שריפה בכרמל: 40 מחלצים נהרגו - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שריפה בכרמל: 40 מחלצים נהרגו

NuNaTaK

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה הגרוע מכולם

אתה שעושה את היהדות לעבדות

כולך התרפסות והשפלה

כולך רק דעה אחת שאפילו איננה דעתך

אתם הרעה החולה של המדינה ושל התקומה הציונית , הכת האיסלמיסטית שלך היא שנגד המדינה ונגד יענו מה שנקרא "ביאת המשיח" וכל זה רק כדי לשעבד את עם ישראל , זה הכל , הכל למען תאוות הכוח שלכם , אתם תהיו מוכנים להוציא פקודת שמד על בשר מבשרכם , " עמלק" ? קורח ? זה הדת שלך ולא יהדות שתמיד דגלה בפלורליזם ותמיד הדיון היה נר למרגלותיה , אתם ממליכים לי רבנים ? מי הוא ? מי אתה בכלל ? ( עפר ואפר , רימה ותולעה ) שתבוא ותקרא לבן אדם יהודי לא פחות טוב מימך ובטוח הרבה יותר ? מי שם אותך כמו אלוהים ? , בושה וחרפה לעם הזה ולמדינה הזו - חוצפן ועוכר ישראל מטפח פרזיטים , אתה צריך להתבייש לך בדרך שאתה מנהל דיונים ובדרך שאתה משפיל ושולל דעות של אנשים אחרים , זה מגיע לאלי ישי כל מה שיבוא לו , איך שהוא לוקח דרך של מוסלמים ומביא אותה ליהדות , מה זה ? אין אלוהים מבלעדי אללה והרבי שליחו ? תתבייש לך אתה , כול ישראל יש להם חלק לעולם הבא וכל בני ישראל מלכים , אנשים שרוצים את הדרך כמו הכת הזו הם הבושה הגדולה של עם ישראל .

אני מכיר אנשים חרדיים שאולי הם האנשים הכי הגונים וטובים שאני מכיר ורבנים צדיקים בכל קנה מידה , אבל הדרך של האלי שי שלך ? איזו דרך מעוררת התנגדות איזה דרך מקוממת ומשפילה , איפה דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום ? אצלך דרכך דרך השפלה וכל נתיבותייך התרפסות , אתה כמו כל אלו שראו את האור ועכשיו הם רוצים לעשות לכולם חושך .

בושה וכלימה שיש לנו אנשים כמותכם - זה מה שיש לי להגיד , לא שינאה ולא כלום אולי קצת רחמנות קצת עליכם והרבה על מי שאתם באים איתו במגע .

והינה הפחדן שלך :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3995793,00.html

לא לוקח אחריות, מתחמק ממתן תשובות. שר הפנים, אלי ישי, היה אמור לנאום היום בוועידת השלטון המקומי, העוסקת בהתמודדות עם אסונות לאומיים. אבל ישי, אחד מאלו שהאצבע המאשימה מופנית לעברם במחדל הכרמל, בחר לא להגיע - ולא להגיד לאף אחד. מנחה האירוע, אלכס אנסקי, אמר כי ישי החליט לא לבוא לוועידה מסיבות השמורות עימו והוסיף: "אם יש למישהו מידע אחר, דברו איתי".

בעקבות היעלמותו המסתורית של ישי, עלה שר האוצר, יובל שטייניץ, לנאום לפניו בוועידה במרכז הבינתחומי בהרצליה, שכותרתה היא "התמודדות עיר העתיד עם אסונות לאומיים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקשקש אפשר תמיד ושוב חבל שאתה מזכיר את שמי ברבים וכן כותב דברים שמעולם לא ציינתי.

רק על ידי המקורות אתה יכול לנצח אותי .

בדיונים רבים אם השבתי לך הצגתי לך תמיד מקורות -שוב מקורות מתורת משה שאתה מאמין בו [ויותר נכון רק בעצמך ומה שנוח לך ].

אגב, מעולם לא כתבתי שישי כלל לא אשם, רק ציינתי שיש לעשות בדיקה ביקורתית בנושא וכן איך שכול שרי הפנים היה המצב אותו דבר [ודווקא ישי פעל יותר מהם ] וגם את היחס לישי בצורה חריגה שלאחרים אם היו שרים בתקופת השרפה לא היה כך נראה -כפי שיוצאים על ישי כממש אדם שרצח.

