שריפה בכרמל: 40 מחלצים נהרגו - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שריפה בכרמל: 40 מחלצים נהרגו

NuNaTaK

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלוהים העניש את אלו שלא שומרים שבת.

ועל הדרך גם את אלו שכן, כי גם להם בטח יש חטאים.

אבל הוא העניש אותם רק בגלל שמישהו הצית אש, ומערך הכיבוי לא היה ערוך.

אחרת הוא היה מחכה לאסון אחר להדביק עליו את שמו למען יפחיד את כולם בשם הדת.

על פי אותם דתיים הזויים גם רבין נענש על חטאיו כשנרצח ע"י יגאל אמיר.

וגם שרון התמוטט בגלל חטאיו.

וגם כששוטר ידחוף אתכם לניידת בכוח ותקבלו מכה בראש זה בגללכם.

אפילו אם זה היה טעות בזיהוי.

זה לא משנה מה קורה ומהם הסיבות.

הדתיים תמיד שם כדי לעשות לזה ספין מכירות.

האובססיה שלהם עם ענייני הדת כל כך גדולה, שאינם מסוגלים אפילו לקבל תרומת 10 כבאיות חדשות וטובות מאירגון של יהודים ונוצרים הפועלים יחד לטובת הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האדם הדתי מוכן לקבל גם חרא אם הוא לא מבין מאיפה זה בא.

וגם לא עושה מאמץ כדי להבין למה דברים קורים ומה יקרה אם.

אסור לתת לאנשים לא אחריים לנהל את המדינה.

עצים נשרפים לא כי אלוהים קבע שהם ישרפו, אלה בגלל שהם דליקים ומשהו גרם להם להתלקח.

ומערך כיבוי ותוכנית פעולה היא משהו שצריך לעשות בצורה מקצועית יעילה ואחראית עם ראיה לעתיד.

סליחה קודם כל על התגובה שלי חשבתי שאתה רציני.

אנשים לא אחריים זה האנשים הדתיים להם אסור להתקרב לפוליטיקה בכלל. אדם שקובע דברים לפי אמונה ולא לפי עובדות אסור לו להיות בכלל בפוליטיקה. אין לאמונה מקום בפוליטיקה. שונא את המפלגה הזאת ואת הבן אדם הזה ישי הם היו צריכים להישרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האובססיה שלהם עם ענייני הדת כל כך גדולה, שאינם מסוגלים אפילו לקבל תרומת 10 כבאיות חדשות וטובות מאירגון של יהודים ונוצרים הפועלים יחד לטובת הכלל.

True. Simply stupid people, no other words.

Why not accept a donation? Only pure stupidity leads to such decisions.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה חציית גבול והמנהלים צריכים להתייחס לזה "הם היו צריכים להישרף "

עד להיכן המוסריות של בני-אדם מגיע . . . השנאה וההכללה פשוט מפחידה,ובכלל השקרים הגסים שבני הנוער הרבים אין יכולת אפילו לבדוק כי לא נותנים להם את הידע הבסיסי ביותר, הם לא אשמים, אשמים אלה רק המדינה שכן גם נותנת לתקשורת לעשות מה שחפץ .

דוגמא גם מטוקבקים [מוזר שפירסמו אותם ]

מה הבדל בין היהודים הללו לנאצים?

אנשים שאיכפת להם לא רק מגויים ובעלי -חיים אלא מאחיהם שגם יהודים וכן מכבדי המסורת ורבנים צריכים להיות מזועזעים מפני הנוער במדינה .

ואף כל אדם עם מוסר מתון.

אנשים לא מתעוררים לפחות לעשות חשבון נפש ולהתקרב אחד לשני, לא חייב להסכים על דעות אך להיות קרובים מחוץ לכל הפוליטיקה ואמונות.

בסוף המכה הגדולה תגיע -כמו תמיד במהלך ההיסטוריה .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהלך כל ההיסטוריה מי שסבלו היו המאמינים. בשואה נספו מליוני חרדים, למשל.

אהמ... כן, אני חושב שהגעתם לדרגה של תגובות קיצוניות.

אני טוען שצריכים להאשים את השר ישי באופן חלקי במותם של 43 האנשים, משום שהוא דחה תרומה של כבאיות חדשות והעדיף להישאר עם הישנות והשבורות (אני שם כסף שמה שעבר לו בראש זה "אלוהים כבר יציל את האנשים, לא צריכים להוציא כסף על ציוד מתקדם כדי לעשות את זה"). קלון ומאסר עולם אחד עם אפשרות להורדת שליש על התנהגות טובה יספיקו לדעתי. לא צריך להיות ברברים ולשרוף אותו.

