שריפה בכרמל: 40 מחלצים נהרגו - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שריפה בכרמל: 40 מחלצים נהרגו

NuNaTaK

Recommended Posts

• תגובות 270
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם מטוסי הכיבוי החדשים ביותר לא נועדו להלחם באוכלוסיה שמציתה שריפות בכוונה תחילה במוקדים רבים.

באף מקום בעולם לא מתמודדים עם הצתות מכוונות שמקשות על הכוחות להתמקד בשריפה המרכזית.

הלקחים העיקריים צריכים להיות בתחום המלחמה בהצתות, כי לא ציוד ולא כוח אדם הם שיכריעו.

השריפות הללו הן קריאת הזהרה לגבי גורמים באוכלוסיה הישראלית שיש לטפל בהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמנע מלהצביע על אשמים טרם הוכחה אשמתם. יכול להיות שכמה פרחחים הציתו והציתו עוד כמה פעמים - אבל גם הגרועים שבשונאי היושבים בישראל לא יציתו את עצמם לדעת, זה פשוט פוגע גם בהם יותר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמנע מלהצביע על אשמים טרם הוכחה אשמתם. יכול להיות שכמה פרחחים הציתו והציתו עוד כמה פעמים - אבל גם הגרועים שבשונאי היושבים בישראל לא יציתו את עצמם לדעת, זה פשוט פוגע גם בהם יותר מדי...

נכון,יותר פשוט לפוצץ עצמך לדעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרוזים אינם ערבים (ואף יעלבו מאוד אם תקרא להם ערבים) ורובם המוחלט תומכים במדינת וכמובן משרתים בצבא בדיוק כמוני וכמוך.

מצד שני, פסיכים תמיד יש...

כמו כן, לפי ערוץ 2 (רוני דניאל), המוקד הראשוני לא התחיל מהצתה, אבל לא יודע אם זה מידע סופי או רק הערכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השריפה נגרמה כפי הנראה בשוגג

שאר השריפות הן פעולות ספורדיות של "חקיינים"

אני בכלל לא מזלזל , ככה היתחילו המהומות בצרפת , אל תתבלבלו , פעולה ספורדית ואפילו כוח טיבעי יכולים לעורר במספר בודד של אנשים תגובה שתצית פעולה נוספת שתפעיל המונים , מספיק גפרור אחד להבעיר ארץ שלמה - לא להתבלבל ובטח לא לזלזל . ( זה טבע האדם , לנצל הזדמנויות ולחקות אנשים אחרים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד החששות שלי שבלבנון יושבים ומפיקים לקחים - במלחמה הבאה אנו עלולים לספוג רקטות עם רש"ק זרחניים שיכוונו במתכוון לשטחים פתוחים.

אבל הגורם העיקרי לשריפה הנוראית הזאת - אנחנו נמצאים כעת באחת מתקופות היובש הקשות ביותר שהיו כאן אי-פעם. אם מזג האוויר ימשיך ככה - אנחנו צפויים לעוד שריפות ענק במה שנשאר מחורשות ארצנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לקונספירציות למיניהן, בסופו של דבר, תפקוד אנושי לוקה וזלזול מוחלט הביאו למצב הזה. ידעו על השריפה שעתיים לפני שהיא התחילה להתפשט, ואף מטוס/מסוק וואטאבר לא בא לכבות אותה. זה מזעזע, אבל אם לא יערפו ראשים על המחדל הזה, זאת תהיה בושה לאומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש הפקת לקחים מהאוייבים שלנו

גם במלחמת לבנון היו שרפות

אני חושב שאנחנו יכולים להפוך את השרפה הזו למשהוא טוב - אנחנו חייבים , הכוונה היא להושיט יד לשלום אזורי , אם ההצתה הייתה מכוונת או לא , היא יכולה להצית את הלבבות במקום את החורשות , אני חושב שלאחר מלחמת לבנון הפצצות שזרקו על חיפה במקום לפוצץ את הקשרים בין יהודים וערבים רק חיזקו את הקשרים כי שני הצדדים הבינו שהם חולקים את אותו גורל , אני מקווה שהאזור ובעיקר תבין זאת גם , אני חושב שהצעד שהפלסטינים והתורקים עשו שלא לדבר על הצעד של הירדנים רק מוכיח זאת .

לך תדע אולי יקימו כוח כיבוי (שיהיה נחוץ מאוד בעתיד) אזורי .

אני מקווה שרה נתניהו קוראת את התרד הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרוזים אינם ערבים (ואף יעלבו מאוד אם תקרא להם ערבים) ורובם המוחלט תומכים במדינת וכמובן משרתים בצבא בדיוק כמוני וכמוך.

מצד שני, פסיכים תמיד יש...

כמו כן, לפי ערוץ 2 (רוני דניאל), המוקד הראשוני לא התחיל מהצתה, אבל לא יודע אם זה מידע סופי או רק הערכה.

הדרוזים הם דווקא כן ערבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...