק bootamble (כי אי אפשר למחוק את windows מתוך windows)?

ראה את התשובה ל"מאיפה מורידים דיסק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם-הwindows שלי חוקי למהדרין.

אני קניתי את המחשב בחנות ואין לי דיסק של -אין דיסק של להורדה (חוקי) שפשוט צריך להכניס את הסיראל (ראיתי תוכנה שאפשר לראות את הסיראל של הwindows שלך-אפשר פשוט "למחזר" אותו אחרי שמוחקים את הwindows לא?

האם כל פעם שמפרמטים צריך עותק חדש? זה נשמע מאוד מוזר ולא הגיוני (אצלנו לפחות הוא לוקח על זה 100 ש"ח).

בקשר לשאר התגובות-תודה רבה,הסברת לי הרבה מאוד דברים שאף פעם לא הבנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקן את הציטוט שלך.

סבבה, לא הבנתי שהעותק שלך חוקי. אין בעיה להתקין מחדש עם אותו מספר סידורי על אותו מחשב, וכמובן לא צריך עותק חדש (להבא, מומלץ לשמור את דיסק ההתקנה ואת המספר הסידורי). שים לב שאם ה- הוא בגרסת OEM אז אי אפשר להעביר אותו ממחשב למחשב - כלומר, אם אתה רוצה להתקין אותו על מחשב חדש אז אתה חייב לקנות עותק חדש. לעומת זאת, אם יש לך גרסת Retail אז אין בעיה להעביר ממחשב למחשב.

בכל מקרה, פה לא יאמרו לך מאיפה להוריד עותק של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקן את הציטוט שלך.

סבבה, לא הבנתי שהעותק שלך חוקי. אין בעיה להתקין מחדש עם אותו מספר סידורי על אותו מחשב, וכמובן לא צריך עותק חדש (להבא, מומלץ לשמור את דיסק ההתקנה ואת המספר הסידורי). שים לב שאם ה- הוא בגרסת OEM אז אי אפשר להעביר אותו ממחשב למחשב - כלומר, אם אתה רוצה להתקין אותו על מחשב חדש אז אתה חייב לקנות עותק חדש. לעומת זאת, אם יש לך גרסת Retail אז אין בעיה להעביר ממחשב למחשב.

בכל מקרה, פה לא יאמרו לך מאיפה להוריד עותק של .

איך אני בודק אם יש לי oem או retail? ואיך אני מגלה את המספר הסידורי שלי?

אני חושב שאפשר אם siw לא?

אני לא רוצה לדעת מאיפה מורידים-אני רוצה לדעת אם אפשר להוריד דיסק התקנה של ואם אני ילך לחנות מחשבים אם יתנו לי דיסק (בחינם).

כך שאני אוכל להוריד את הדיסק,למצוא את המספר הסידורי שלי ולהתקין.

עוד שאלה שתמיד הציקה לי-האם אפשר לקנות עותק של און ליין?

וכמה בד"כ עולה עותק של windows?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה את התשובה ל"מאיפה מורידים דיסק".

בלי קשר - אני התכוונתי ל-GPARTED - שאותו ניתן בהחלט להוריד מ-http://gparted.sourceforge.net/download.php

בוודאי שלא התכוונתי להורדה של דיסק חלונות

menas -

magic jelly bean keyfinder יתן לך בוודאות את הקוד ואת הגרסא של החלונות שלך (גם בגרסאתו החופשית).

דיסק בחינם לא נראה לי שמישהו יתן לך - המה גם שאם זה OEM מדבקשה חייבת להיות קיימת על המכונה.

אפשר לקנות ONLINE -

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-operatingsystems&db1655088=1655091

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-operatingsystems&db1655088=1655089

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר - אני התכוונתי ל-GPARTED - שאותו ניתן בהחלט להוריד מ-http://gparted.sourceforge.net/download.php

בוודאי שלא התכוונתי להורדה של דיסק חלונות

menas -

magic jelly bean keyfinder יתן לך בוודאות את הקוד ואת הגרסא של החלונות שלך (גם בגרסאתו החופשית).