ורוני, תבין שכרגע התגובות נובעות בעיקר מהזעם כלפי ההחלטה הטיפשית, חסרת ההגיון, מקפחת הנפש שישי עשה. יש לנו את כל הזכויות שבעולם להיות כועסים כלפיו, השאלה היא מה באמת נעשה כרגע. האם נשרוף אותו? ברור לך ולי, וגם להם, שלא. האם צריך להדיח אותו מתפקידו, להטיל עליו אות קלון ולשלוח אותו למאסר + תשלומי פיצויים כבדים מאוד מאוד שבהם ישתמשו על מנת לשקם חלק מהנזקים? כן וכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא, כועסים עליו כי הוא חרדי ירא שמיים, ימני פטריוט אוהב הארץ ומזרחי. ::)

אין לו שום יד בטעות הזאת, אלה הקודמים שלו, אבל רגע! רגע!

אחד הקודמים שלו, זה הוא "פאקינג" עצמו!! הוא היה שר הפנים פעמיים כבר :bash:

ממליץ לראות את המופע של Lewis Black שנקרא Red, White and Screwed,

כל מה שנאמר שם על ג'ורג' וו. בוש, צריך להגיד גם על ישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרול

אתם יהודים ליטאים חרדים הספרדיים שמנסים לאסלם את היהדות - זה מה שאתם מנסים לעשות , את הרב אמסלם הוא לא היתבייש לשפוך את דמו בציבור אתם קראתם לו "עמלק" שמשעותו להרוג אותו עד חורמה , אז שמישהו מברך את כבוד השר בברכה שהוא עצמו העניק לסוהרים המסכנים האלו שם קרי לא לקדם את נושא הכבאות ובשיתופו הסביל הם נשרפו , לא יודע לי זה נשמע תגובה סבירה למדיי , בטוח שזה לא בגלל שהו "ספרדי" עאלק. בגלל שהוא שר על הפנים ולא הפנים .

כל התנועה האיסלמיסטית של היהדות צריכה לעוף , הם , הם העמלק והאספסוף , הם אלו שגורמים לכל הנזקים במדינה על ידי עידוד של הרעות החולות שמשאירות אותם בשילטון .

ועוד פעם תגיד גדולי תורה ודעת תורה , אז אני מודיע לך חד משמעית שהם לא גדולי תורה ואין להם דעת תורה בכלל , אולי הם גדולי הלכה ויש להם מושג בקישקושים של רבנים מתים שאינם אקטואלים בכלל להיום . זה הכל , הם בני אדם כמו כל אחד אחר , אתה רק אטום מידיי לראות זאת , אתם האיסלמיסטים היהודים אלו שדרככם היא דרך של התרפסות בפני בני אדם , לעניות דעתי האישית הדרך הזו של האיסלמיזציה של היהדות על ידי מוסד הרבנות היא שמביאה חידלון על עם בגלות ובמדינה . אל תדאג , יגיע הרגי שהקרע יהיה בעם , הוא יגיע ולא רחוק היום גם כן .

אתם שמעדיפים כסף למקוואות במקום לכבאיות , לבטלנים מאשר לכבאים עובדים , זה המדיניות של משרד הפנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה חציית גבול והמנהלים צריכים להתייחס לזה "הם היו צריכים להישרף "

עד להיכן המוסריות של בני-אדם מגיע . . . השנאה וההכללה פשוט מפחידה,ובכלל השקרים הגסים שבני הנוער הרבים אין יכולת אפילו לבדוק כי לא נותנים להם את הידע הבסיסי ביותר, הם לא אשמים, אשמים אלה רק המדינה שכן גם נותנת לתקשורת לעשות מה שחפץ .

דוגמא גם מטוקבקים [מוזר שפירסמו אותם ]

מה הבדל בין היהודים הללו לנאצים?

אנשים שאיכפת להם לא רק מגויים ובעלי -חיים אלא מאחיהם שגם יהודים וכן מכבדי המסורת ורבנים צריכים להיות מזועזעים מפני הנוער במדינה .

ואף כל אדם עם מוסר מתון.