ואתה דוגמא טובה לזה, הרי יש לך כבר דעות נגד כל התפיסה של ישי ותנועתו ורבותיו [וכן בכלל על האורתודוקסים - שהם רוב היהדות ושומריה ולא כת ] לכן כל מקום שהוא יגע אתה תיהיה נגדו ישר גם בלא שום בדיקה .

גם בכנסת כותבים/אומרים זאת כמו שלי יחימוביץ וגם כתבים חילוניים - בסך הכל צריך להיות ישר.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?QUID=1056,U1291753646245&did=1000606456

http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=FEIDDD&c41t4nzVQ=EF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מזכיר את שימך ואינני מעוניין בכלל לדבר איתך כי איתך אין דיבורים

אני כאן רק כדי להראות לכולם שהדעות שלך ן נטע זר זה הכל , אתה עבורי עבד , אתה השליח , אני בכלל לא מתעסק עם שליחים ,

יש דעות נוספות מלבד הדעות של הכת האיסלמיסטית הרבנית ליטאית חרדית ספרדית ( ועככנזית ) שחורה שפשתה ביהדות , זה הכל , רק להוכיח לשאר שהכת שלך היא רק זרם אחד ביהדות ולא "יהדות" הטעות של הציבור במדינה היא שהם היזניחו את המורשת שלהם ולכן חברי הכת קפצו על המציאה , מקורות ? הצחקת אותי , הם יכולים ללכת לחזור מיצידי לכותבים שלהם , עבורי אלו קישקושי מוח הזוהיים של אנשים פרימיטיבים , מעט מאוד מבין הכתבים של הכת בכלל ראויים לקריאה ולעיון , אין בהם חוכמה ואין בהם דעת יותר משום סופר בין זמננו , עובדה , מספיק לראות כיצד חברי הכת ( כמוך למשל ) מתנהגים , אם לכתבים שלכם אין כוח להפוך אותכם לאנשים טובים יותר , כניראה הם לא שווים הרבה , זה מה שאני חושב על הכתבים שלך , אני בטוח שלמדינה היה יכול להיות יותר טוב מבלעדי הכתבים האלו , זו דעה אישית שלי .

ואתה חושב שהמדינה צריכה לכרע ברך ולהתרפס בפני חבורה של איסלמיסטים כי הם מזכירים את שמו של זקן מזה ריר ?

שיהיה לך חנוכה שמח , מואר ( עם השריפה ) הוא כבר היה , תודה רבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטוקבקים הם המסוכנים ביותר ,הם מקשרים חרדים לשרפה , ישיבות לשרפה, רבנים לשרפה .

בדיוק כמו אנטישמים שמאשמים יהודים באסונות של העולם.

אתה מודע לעובדה שלפי התפישה היהודית, אנחנו אכן אשמים בכל אסון שקרה, כן?

הרי בלי יהודים לא היה אלוהים שיתערב בעולם הזה ויגרום לכל האסונות, שלדברי החרדים הם "דרכי האל הנסתרות" לניקוי טמאים מהארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פעם לא היה ככה ביהדות ( הרבה פחות ביהדות ערב/ ספרד ויותר ביהדות אשכנז והכי הרבה ביהדות המתנגדים - הליטאים ) , ההאשמה העצמית וההלכה העצמית הם מנת חלקה של הכת הרבנית ממש כמו השיעים שמכים את עצמם עד זוב דם ( גם כתות פגניות אחרות עושות כך ) ומוקדם יותר חלק מהנוצרים שרואים את הולדת האדם בחטא , אז הכת הרבנית אימצה לעצמה את השיטה הזו כי היא ראתה שזה שומר את המאמינים שלהם בצורה מסודרת , לפי תורת משה למעט יום אחד בשנה :"ועינתם את נפשותיכם" כלומר ביום כיפור החברל'ך הדוסים עשו את זה ולקחו את השיטה מהנוצרים שלקחו את זה מהפגנים להרביץ ולענות את עצמך , מספיק לראות כמה הודעות של הרנפ הלבן כמה הענשה עצמית והלקאה עצמית יש בהן , כל הזמן חוזרים ומזכירים לך ולעצמם שהם "חוטאים" שהם צריכים לעשות תיקונים , איזה שטויות אלוהים אדירים , כל ההסתכלות הנוצרית הזו , הכת הרבנית לקחה מכל הבא ליד משאר הכתות בעולם .