דיסק בחינם לא נראה לי שמישהו יתן לך - המה גם שאם זה OEM מדבקשה חייבת להיות קיימת על המכונה.

אפשר לקנות ONLINE -

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-operatingsystems&db1655088=1655091

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-operatingsystems&db1655088=1655089

למה רצית לתת לי הורדה של מנהל מחיצות bootamble? (יש אחד בדיסק ההפעלה של windows)

כמה בד"כ עולה בחנות מחשבים (יחד אם קניית מחשב)? והאם אשר לקנות מהם אבל שהם לא יתקינו אותה אלא שאני יתקין אותה?

אגב-אי אפשר לעשות לOEM פירמוט (לא להעביר ממחשב למחשב-רק להתקן מחדש במחשב הנוכחי)?

בכ"מ תודה רבה,עזרתם לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהל מחיצות גם יודע לעשות פירמוט.

מערכת הפעלה תעלה לך אותו דבר.

אפשר להתקין מחדש OEM - ואפשר גם לפרמט (גם טכנית וגם חוקית) על אותו מחשב. כל העניין שאתה צריך מדיה - שלעתים לא מסופקת עם המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהל מחיצות גם יודע לעשות פירמוט.

מערכת הפעלה תעלה לך אותו דבר.

אפשר להתקין מחדש OEM - ואפשר גם לפרמט (גם טכנית וגם חוקית) על אותו מחשב. כל העניין שאתה צריך מדיה - שלעתים לא מסופקת עם המחשב.

עוד פעם-כשאני אומר "פירמוט" אני מתכוון להתקנה מחדש של מערכת ההפעלה-האם תוכנה יכולה לעשות את זה ולא צריך את הדיסק של windows?

ומה הכוונה שאני צריך מדיה? אין לי בעיה להכין דיסק bootamble או DOK bootamble. אתה מתכוון פה לדיסק של windows?

דבר שני-

כמעט בכל אתר אני רואה שמערכת הפעלה עולה משהו כמו 175 ש"ח בזמן שבבאג ובשאר האתרים זה עולה 500 ש"ח-זה בגלל שבאג יקרנים או בגלל שחנות המחשבים בד"כ נותנת הנחה?

תודה רבה על התגובה המהירה-איך עליכם פה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקרוא לחציל שניצל זה עדיין לא יעשה אותו לכזה (ומחילה מראש מעוף קפוא...)

כדי להתקין את מערכת ההפעלה אתה לכל הפחות צריך את קבצי ההתקנה - ועדיף שיהיו על מדיה חיצונית (הווי מדיה חיצונית CD, ת DOK עיזות וכו')

עד כמה שאני יודע גרסא חוקית שאתה יכול להתקין עולה 500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקרוא לחציל שניצל זה עדיין לא יעשה אותו לכזה (ומחילה מראש מעוף קפוא...)

כדי להתקין את מערכת ההפעלה אתה לכל הפחות צריך את קבצי ההתקנה - ועדיף שיהיו על מדיה חיצונית (הווי מדיה חיצונית CD, ת DOK עיזות וכו')

עד כמה שאני יודע גרסא חוקית שאתה יכול להתקין עולה 500

הבנתי-אז איך אני משיג דיסק של (אני לא זקוק לקוד-יש לי את של המחשב שלי)???

עוד פעם-אם אבקש רק דיסק בחנות מחשבים-יש מצב שיתנו לי בחינם?

בסדר בסה"כ הבנתי,תודה רבה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי-אז איך אני משיג דיסק של (אני לא זקוק לקוד-יש לי את של המחשב שלי)???

עוד פעם-אם אבקש רק דיסק בחנות מחשבים-יש מצב שיתנו לי בחינם?

בסדר בסה"כ הבנתי,תודה רבה לכל העוזרים.

כשאני עשיתי טובה לקרוב משפחה והתקנתי לו את המחשב מחדש פשוט דיברתי עם התמיכה של . הם שלחו לי דיסק בחינם אחרי ששלחתי תצלום של מדבקת הקוד שהיתה על המחשב.

תנסה בטלפון 09-7625400

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...