שריפה בכרמל: 40 מחלצים נהרגו - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שריפה בכרמל: 40 מחלצים נהרגו

NuNaTaK

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יואב - כפי שפרטתי -

אם אתה נוצרי ממוצא רוסי אתה בעצם הודי - ואז אתה סוגד לישו עם 8 ידיים וראש של פיל.

אם לעומת זאת אתה יהודי ממוצא רוסי - אז אתה כמו ההודים ואתה יודע כמה קל להתבלבל בין היהודים יוצאי הודו לתימנים במראה שלהם, מאחר שהתימנים הם ערבים יוצא שבעצם היהודים ממוצא רוסי הם ערבים. מבסוט?

מסקנה - תפסיקו עם הפלפולים המטופשים שלכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתבלבלים פה בין בשר וחלב.

הפלשתינאים הם כן ערבים, הם חלק מהאומה הערבית, הם מדברים ערבית והתרבות שלהם הינה תרבות ערב.

הפרסים אינם ערבים כיוון שתרבותם הינה פרסית והם לא מדברים ערבית.

:goodposting:

seeyouinhell, מה זאת אומרת "אתה מה שאתה קובע"? "בא לי עכשיו לקבוע שאני בכלל אפריקאי.. לא, למעשה אני צרפתי. כן זה נשמע טוב, אז עכשיו אני צרפתי כי אני מה שאני קובע. לא, למעשה אני אמציא לעצמי שם חדש, אני אהיה "אירופלסטינאי" ואני מחליט שאני רוצה ללכת לצרפת ולהתיישב שם, ורגע אם המצאתי עם חדש אז גם עכשיו אני צריך שטח לא? אז אני רוצה חלק מצרפת, אחלה של שטח. אז אני אעבור לגור בצרפת, אקים לי עם שכולם יתמכו באידיאולוגיה של לקחת חלק מצרפת, ויאללה אני אתחיל לעבוד בשביל שחלק מצרפת תהיה שלי".

תגיד, איפה אתה חי?

ולנושא: השריפה כובתה ברוב המוקדים. הסופר טנקר יטיל את הנגלה השניה שלו ויחזור לארה"ב. תפסיק בהדרגה את הסיוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרוזים מבחינה דתית הם כמו יהודים בין ערבים.

אי אפשר לומר שאין קווי דמיון בתרבות.

אבל השוני מספיק גדול כדי לומר שהם לא ערבים, אלה דרוזים.

כל מי שאומר אחרת הוא צר מוחין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן CHAOS תמשיך לחפש טעויות במה שאני מדבר ותוכיח כמה שאתה דביל

אני אמרתי משהו בקשר לתת להם מדינה? אני דיברתי על המצאת עמים חדשים??

לא ראבק הם עם בפני עצמו והם מגדירים את עצמם כדרוזים אז תוריד תאף המתנשא שלך ותקשיב למה שמדברים איתך

ובוא נגיד ככה גם מה שאמרת בכל כך זלזול הוא בעצם נכון בעולם הרי מותר לכל אדם באשר הוא להאמין במה שהוא רוצה

ולכל אדם מותר להיות עם הקבוצה שהוא יוצר לעצמו(במקרה שאתה אמרת ליצור לעצמו עם) מי אתה שתגיד לאנשים מה להיות ואיך להיות ואיך להחשיב את עצמם?

אם הם מגדירים את עצמם בתור לאום דרוזי הם דרוזים ואין לך שום דבר שאתה יכול להגיד נגד זה חוץ מהבלבולי שכל שאתה רגיל להגיד

אתה אומר אני קובע אני אפריקאי אני צרפתי אני לא דיברתי על זה הם דרוזים שנולדו לעם הדרוזי ומחשיבים את עצמם לדרוזים עם תרבות דרוזית אמונות דרוזיות וכל שאר ירקות, הם לא באים ואומרים פתאום אנחנו צרפתים קוראים לנו כאוס ואנחנו מדברים שטויות על ימין ועל שמאל לא.

זה שהצרפתים או האפריקאים הקימו את העם שלהם לפני הרבה זמן ואת המנהגים שלהם לפני הרבה זמן יש הבדל כלשהוא? אם קבוצה של אנשים מחליטים לחיות בתור עם זה זכותם האישית ואין שום דבר שתגיד או תכפה עליהם שישנה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראבק סתמו תג'ורה שלכם הם ערבים לא ערבים אתה מה שאתה קובע שאתה אפחד לא יקבע לך אחרת ולא משנה מה המוצא שלך או גודל הזין שלך

הם לא רוצים להיות אומה ערבית אז הם לא תפסיקו להיות מטומטמים ולהמשיך תדיון המטופש הזה

אם המוצא שלי הוא מרוקאי ופולני זה אומר שאני חצי חצי \לא ידוע???? לא אני יהודי שמשתייך ללאום היהודי אז כוסאמק חלאס לגרור תדיון לשטויות חסרות קשר

לפי התגובות שלך כל מה שנשאר לומר הוא "שלא תדע עוד צער"... וחנוכה שמח :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנ"צ תומר מתה מפצעיה; "איבדנו אישה גדולה"

49690.jpg

מפקדת משטרת חיפה, שהאש השיגה את מכוניתה בעליות לכרמל, מתה מפצעיה אחרי ארבעה ימי מאבק. בן זוגה סיפר בבית החולים: "היא רצה ראשונה לתוך האש". המפכ"ל: "אשת ברזל אמיצה ויקרה, שעמדה במבחני אש קשים ויכלה להם"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3994885,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...