אנשים לא מתעוררים לפחות לעשות חשבון נפש ולהתקרב אחד לשני, לא חייב להסכים על דעות אך להיות קרובים מחוץ לכל הפוליטיקה ואמונות.

רוני - תמיד לקחתי את דבריך בקלילות כלשהי, ולא נתתי לך לעצבן אותי - אבל אתה חצית גבול.

איך אתה מעז בידך האחת לדבר על ההכללה הנוראית שעושים לחרדים הצדיקים("הרי כל אדם יודע עמוק בפנים, כי החרדים הם צדיקים ואנשים טובי לב...") ובידך השנייה משווה טוקבקיסט דביל בYNET שרוצה לשרוף ישיבה בבני ברק לאנשים שמתדיינים איתך?

לך לעזאזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מליטאי וספרדי יוצא איסלמיסט רבני ,

הוא רק פועל לפי אותה מתכונת של לקלל מצד אחד ולנסות לעורר התלהמות מהצד השני , הוא מנסה להפעיל בשיטת הקוזק הנגזל , הטרול מצד אחד מצדד באנשים שקרואים "רשעים" ועמלק" "קורח" ( הוא עצמו לא טומן ידו בצלחת ) ועוד כהנה וכהנה , אבל אם מישהו מעיז להביע איזו דעה כנגד הדעה שהוא מייצג אז הוא צועק חמס , חתיכת איסלמיסט יהודי , הוא מנסה להכניס את כולם לסדר שיתאים לרשעות שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק להראות חוסר דיוק.

שונא את המפלגה הזאת ואת הבן אדם הזה ישי הם היו צריכים להישרף

אחר-כך פירסמתי את הטוקבקים [זה לא אחד ,אפשר גם להכנס לוינט ולראות לפחות 1500 טוקבקים - לא תמיד נאמר לשרוף אך שפה גם גרועה כולל דברים שאינם קשורים לאסון. ודברתי על הנוער בארץ ולאו דווקא על הפורום ,כי רק אחד כאן כתב לשרוף.

הטוקבקים הם המסוכנים ביותר ,הם מקשרים חרדים לשרפה , ישיבות לשרפה, רבנים לשרפה .

בדיוק כמו אנטישמים שמאשמים יהודים באסונות של העולם.

רוצים לבקר את אלי ישי שר הפנים אין בעיה, אך בצורה מכובדת ולא ישר אצבע מאשימה וכל מיני הקשרים של לעמיד אותו במדורה, הרי אם היה מדובר למשל ברוני בר-און [שהיה גם שר הפנים לפני ישי וכן עוד כמה -והמצב היה אותו דבר] לא היה נאמר עליו להשרף ועוד דברים קשים.

האצבע המרכזתי לדעתי זה להוא למעלה ראשי -הממשלה.

לחזק את הצבא בכל צורה ותקציב זה כן, 75 מטוסי חמקן רוצים, כמה עולה כל אחד? מיליון? לא! 100 מיליון? גם לא! , מילארד שקל [בלי תחזוקה ]

75 מילארד שקל אין בעיה, אך חצי מילארד שקל או100 מילון שקל לכבאות? לא.

גם שום כבאיות לא היו עוצרות את השרפה אלא רק כלי אוויר.

אחר-כך יש את האלה [לעיל ] שמקשרים כל אסון וכל כסף לאברכים או בכלל לחרדים. אני אגיד מטוס חמקן אחד היה נופל היה כואב ? לא.

הלך מילארד שקל .אבל מילארד אחד בודד בשביל הישיבות כולל לימוד חובה [שכולם מקבלים תקציב כולל ערבים ] ועוד באותו תקציב 100 + מיליון לממד עוני + בכסף הזה גם מופנה ללימודי נשים כולל בגרויות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להקשיב לדברים של איסלמיסט ליטאי יהודי רבני מיסיונר מקלל ועוכר .

הרבנים מאשימים את היהודים ( החילוניים ) באסונות שקורים כאן .

הגויים הנאצים מאשימים את היהודים באסונות שקורים בגולה .

המממ אפשר לראות קורלציה של התנהגות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון שקר וכזב ,הרבנים פונים רק לקהל שלהם או בכלליות לכולם בשביל להתחזק.

אתה דויד הגרוע שבגרועים שיצא לי לראות בכל רחבי האינטרנט.

זה פשוט נראה שאתה עושה דווקא ובכוונה [אני כמעט מגיע למסקנה שאתה יצאת מבית חרדי ] -וזה לדעתי הגרוע ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...