דיון מרוכז - 3DMark 11 | 06 | Vantage, תוצאות ועזרה בהפעלה. - עמוד 47 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז - 3DMark 11 | 06 | Vantage, תוצאות ועזרה בהפעלה.

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 788
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חזרתי לWIN7 , התוצאה של הפיזיקה עלתה מ8150~ ל8850 !

http://www.3dmark.com/3dm11/6931949

בכל אופן הנה השיא שלי עם 660GTX

http://www.3dmark.com/3dm11/6932711

די מרוצה, היה מסובך בטירוף להגיע לזה ... הנה פירוט בין היתר

-הOC לזכרון הגראפי היה בעייתי כי לא ידעתי איך לבדוק. ב+500MHZ כבר ראיתי ארטיפקטים וFPS נמוך, אבל ב450 לא ידעתי אם בסדר או לא. הייתי בטוח שאין כל כך איך לגלות את זה עם בגלל הERROR CORRECTION , אבל מסתבר שיש לOCCT GPU TEST דרך לבדוק שגיאות למרות המנגנון הזה. זה עובד טוב רק כשמגיעים למגבלת הזכרון הגראפי של הכרטיס (מילאתי 1800MB לפי GPUZ), משתמשים ברזולוציה גבוהה, וSHADER COMPLEXITY הכי קטן.

-כל הזמן הייתי מעלה את הPOWER TARGET דרך KEPLER TWEAKER. ברגע שנוגעים בזה, אפשר לשנות את זה ל150% או כל דבר שרוצים, אבל מה שיקרה בפועל זה שהוא לא יגיע אפילו ל110% שאפשר בדיפולט לאפשר עם PRECISION וכדומה. ניסיתי גם KGB ואיזשהו אתר שעושה את אותו הדבר. ניסיתי אפילו לצרוב ביוס של אסוס ולערוך אותו. מסתבר שג'יגהבייט, "כפרה עליהם", עשו איזשהי מגבלה ל110% שאי אפשר לבטל. אילוץ לתדר גבוה בעזרת INSPECTOR על פרופיל P2 פשוט מביא קריסה. בשאר ה660 אפשר פשוט לערוך את הביוס ולהגיע בכיף ל150-170% צריכת חשמל בפועל. נתקלתי בעוד 2 אנשים עם אותו הכרטיס מגיגהבייט שאימתו את אותה הבעייה, אחרי חיפושים של שבוע...

-הייתי משתמש במתח מירבי (1.212V) בביוס הערוך, כדי לאפשר שהכרטיס יעלה ל1254MHZ לבד... מתברר שזו הייתה טעות. כרגע הגבלתי ל1.15V , מסתבר שצריך לרשום בביוס 1.125V בשביל זה. :cognee: 1.5V בדומה מגיע ל1.175V

-הBOOST המירבי ירד בגלל ההורדת מתח, אז צריך פשוט לחפש עם PRECISION וכדומה, את הבוסט המירבי היציב. כדי לבדוק יציבות עם הסדרה המעפנה הזאת, צריך למצוא משהו שיבדוק גם את הבוסט המירבי, וגם נמוכים יותר (כי המתח של הנמוכים יותר יורד). אי אפשר להשתמש בבדיקה פשוטה וחזקה שפשוט תגרום כל הזמן לTHROTTLE.

יש מצב שאני יכול להגיע לP7500 עם INSPECTOR אם אני אכריח פרופיל P2 ואנסה להגיע לאותו הקלוק המירבי... זה יכול באמת להכריח את אותו הקלוק בלי להתייחס לבוסט, אבל משום מה צריך גם להעלות קלוקים בפרופיל P0 אחרת איכשהו יהיה THROTTLING גם בP2 (שלא קשור לבוסט) !

בקיצור... FUCK YOU , למה אי אפשר לעשות איכותי, השיטה בעבר הייתה כל כך פשוטה וטובה ... וכמובן ברכות לגיגהבייט שעשו איכשהו מגבלה שלא קיימת באף 660 אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני 600 שקל לקירור אקסלרו זה מחיר מגוחך,

הכי זול שמצאתי לך אותו זה 400₪ דרך אמזון וגם זה יקר.

בכל אופן כרגע אני מקווה שאתה עובד עם AB, תנטר טמפ׳ חום לליבה, לזכרונות וחשוב חשוב ל-VRM, זה מופיע בחלון השמאלי של AB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...