הרבנים של הכת היום מעודדים את ההלקאה העצמית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב הדו"ח: ישי נפגש עם נתניהו ונתפס בשקר

שר הפנים ממשיך להסתבך: לאחר שביטל את השתתפותו בכנס על התמודדות עם אסונות, ותירץ זאת בהדלקת נר שביעי בכותל, נודע ל-ynet כי ישי לא נכח גם בטקס זה. כבאי שוויץ דווקא הגיעו. דוברו: זו טעות שלי, התבססתי על הלו"ז המקורי

דו"ח מבקר המדינה בפתח, ואלי ישי ממשיך להסתבך: אחרי שהבריז ללא הודעה מוקדמת מהדיון על אסונות לאומיים בוועידת השלטון המקומי, מתברר כי האליבי שניסה לספק שר הפנים לא היה נכון, במקרה הטוב, ושקרי - במקרה הגרוע. ישי טען אמש (יום ג') כי נבצר ממנו להגיע לכינוס בהרצליה, בין היתר בגלל התחייבות קודמת להדליק נרות חנוכה בכותל המערבי, אולם ל-ynet נודע כי השר כלל לא השתתף באירוע זה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3995960,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיותר מפריע לי זה המינוי המטומטם של ראש עיריית נתניה לאחראית על הטיפול בנפגעים, מה הקשר שלה לנושא בכלל? יש בממשלה מספיק שרים בלי תיק ויש מספיק ראשי רשויות מהאזור שיכולים לטפל בנושא, למה דווקא היא? כי היא תומכת של ביבי?[br]פורסם בתאריך: 8.12.2010 בשעה 11:05:07

והנה עכשיו כתוב בynet שהיא התפטרה, טוב מאד שלא נתנו לה להמשיך בתפקיד שאין לה שום קשר אליו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מכיר את האפשרויות אז אל תתקוף את ההחלטה של ביבי.

כנראה שהיא מתאימה מבחינתו, גם בגלל שהיא באמת לוקחת את הנושא ברצינות וגם בגלל שהיא מסוגלת לעשות את העבודה היטב.

ומעל לכל הוא יודע שאפשר לסמוך עליה מכל בחינה.

הדבר האחרון שאנחנו צריכים זה עוד אלי ישי בתפקיד לא מתאים.

כשאתה מקורב לפוליטיקאים ופעילים, אתה לומד להכיר את אלו שמשחקים את המשחק היטב, ואת אלו שבאמת יש להם את הרצון והכישורים.

בדרך כלל המשוואה נוטה חזק לכיוון אחד או אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת אותי :lol:

אף אחד מראשי הרשויות שנפגעו לא מסוגל לטפל בנושא, גם לא ראש עיריית חיפה יונה יהב?

בשביל מה יש לנו שרים בממשלה אם לא ניתן לסמוך עליהם? מי שרה"מ חושב שהוא לא שמתאים לעשות עבודה כזאת צריך להיות מפוטר.

בטח שהוא יודע שאפשר לסמוך עליה, היא תומכת נלהבת שלו וקרובה מאד לאשתו שמנהלת לו את הלשכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון שקר וכזב ,הרבנים פונים רק לקהל שלהם או בכלליות לכולם בשביל להתחזק.

כרגיל אתה משקר

הכת הזו מנסה לדרוך על מתים כדי לקבל יותר קולות בקלפיות , זה ידוע הרי חלק מהבוחרים של ש"ס הם בכלל הצביעו מהקבר , ממש כמו הצדיקים בכוללים שמזייפים ת.ז.

הינה כאן פירסום של הכת שגם ברוב חוצפתם עוד מאיימים על עם ישראל ומבטיחים לו "גהינום" אם לא יעשה מה שהם רוצים , הכת הזו היא חבורה של עבריינים - חד וחלק ,

ואתה מייצג אותם כאן בתרד , תתבייש , אתה גם מסלף וגם מכחיש הכל כדי להצדיק את החטאים שהכת הזו עושה .

להלן דיווח על דיברי ההאשמה שאתם מאשימים את הציבור בישראל ולא רק את הציבור שלכם .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3993652,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...